Stran 25 od 41

Objavljeno: 11 Mar 2008, 23:35
Napisal/-a miko 55
zabc napisal/-a:
clio_dizel napisal/-a:Slika
se strinjam, primi kko bi se pa punca pocutla ce bi ji reku d bi pa pol na konc nc ne bi naredu :lol: :lol:
:icecream: :rainbowafro:

Objavljeno: 11 Mar 2008, 23:39
Napisal/-a ZZ-717
:smt041

:lol: :lol:

Objavljeno: 11 Mar 2008, 23:45
Napisal/-a žabc
86-4PJ napisal/-a::smt041

:lol: :lol:
dj ti je pa bed a :lol: :lol:

Objavljeno: 15 Mar 2008, 02:35
Napisal/-a Terminator
ewo podmornico :lol:

Slika

Objavljeno: 15 Mar 2008, 04:05
Napisal/-a ZZ-717
baaah na sliki mi ni tok usec kukr v zivo :oops: :oops:

drgac p tnx termic :wink:

Objavljeno: 15 Mar 2008, 09:54
Napisal/-a MaTe0
A nizal si ze ti to prasico ? :) Odbijac je pa od patrika ? :) Pomojem bo strupen :P Sam slika je :mad: :mad: :mad:

Objavljeno: 15 Mar 2008, 10:43
Napisal/-a RS-sport
prednji konc treba se znizat :roll: :!: drugac pa lep :wink:

Objavljeno: 15 Mar 2008, 11:42
Napisal/-a ZZ-717
ja mateo nizan je ze 3,5 cm spredi in zadi :wink:

spredi mi je mal visok ... sam ce dam pa se 2 cm v podn bi pasal ful! samo morm pol se amortizerje trsat..pa spet nove fedre...tko da neverjamem da bom sel v to...pa sedl ja :oops: :wink:

odbijac pa je od patrika ja :twisted: :twisted:

nardim se ksno fotko ko zmontiram se letvice v barvi avta pa da bo malo lepse vreme :wink:

Objavljeno: 15 Mar 2008, 13:01
Napisal/-a IcEm4n
a so feltne od Clia_dizel?. Drgac pa snopc

Objavljeno: 15 Mar 2008, 13:20
Napisal/-a clio_dizel
86-4PJ napisal/-a:spredi mi je mal visok ... sam ce dam pa se 2 cm v podn bi pasal ful! samo morm pol se amortizerje trsat..pa spet nove fedre...tko da neverjamem da bom sel v to...pa sedl ja :oops: :wink:
ce si ze vse do zdej super naredil bi lahko se to "malenkost" popravil :D pomoje bi potem zgledal se fuul bolj strupen 8)
pol pa se distancnike do roba in bi bil fenomenalen :lol: . pa spodaj v odbijacu bi dal mal bolj zaprto mrezco

aja pa feltne ful pasejo :oops: , si nism mislu da bojo tok, k si govoru kere bos kupu :lol:

Objavljeno: 15 Mar 2008, 13:31
Napisal/-a MaTe0
clio_dizel napisal/-a:
86-4PJ napisal/-a:spredi mi je mal visok ... sam ce dam pa se 2 cm v podn bi pasal ful! samo morm pol se amortizerje trsat..pa spet nove fedre...tko da neverjamem da bom sel v to...pa sedl ja :oops: :wink:
ce si ze vse do zdej super naredil bi lahko se to "malenkost" popravil :D pomoje bi potem zgledal se fuul bolj strupen 8)
pol pa se distancnike do roba in bi bil fenomenalen :lol: . pa spodaj v odbijacu bi dal mal bolj zaprto mrezco

aja pa feltne ful pasejo :oops: , si nism mislu da bojo tok, k si govoru kere bos kupu :lol:
Pa crno! ;) Ne to ko je za zajce :P Al samo flash naredi tako :)

Objavljeno: 15 Mar 2008, 14:51
Napisal/-a ZZ-717
mrezca je crna brez skrbi mateo :wink:

se ena slikca od Patrik-a

Slika

Objavljeno: 15 Mar 2008, 15:11
Napisal/-a jurre
mrezca samo ful redka zgleda :D

drgac je pa hud zdj :shock: samo :angel:

Objavljeno: 15 Mar 2008, 20:06
Napisal/-a ZZ-717
eeevooo pikcrze ste docakal.... tko da bomo kr pocas zacel limat...skratka to bi blo to glede avta vse...ce ga bom spredaj se znizal se moram se odlocit in pa spet se malo s Patrikom pogovort...drugace pa svoje zelje sm izpounu...men je orgazmicno usec tko da sem zadovoljen ful!

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

in evo tut pred spikey-om se je nastavlala muca :oops: :lol:

Slika

Slika

to bi bilo to...komentarji dobri in slabi dobrodosli...
ce bo pa se kaksna novost vas pa obvestim :wink:

P.S. tnx to dizl :!: :oops: in pa borutG upam da me novs tepu :oops: :oops:

Objavljeno: 15 Mar 2008, 20:16
Napisal/-a jurre
:smt025

se hudo pride una letvica zadaj, k je zdj postrihana :D