Objavljeno: 08 Feb 2010, 17:04
Forum lastnikov in ljubiteljev vozil Renault
https://www.renault-klub.si/forum/
Bilo je dosti govora o tem vozilu. Menjani so bli najmanj 2 motorja.
ka bi bla za tebe primerna cena?? 1000€?? avto je letnik 95 ph2 model( noter kot nov, si sam videl kak je!) ne kak 92 ko ma notranjost tako, da te glava boli pa nevem kaj še!Markolino napisal/-a:Willy: Pa dej ne pretiravaj s ceno..
kk si si pa tolk 100% da še imaš prvi motor?Markolino napisal/-a:Bilo je dosti govora o tem vozilu. Menjani so bli najmanj 2 motorja.
Iskat je treba.... neki tudi tle piše.bam88 napisal/-a:kje pa je blo govora?
fouš nisem bil pa nikol na nobenga, da bi mel nevem kk lepšga clia. to maš take čudne res....nebom se kregu ampak, če folk prodaje nevem kake clie po 2000€ pa so 100krat bolj sfukan pa nikol vzdrževan bom pa jst tud za svojga potegnu nek denar. pa magari se mi sam povrne, kar sem jst vložu v njega. prodaja je pa trenuten preventiva, ker sem se malce navelču malega avta in bi raj mel neki večga, če bo se pa najdel kej večga za primerno ceno pa ostane clio doma.Markolino napisal/-a:Willy:
E bogami ni mogel bit pri vas, ker ga je imel starejši možakar iz novega mesta. In je bil prvi lastnik. Pa nerabimo se prepirat kdo je kolko motorjev menjal.. O mojem ni blo govora, da so se motorji menjavali kot gate. O tem rdečim. Pa so itak vsi potrjevali. Zdaj če si fovš da imam lepšega od tvojga je to tvoj problem. Mene pusti pri miru in bom tud jaz tebe.
če ga prodaš za 1500e bodi vesel.
Ps. Nočem da se neki kregava, ker nisem tak tip !
Jaz pa prav nič ne pretiravam
S tem, da sem rekel o pretirani ceni, nisem nič slabega mislil.wily napisal/-a:fouš nisem bil pa nikol na nobenga, da bi mel nevem kk lepšga clia. to maš take čudne res....nebom se kregu ampak, če folk prodaje nevem kake clie po 2000€ pa so 100krat bolj sfukan pa nikol vzdrževan bom pa jst tud za svojga potegnu nek denar. pa magari se mi sam povrne, kar sem jst vložu v njega. prodaja je pa trenuten preventiva, ker sem se malce navelču malega avta in bi raj mel neki večga, če bo se pa najdel kej večga za primerno ceno pa ostane clio doma.Markolino napisal/-a:Willy:
E bogami ni mogel bit pri vas, ker ga je imel starejši možakar iz novega mesta. In je bil prvi lastnik. Pa nerabimo se prepirat kdo je kolko motorjev menjal.. O mojem ni blo govora, da so se motorji menjavali kot gate. O tem rdečim. Pa so itak vsi potrjevali. Zdaj če si fovš da imam lepšega od tvojga je to tvoj problem. Mene pusti pri miru in bom tud jaz tebe.
če ga prodaš za 1500e bodi vesel.
Ps. Nočem da se neki kregava, ker nisem tak tip !
Jaz pa prav nič ne pretiravam
kaj avto boš najprej prodal, pol ga boš pa še preštrihal in zamenjal odbijače al kako si to mislu?wily napisal/-a: in pol pretiravam??, avto bo komplet na nov poštrihan, komplet nove odbijače bo dobil,....