Stran 26 od 41

Objavljeno: 15 Mar 2008, 20:22
Napisal/-a enej_46
hudooooooo!!!! ;) :)

Objavljeno: 15 Mar 2008, 20:28
Napisal/-a Doctor DJ
lepo si to porihtau
upam da ti bo sluzil in da nebo prask

se vidjamo

Objavljeno: 15 Mar 2008, 21:21
Napisal/-a jurcek3
kok je avto cist drugacn k si pobarvu letvice, usec mi je, edin sprednji odbijac mi nekak ne potegne zarad prevec izbocenih meglenk, drgac pa prva clasa :D


p.s. se zmer upam da bom gor zagledu nekega dne 19 col litke :wink:

Objavljeno: 15 Mar 2008, 21:29
Napisal/-a Ziga00
Primy... :smt009 :smt005

Objavljeno: 15 Mar 2008, 21:41
Napisal/-a Slicker
vse ql, samo odbijac? :roll: mors pazt da koga ne zapnes ko se mimo peles. FUUUL prevec vn strlijo meglenke. feltne so pa bomba. z tem odbijacem, samo da bi ble meglenke odbite, bi biu pa bomba.

Objavljeno: 15 Mar 2008, 22:09
Napisal/-a žabc
Primy sam to ti lohka recem.... SVAKA CAST, avto je hud :D 8)

Objavljeno: 15 Mar 2008, 22:17
Napisal/-a axis
Vse ql sam meglenke pa tud zame mal prevec vn strlijo. Drgac pa res hud megane pa feltne so kapo dol ;)

Objavljeno: 15 Mar 2008, 23:12
Napisal/-a Godward
se strinjam glede odbijaca.
drugace pa lepi

Objavljeno: 16 Mar 2008, 00:16
Napisal/-a 16v-TwInGo
:shock: :shock: :shock: hudo je izpadl morm pridt pogledat v zivo! Sam spredi je mau visok ene 3-4 centi bi mogu se dol!
Sam valda to je strosk! Hud je!
Lp

Objavljeno: 16 Mar 2008, 00:29
Napisal/-a Terminator
nc ni finished :twisted: treba se zadn odbijac pa pragove pol pa bo THE END :lol:

Objavljeno: 16 Mar 2008, 01:36
Napisal/-a ZZ-717
jurre: ja res je zdj leps zadi ja :oops: lucke pridejo do PRAVEGA ucinka :twisted:

doctor: nazalost so praske ze od prej po avtu in razne rajse tako da gre
pred weinbergom 100% na poliranje in se bojo skrile praskice :wink:

jurck: 19col mogoce pridejo res ce se najdejo kaksne lepe in dost
ugodne...samo za enkrat so mi tele BOMBA :wink: :oops:

jurck, slicker, axis, godward : glede odbijaca....jaz sem ga kupil taksnega kot je biv narejen...ce bi ga delal sam ne bi bilo toliko ven meglenke...drugace pa boljsi mi je kot original (prejsni) in bo ostal gor... mogoce z dolocenih kotov res prevec strlijo ven meglenke...samo ce ga gledas od spredaj in pa na cesti pa zgleda brutalno :twisted: ( saj men se zdi)
tvingo ribncan: ti kar prlet v zivo pogledat bova rekla kaksno besedo...glede spredaj nizanja me pa cedalje bolj mika :wink: in sicer za 2cm dol pa bi blo se najleps! bomo videli :oops:

termic: ti kr sanji o zadnjem odbijacu ter pragovih :lol: ... mislim da sem iz tega avta naredil vse kar se da v mejah normale da je lep...ne mislim vec dost vlagat vanga ...samo za osnovne stroske in kaksne malenkosti...

vsi: hvala za pohvale in graje.... veliko mi pomeni da poveste svoje mnenje ker le tako se ucimo iz napak in mnenj ter nam je toplo pri srcu da je tudi ostalim vsec :oops:

hvala!

Objavljeno: 16 Mar 2008, 01:45
Napisal/-a Godward
86-4PJ napisal/-a:hvala za pohvale in graje.... veliko mi pomeni da poveste svoje mnenje ker le tako se ucimo iz napak in mnenj ter nam je toplo pri srcu da je tudi ostalim vsec :oops:
:smt005

Objavljeno: 16 Mar 2008, 01:48
Napisal/-a Stupo
Sam se zadn odbijac dej od RSa, pa bos caR :D

Objavljeno: 16 Mar 2008, 01:49
Napisal/-a ZZ-717
Godward napisal/-a:
86-4PJ napisal/-a:hvala za pohvale in graje.... veliko mi pomeni da poveste svoje mnenje ker le tako se ucimo iz napak in mnenj ter nam je toplo pri srcu da je tudi ostalim vsec :oops:
:smt005
sele zdj prebrov se enkt pa vidm d sm mal nejasno napisal... uglavnem kdor ni zakapiral...

hotu sm napisat da mi veliko pomeni ce me grajate saj se tko velik naucim in pa po drug stran spet toplo pr srcu ce vam je vsec izdelek...
za boljse razumevanje :wink:

Objavljeno: 16 Mar 2008, 01:52
Napisal/-a Stupo
Lep Kursk drgac :D 8)