Stran 24 od 41

Objavljeno: 06 Feb 2008, 21:04
Napisal/-a ZZ-717
en spyshot danasnega lotanja 8)


Slika



in pa tri kar tako k se mi je lih slikalo :lol: :lol:

Slika

Slika

Slika

Objavljeno: 06 Feb 2008, 21:10
Napisal/-a clio_dizel
opa, koncno so zadaj tako zeljene ph2 lucke 8) . dej se podnev kksno nared.

aja, pa na slikah ti krogci svetjo skor tok hudo kt men uzivo :twisted: :lol:

Objavljeno: 06 Feb 2008, 21:14
Napisal/-a ZZ-717
ja sj zto sm jih p ponoc sliku d so saj mal tvojim podobne :lol: :oops:

drgac pabom posliku podnev k je res 100% bols kukr pa prej z unimi luckami :oops: 8)

Objavljeno: 06 Feb 2008, 22:12
Napisal/-a plemenko
lepooooo lepoooooo tak je treba ima da se sajna :D :D :D :D

Objavljeno: 06 Feb 2008, 22:17
Napisal/-a jurre
koncn :smt008 a bos prpelov pokazat v petk :a2_hysterical

Objavljeno: 06 Feb 2008, 22:19
Napisal/-a ZZ-717
dada bom prsu v petk mal rito od spikeya nastavlat 8) :lol:


plemenko ima da se sajna samo ne tko d je krom gor! :lol:

Objavljeno: 06 Feb 2008, 22:22
Napisal/-a plemenko
86-4PJ napisal/-a:
plemenko ima da se sajna samo ne tko d je krom gor! :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: se mal pa bom dal nazaj une zarostane originalne gumice gor!!! :lol: sej jih se mam nek spravljene za rezervo ker sem vedu da me tale crom nebo usrecu, treba je pa priznat da take 19ke pa ni :lol: :lol: :lol:

Objavljeno: 06 Feb 2008, 22:47
Napisal/-a Godward
lepi spikey nimas kaj

Objavljeno: 10 Feb 2008, 23:06
Napisal/-a ZZ-717
no koncno je v avtu celotna muzka zamenjana... v petek je biv na vrsti se prednji sistem in sicer sem ostal se vedno na 13kah saj se mi ne da delat panelov za 16ke :wink:

sem moral pa vseeno malo podloziti zvocnik zaradi sipe ker je magnet drajsal ob njo in pa porezati ono plastiko v vratih...

notr je pa prsu tale kompletek http://www.nakupovanje.net/avtozvocnik- ... pr-1105420


igra pa dosti bolje :oops: 8)

Objavljeno: 11 Feb 2008, 00:11
Napisal/-a Terminator
norc sam zapravlas :lol:

drgac pa ql zvocniki :smt043 I like it :smt050

Objavljeno: 01 Mar 2008, 00:59
Napisal/-a ZZ-717
no da bote na tekocem morm napisat da sm spet zamenu wufr :lol:

in sicer mam zdj dva pioneercka 30cm :twisted:

tko da bomo vidl kaj bo lepse spilalo tisto bo ostalo notri :wink:

pridejo pa se 'majhne' spremembe na avtu upam da v kratkem(odvisno kako kratek bo ta cas od eurckov:) ) in potem ga lepo operem ter poslikam vse vse (upam da bo to res kmalu saj si zelim zares koncni izdelek spikey-a ze vidt :twisted: )

pol pa sam se na weinberg tour 8)

Objavljeno: 11 Mar 2008, 22:06
Napisal/-a ZZ-717
no kot sem oblubu...tale tedn kr naporn zame in za moj tosl :lol:

v petk sm su mal do maribora precekerat pa neki dam prvleku...v nedeljo sm zmontiru to 8) ... vceraj sel spet malo zapravlat (za spikey-a se razume :wink: ) potem danes sel na Dobovo po gume Goodyear F1 eagle asymmetric 225/40/18, in seveda na montiral na feltnce.
jutri me caka montaza vcerajsnega nakupa in pa pobiranje dol letvic ki grejo na strihanje 8) :twisted: v petek ce bo lepo vreme pa pranje avta in pa ciscenje zimske obutve ter obuti treba letne sandalcke :twisted:

vec bote zvedl na lokalcu v petek v LJ slike bodo pa takoj ko dobim letvice in jih montiram nazaj ... takrat ga poslikam in dam sm gor :wink:

no pa zdrste se teh par dni :twisted:

Objavljeno: 11 Mar 2008, 22:39
Napisal/-a clio_dizel
Slika

Objavljeno: 11 Mar 2008, 23:21
Napisal/-a ZZ-717
tis pa huj k otrok k rd sam slike gledas :lol: prid v petk na meet pa bos vidu :oops: :lol:

Objavljeno: 11 Mar 2008, 23:29
Napisal/-a žabc
clio_dizel napisal/-a:Slika
se strinjam, primi kko bi se pa punca pocutla ce bi ji reku d bi pa pol na konc nc ne bi naredu :lol: :lol: