Stran 24 od 27
Objavljeno: 23 Dec 2010, 01:18
Napisal/-a Markolino
Res je. Jutri pride še par par par. bombončkov za njega

Objavljeno: 23 Dec 2010, 10:05
Napisal/-a schik
Ne rabiš imet verig. Imet pa moraš več kot 3mm za zimsko opremo.
Objavljeno: 23 Dec 2010, 14:43
Napisal/-a Markolino
Objavljeno: 23 Dec 2010, 22:23
Napisal/-a Markolino
Objavljeno: 23 Dec 2010, 22:36
Napisal/-a sunko
bomba

Objavljeno: 28 Dec 2010, 16:52
Napisal/-a Markolino
No danes se je pa neki delalo na avtku.
Sprednje ploščice so bile čist fuč.
Takole se je.začelo.
Sprednji levi.
Sprednji desni.
Zadnji levi.
Zadnji desni.
še ena od daleč.
Clio na višini, vzadi pa se nekdo trudi
ko smo zamenjali diske, ploščice ter vse ležaje smo prešaltali na izpušni sistem
To bi blo to od slik za danes.
Torej zamenjane so bile naslednje stvari:
- Oba prednja ležaja FAG
- Oba prednja diska Brembo MAX
- Komplet prednjih ploščic Ferodo sport DS-2500
- Zamenjana je bila tudi skrajno desna manšeta na polosovini, saj je bila sumljiva.
- Oba zadnja ležaja FAG
- Oba zadnja diska ATE
- Komplet zadnje ploščice Ferodo premier
- sredinjski ispušni lonec
- zadnji ispušni lonec
- Komplet 4 nove zimske gume Uniroyal 195,50,15 82H
To je to.
Bremze se morajo ulaufat ker zaenkrat bremza slabo in smrdi po ploščicah

naredil sem komej 4 km.
L.P.
Objavljeno: 28 Dec 2010, 22:07
Napisal/-a Godward
pol misliš met dolgo ta avto? lepo porihtano, čestitke
zakaj si pa menjal sprednje diske, zgledajo še dobri?
Objavljeno: 28 Dec 2010, 23:38
Napisal/-a Markolino
Godward napisal/-a:pol misliš met dolgo ta avto? lepo porihtano, čestitke
zakaj si pa menjal sprednje diske, zgledajo še dobri?
Hvala Godward
Mislim ga še imet ja.

In tudi če bi ga prodajal bi ga vseno porihtal.
Nisem tak tip, da bi prodal nekaj kar ni ispravno. Upam da me razumeš.
Ma sprednji diski so se mi zdeli bogi, ker s starimi ploščicami sem prišel do železa.
Pa nekaj roba so imeli. Na sliki se glih ne vidi preveč.
L.P.
Marko.
Objavljeno: 29 Dec 2010, 16:07
Napisal/-a nightmare
Pošteno
Zdej pa ima, da se skoz kadi iz zavor.
Kako je z avspuhom? Glasnejši/tišji kot prej?
Objavljeno: 29 Dec 2010, 18:26
Napisal/-a drejc88
lep
eno uprašanje: a spredaj nisi nč spucal čeljusti, batov itd??
(sklepam po umazanih spredni čeljustih)
sprašujem zato ker bom po novem letu tut sam menjal sprednje premze, zdej pa glih use v prafaktorje nebi sam spraulu pa čistil ker ne bom mogu pol nazaj skp spraut, nove diske in ploščice pa bi vrjetno spravil gor.
vrjetno je pametno mal spucat tisto svinarijo ali ne?
Objavljeno: 30 Dec 2010, 01:07
Napisal/-a Markolino
Nightmare: Ja bremze se še morajo ulaufat, pol pa upam, da bo držalo kot se spodobi.. Ko se segrejejo se opazi razlika.
Avspuh se mi zdi, da je tišji kot original. čeprav od 3000 Obratov navzgor spremeni zvok. Manka mi velika luknja na loncu

Takrat se je noro slisal, vsi so se obračali
drejc88: Ne čeljusti nisem nič spucal. Na sliki so umazane od starih bremz. Bati lepo tečejo, smo jih sprobali

Bate smo pa mal popucal, ampak ni bilo potrebno.
Objavljeno: 30 Dec 2010, 14:04
Napisal/-a Gregc
Lep clio, modre barve, moja najljubša

zadnje diske pa imava enake, prav tako ploščice in diske

kako se kaj obnesejo? jaz jih imam še v prtljažniku ker je premrzlo da bi zunaj pred blokom delal

Objavljeno: 31 Dec 2010, 04:12
Napisal/-a Markolino
Gregc: za enkrat se bremze še ulavfavajo. Opčutim pa da iz dneva v dan je boljše
Bam: vse skupaj kaj? Samo bremze in ležaji al vse vse?
Objavljeno: 31 Dec 2010, 11:52
Napisal/-a nightmare
Markolino napisal/-a:Gregc: za enkrat se bremze se ulavfavajo. Opcutim pa da iz dneva v dan je boljse.
Bam: vse skupaj kaj? Samo bremze in lezaji al vse vse?
Kaj se ti zdi pod vseskupaj?

Objavljeno: 31 Dec 2010, 14:49
Napisal/-a Markolino
No ja.. tud res
Sem si drugače razlagal
Bam: Maš na PM.