Stran 30 od 120

Objavljeno: 08 Feb 2010, 17:04
Napisal/-a Ziga00

Objavljeno: 08 Feb 2010, 17:12
Napisal/-a wily
to hondo sem pa u živo videl in čul, rečem da avto kr gre... so tud malce dirkal honda vs golf r32 biturbo pa morem rečt, da je bla honda kr blizu, ampak je golf pol dal vse od sebe in šel mimo.

Objavljeno: 08 Feb 2010, 20:26
Napisal/-a matejpurgar19
O tem avtu je bilo na forumu že veliko govora. malo pobrskaj

Objavljeno: 08 Feb 2010, 21:27
Napisal/-a wily

Objavljeno: 08 Feb 2010, 23:33
Napisal/-a Deniss

Objavljeno: 08 Feb 2010, 23:37
Napisal/-a jurcek3
joj prehitu si me :)

wily neki je podobn tvojmu avatarju, kopiras ideje aaa :P

Objavljeno: 08 Feb 2010, 23:40
Napisal/-a Markolino
Willy: Pa dej ne pretiravaj s ceno.. :shock:

Objavljeno: 08 Feb 2010, 23:41
Napisal/-a Markolino
bam88 napisal/-a:http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3486346&show=1

a kdo ve karkol o tem avtu?
Bilo je dosti govora o tem vozilu. Menjani so bli najmanj 2 motorja.

Objavljeno: 08 Feb 2010, 23:51
Napisal/-a wily
Markolino napisal/-a:Willy: Pa dej ne pretiravaj s ceno.. :shock:
ka bi bla za tebe primerna cena?? 1000€?? avto je letnik 95 ph2 model( noter kot nov, si sam videl kak je!) ne kak 92 ko ma notranjost tako, da te glava boli pa nevem kaj še!
in pol pretiravam??, avto bo komplet na nov poštrihan, komplet nove odbijače bo dobil,.... pa vse je homologiran na avtu. pred montažo novega motorja narjene velik servis(vsi jermeni, šponerje, vodna pumpa, spoden del motorja, komplet nove ojnične ležaje.....), mislim da je cena primerna, ni pa zadnja!

p.s. če bo kdo tuki kej pretirava, glede takih for pa to, pa mislim da si ti to. brez zamere ampak maš kdaj pa kdaj take res čudne.

Objavljeno: 09 Feb 2010, 00:18
Napisal/-a wily
Markolino napisal/-a:
bam88 napisal/-a:http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3486346&show=1

a kdo ve karkol o tem avtu?
Bilo je dosti govora o tem vozilu. Menjani so bli najmanj 2 motorja.
kk si si pa tolk 100% da še imaš prvi motor? :evil:

Objavljeno: 09 Feb 2010, 00:28
Napisal/-a Markolino
Willy:
E bogami ni mogel bit pri vas, ker ga je imel starejši možakar iz novega mesta. In je bil prvi lastnik. Pa nerabimo se prepirat kdo je kolko motorjev menjal.. O mojem ni blo govora, da so se motorji menjavali kot gate. O tem rdečim. Pa so itak vsi potrjevali. Zdaj če si fovš da imam lepšega od tvojga je to tvoj problem. Mene pusti pri miru in bom tud jaz tebe.

če ga prodaš za 1500e bodi vesel.
Ps. Nočem da se neki kregava, ker nisem tak tip !
Jaz pa prav nič ne pretiravam :wink:

Objavljeno: 09 Feb 2010, 00:34
Napisal/-a Markolino
bam88 napisal/-a:kje pa je blo govora?
Iskat je treba.... neki tudi tle piše.
http://www.renault-klub.si/forum/viewtopic.php?t=25491

Objavljeno: 09 Feb 2010, 00:35
Napisal/-a wily
Markolino napisal/-a:Willy:
E bogami ni mogel bit pri vas, ker ga je imel starejši možakar iz novega mesta. In je bil prvi lastnik. Pa nerabimo se prepirat kdo je kolko motorjev menjal.. O mojem ni blo govora, da so se motorji menjavali kot gate. O tem rdečim. Pa so itak vsi potrjevali. Zdaj če si fovš da imam lepšega od tvojga je to tvoj problem. Mene pusti pri miru in bom tud jaz tebe.

če ga prodaš za 1500e bodi vesel.
Ps. Nočem da se neki kregava, ker nisem tak tip !
Jaz pa prav nič ne pretiravam :wink:
fouš nisem bil pa nikol na nobenga, da bi mel nevem kk lepšga clia. to maš take čudne res....nebom se kregu ampak, če folk prodaje nevem kake clie po 2000€ pa so 100krat bolj sfukan pa nikol vzdrževan bom pa jst tud za svojga potegnu nek denar. pa magari se mi sam povrne, kar sem jst vložu v njega. prodaja je pa trenuten preventiva, ker sem se malce navelču malega avta in bi raj mel neki večga, če bo se pa najdel kej večga za primerno ceno pa ostane clio doma.

Objavljeno: 09 Feb 2010, 00:42
Napisal/-a Markolino
wily napisal/-a:
Markolino napisal/-a:Willy:
E bogami ni mogel bit pri vas, ker ga je imel starejši možakar iz novega mesta. In je bil prvi lastnik. Pa nerabimo se prepirat kdo je kolko motorjev menjal.. O mojem ni blo govora, da so se motorji menjavali kot gate. O tem rdečim. Pa so itak vsi potrjevali. Zdaj če si fovš da imam lepšega od tvojga je to tvoj problem. Mene pusti pri miru in bom tud jaz tebe.

če ga prodaš za 1500e bodi vesel.
Ps. Nočem da se neki kregava, ker nisem tak tip !
Jaz pa prav nič ne pretiravam :wink:
fouš nisem bil pa nikol na nobenga, da bi mel nevem kk lepšga clia. to maš take čudne res....nebom se kregu ampak, če folk prodaje nevem kake clie po 2000€ pa so 100krat bolj sfukan pa nikol vzdrževan bom pa jst tud za svojga potegnu nek denar. pa magari se mi sam povrne, kar sem jst vložu v njega. prodaja je pa trenuten preventiva, ker sem se malce navelču malega avta in bi raj mel neki večga, če bo se pa najdel kej večga za primerno ceno pa ostane clio doma.
S tem, da sem rekel o pretirani ceni, nisem nič slabega mislil.
No ti sam veš.
Srečno prodajo :wink:
L.p.

Objavljeno: 09 Feb 2010, 00:52
Napisal/-a 5 GTT
wily jaz nimam nič proti tvoji ceni sam neki ne razumem???
wily napisal/-a: in pol pretiravam??, avto bo komplet na nov poštrihan, komplet nove odbijače bo dobil,....
kaj avto boš najprej prodal, pol ga boš pa še preštrihal in zamenjal odbijače al kako si to mislu? :lol: :wink: