Stran 26 od 27
Objavljeno: 21 Feb 2011, 07:40
Napisal/-a Symon
Jaz ne, sem ga slab mesec nazaj menjal. Hvala vseeno.

Mogoče bi pa kdo drug s 16 ventilarjem menjal pa potem kupi samo 2 litra.

Objavljeno: 21 Feb 2011, 16:01
Napisal/-a Gregc
hellou, jaz uzamem oz kupim olje ki ti je ostalo za menjalnik, cena ter iz kot prihajaš mi pa pošli na zs lepo prosim,
lp grega
Objavljeno: 28 Feb 2011, 07:42
Napisal/-a Markolino
Gregc napisal/-a:hellou, jaz uzamem oz kupim olje ki ti je ostalo za menjalnik, cena ter iz kot prihajaš mi pa pošli na zs lepo prosim,
lp grega
Ko mi bo olja ostalo, se ti bom oglasil..
Ne rabiš mi nič plačat. Sam si ga prideš iskat. Sem pa drugače iz obale.
Objavljeno: 09 Mar 2011, 21:09
Napisal/-a Markolino
Avto se prodaja. Vec info na gsm.
Razlog prodaje nakup novega megana.
Objavljeno: 09 Mar 2011, 21:18
Napisal/-a Godward
a si pol naredo vlki servis

Objavljeno: 10 Mar 2011, 11:18
Napisal/-a Markolino
Ne.
Velik servis ni narejen. Dam pa zraven vse original kose za velik servis.
Objavljeno: 10 Mar 2011, 15:37
Napisal/-a Waxxx
Markolino napisal/-a:Avto se prodaja. Vec info na gsm.
Razlog prodaje nakup novega megana.
Vsi čist nori, hočjo met ventilarja, ga dobijo, oh in sploh noro, pol ga pa prodajo...
Očitno sma samo še js pa night ta prava ljubitelja (pa mogoče še kdo k ga špara doma)!

Objavljeno: 10 Mar 2011, 15:51
Napisal/-a nightmare
Waxxx napisal/-a:Markolino napisal/-a:Avto se prodaja. Vec info na gsm.
Razlog prodaje nakup novega megana.
Vsi čist nori, hočjo met ventilarja, ga dobijo, oh in sploh noro, pol ga pa prodajo...
Očitno sma samo še js pa night ta prava ljubitelja (pa mogoče še kdo k ga špara doma)!

Sam je res zanimiu pa ni to zdej sam pr ventilarjih ko folk avto kup, ga prehval na vse pretege in bi zanga še mat prodau pol se ga če pa losat.
Ah mularija.

Objavljeno: 10 Mar 2011, 15:53
Napisal/-a Markolino
Jaz ga nebi prodajal.! Vendar sem prisiljen in zal bo moral proc.
Sej vem, da mi bo zal a kaj cem.
Objavljeno: 10 Mar 2011, 16:04
Napisal/-a nightmare
Markolino napisal/-a:Jaz ga nebi prodajal.! Vendar sem prisiljen in zal bo moral proc.
Sej vem, da mi bo zal a kaj cem.
Kako lahko rečeš, da si prisiljen, če pa kupuješ zdej avto kateri je dražji od cliota. Sepravi finance niso problem.
Objavljeno: 10 Mar 2011, 16:14
Napisal/-a Markolino
Tezak clovek kot vedno

! Ja finance so mal problem. Ce ne ga sigurno nebi prodajal.
Dovolj smetit teme!
Objavljeno: 10 Mar 2011, 16:52
Napisal/-a Primož Five
No upam da boš zadovoljen z novim Meganom, sam zapomni si, da stara šola seka

Objavljeno: 10 Mar 2011, 19:16
Napisal/-a Waxxx
Vsekakor je to že bolj avto za lepe nedelje kot za vsak dan. Js pospešeno delam na tem, da bom mel avto kam spravit. In šele ko to dosežem, bo to moj drugi avto. Prej žal ne bo šlo, to mi je neke vrste gonilo. Enako kot mi je bil gonilo za dokončanje faksa. Za vsak dan mi je pa kratko malo ravno (kot tale črta --> ________) kaj bom potem vozu.
No sej, vsakomur svoje!

Upam, da bo avto dobu primernega lastnika, to je mislim da največ kar lahko zdej upamo!
Tako da veliko sreče ob prodaju pa seveda srečno za volanom CCja!

Objavljeno: 10 Mar 2011, 19:51
Napisal/-a Markolino
Hvala waxxx.
Glih za to nisem dal oglasa na avto.net. Srcno upam tudi jaz, da bi sel avto v dobre roke, ni mi glih vseno zanga

Objavljeno: 23 Mar 2011, 17:50
Napisal/-a Markolino
Refresh: Za forumaše popust
Info: 041:883/557
L.p.