Stran 25 od 41
Objavljeno: 11 Mar 2008, 23:35
Napisal/-a miko 55
Objavljeno: 11 Mar 2008, 23:39
Napisal/-a ZZ-717
Objavljeno: 11 Mar 2008, 23:45
Napisal/-a žabc
dj ti je pa bed a

Objavljeno: 15 Mar 2008, 02:35
Napisal/-a Terminator
ewo podmornico

Objavljeno: 15 Mar 2008, 04:05
Napisal/-a ZZ-717
baaah na sliki mi ni tok usec kukr v zivo
drgac p tnx termic

Objavljeno: 15 Mar 2008, 09:54
Napisal/-a MaTe0
A nizal si ze ti to prasico ?

Odbijac je pa od patrika ?

Pomojem bo strupen

Sam slika je

Objavljeno: 15 Mar 2008, 10:43
Napisal/-a RS-sport
prednji konc treba se znizat

drugac pa lep

Objavljeno: 15 Mar 2008, 11:42
Napisal/-a ZZ-717
ja mateo nizan je ze 3,5 cm spredi in zadi
spredi mi je mal visok ... sam ce dam pa se 2 cm v podn bi pasal ful! samo morm pol se amortizerje trsat..pa spet nove fedre...tko da neverjamem da bom sel v to...pa sedl ja
odbijac pa je od patrika ja
nardim se ksno fotko ko zmontiram se letvice v barvi avta pa da bo malo lepse vreme

Objavljeno: 15 Mar 2008, 13:01
Napisal/-a IcEm4n
a so feltne od Clia_dizel?. Drgac pa snopc
Objavljeno: 15 Mar 2008, 13:20
Napisal/-a clio_dizel
86-4PJ napisal/-a:spredi mi je mal visok ... sam ce dam pa se 2 cm v podn bi pasal ful! samo morm pol se amortizerje trsat..pa spet nove fedre...tko da neverjamem da bom sel v to...pa sedl ja
ce si ze vse do zdej super naredil bi lahko se to "malenkost" popravil

pomoje bi potem zgledal se fuul bolj strupen
pol pa se distancnike do roba in bi bil fenomenalen

. pa spodaj v odbijacu bi dal mal bolj zaprto mrezco
aja pa feltne ful pasejo

, si nism mislu da bojo tok, k si govoru kere bos kupu

Objavljeno: 15 Mar 2008, 13:31
Napisal/-a MaTe0
clio_dizel napisal/-a:86-4PJ napisal/-a:spredi mi je mal visok ... sam ce dam pa se 2 cm v podn bi pasal ful! samo morm pol se amortizerje trsat..pa spet nove fedre...tko da neverjamem da bom sel v to...pa sedl ja
ce si ze vse do zdej super naredil bi lahko se to "malenkost" popravil

pomoje bi potem zgledal se fuul bolj strupen
pol pa se distancnike do roba in bi bil fenomenalen

. pa spodaj v odbijacu bi dal mal bolj zaprto mrezco
aja pa feltne ful pasejo

, si nism mislu da bojo tok, k si govoru kere bos kupu

Pa crno!

Ne to ko je za zajce

Al samo flash naredi tako

Objavljeno: 15 Mar 2008, 14:51
Napisal/-a ZZ-717
mrezca je crna brez skrbi mateo
se ena slikca od Patrik-a

Objavljeno: 15 Mar 2008, 15:11
Napisal/-a jurre
mrezca samo ful redka zgleda
drgac je pa hud zdj

samo

Objavljeno: 15 Mar 2008, 20:06
Napisal/-a ZZ-717
Objavljeno: 15 Mar 2008, 20:16
Napisal/-a jurre
se hudo pride una letvica zadaj, k je zdj postrihana
