Stran 29 od 61

Objavljeno: 15 Jun 2009, 13:43
Napisal/-a vrbnjak
Pa to vec ni normalno :x :x :x :x

Objavljeno: 15 Jun 2009, 13:44
Napisal/-a sinko
standard vsako poletje se nabije konec leta pa malo dol, bo treba zacet hodit na hrvasko al pa avstrijo, OMV obstaja tudi drugje

Objavljeno: 15 Jun 2009, 14:55
Napisal/-a DjRok
:mad: kaka bedarija se dela pr nas ....zdej pa bojo se polet na AC delal skos da bom se vec pokuru ko bom stal tam u guzvi... res super...to pa dela nova vlada ... sedi -1

Objavljeno: 15 Jun 2009, 15:46
Napisal/-a Tommy30
DjRok napisal/-a::mad: kaka bedarija se dela pr nas ....zdej pa bojo se polet na AC delal skos da bom se vec pokuru ko bom stal tam u guzvi... res super...to pa dela nova vlada ... sedi -1
Se Strojani bi bolje vodili tako drzavo.....ciganska posla.

Mogl bi se zment na vseh forumih, dane tocit goriva v sloveniji vsaj 1 mesec pa da vidmo pol.......

Cike ze 1 let ne kupujem vec v sloveniji, ker ne mislim financirat bagre....trenutno kadim cike po 10,5eur (marlboro light, spanske).

Objavljeno: 15 Jun 2009, 16:40
Napisal/-a Igla
In bmw vozis, si frik ja smo kapiral.

Pa lih danes mam spet prazen tank, so prov tocni, bah svinje bom pa v ita hodu tankat (da ni se bolj drago tam)

Objavljeno: 15 Jun 2009, 16:55
Napisal/-a Tommy30
Igla napisal/-a:In bmw vozis, si frik ja smo kapiral.

Pa lih danes mam spet prazen tank, so prov tocni, bah svinje bom pa v ita hodu tankat (da ni se bolj drago tam)
Ni mi zal za eureureureur sam pa k vidm za kaj gre davkoplacevalski denar mi je pa slabo.
V tujini je zadeva ista, cene grejo gor, trenutno se cca 2,5 mesca ne bom tocil slovenskega goriva, do takrat pa upam da se cene normalizirajo.

Predlagal bi pa da Americanom postavijo ceno za liter nafte 1,4 do 1,5$ na liter, pa da jih vidmo frike......to vse se dogaja v evropi ravno zaradi njih.....zal.

Objavljeno: 15 Jun 2009, 16:57
Napisal/-a Stupo
Tommy30 napisal/-a:
Igla napisal/-a:In bmw vozis, si frik ja smo kapiral.

Pa lih danes mam spet prazen tank, so prov tocni, bah svinje bom pa v ita hodu tankat (da ni se bolj drago tam)
Ni mi zal za eureureureur sam pa k vidm za kaj gre davkoplacevalski denar mi je pa slabo.
V tujini je zadeva ista, cene grejo gor, trenutno se cca 2,5 mesca ne bom tocil slovenskega goriva, do takrat pa upam da se cene normalizirajo.

Predlagal bi pa da Americanom postavijo ceno za liter nafte 1,4 do 1,5$ na liter, pa da jih vidmo frike......to vse se dogaja v evropi ravno zaradi njih.....zal.
Kaj nam pa preostane drugega, kot da tocimo slovensko gorivo? :?

Objavljeno: 15 Jun 2009, 17:07
Napisal/-a Tommy30
Sej folk velik hod po izletih sploh zdej k je sezona, morje pa to, pa natocs gorivo pac na hrvaskem (OMV-ju), al pa italija, avstrija......

Objavljeno: 15 Jun 2009, 17:09
Napisal/-a Stupo
Ja tisti kdor lahko je super :)
Jaz ze sedaj pustim 250eur na mesec na OMVju, da bi hodil po en tank na mejo se mi pa ne splaca, ker ga bom polovico porabil samo do tja in nazaj :o
Ah ja, upajmo na boljse case :wink:

Objavljeno: 15 Jun 2009, 17:13
Napisal/-a ZZ-717
Stupo napisal/-a:Ja tisti kdor lahko je super :)
Jaz ze sedaj pustim 250eur na mesec na OMVju, da bi hodil po en tank na mejo se mi pa ne splaca, ker ga bom polovico porabil samo do tja in nazaj :o
Ah ja, upajmo na boljse case :wink:
kaj si pa cliota 1.5 prodov... tm bi pa 100eur zagonu na mesc :P

Objavljeno: 15 Jun 2009, 17:20
Napisal/-a Tommy30
Stupo napisal/-a:Ja tisti kdor lahko je super :)
Jaz ze sedaj pustim 250eur na mesec na OMVju, da bi hodil po en tank na mejo se mi pa ne splaca, ker ga bom polovico porabil samo do tja in nazaj :o
Ah ja, upajmo na boljse case :wink:
Ja to je jasno, da iz Lj. ne mores na mejo po gorivo, ampak, ce imas namen it na morje ( npr. slo obala) pa ni problem cez Italjansko mejo skocit pa natocit 1 kestel goriva ......( morda je malo drazji ampak gre se za princip ).

Objavljeno: 15 Jun 2009, 19:42
Napisal/-a Igla
No sem letu prejle se malcek cez mejo in cena za liter v italiji je 1,4 eur, sm se hmal uscal. Jebes se princip k itaq preden se kaj zgane bo spet zima tle in cena litra bo se skrila pod en eur.

Bomo pa F&F 5 - Slovenian Petrol Carnage in bomo kradli cisterne :D

Objavljeno: 15 Jun 2009, 22:10
Napisal/-a DjRok
Igla napisal/-a:No sem letu prejle se malcek cez mejo in cena za liter v italiji je 1,4 eur, sm se hmal uscal. Jebes se princip k itaq preden se kaj zgane bo spet zima tle in cena litra bo se skrila pod en eur.

Bomo pa F&F 5 - Slovenian Petrol Carnage in bomo kradli cisterne :D
:rainbow1:

Objavljeno: 15 Jun 2009, 22:54
Napisal/-a Stupo
Tudi ce grejo cisto vsi uporabniki nasega foruma od sedaj naprej tankati samo v Italijo, ne bo nobene vecje razlike v drzavnem proracunu.
Sem prav zastopil, da je nabavna cena goriva letos se 1x cenejsa kot lansko leto? Kaksen je pol davek na bencin / nafto? Okoli 120%?

Objavljeno: 16 Jun 2009, 15:59
Napisal/-a Tommy30
Stupo napisal/-a:Tudi ce grejo cisto vsi uporabniki nasega foruma od sedaj naprej tankati samo v Italijo, ne bo nobene vecje razlike v drzavnem proracunu.
Sem prav zastopil, da je nabavna cena goriva letos se 1x cenejsa kot lansko leto? Kaksen je pol davek na bencin / nafto? Okoli 120%?

Tle nekje, al pa se vec.....