Stran 24 od 41
Objavljeno: 06 Feb 2008, 21:04
Napisal/-a ZZ-717
Objavljeno: 06 Feb 2008, 21:10
Napisal/-a clio_dizel
opa, koncno so zadaj tako zeljene ph2 lucke

. dej se podnev kksno nared.
aja, pa na slikah ti krogci svetjo skor tok hudo kt men uzivo

Objavljeno: 06 Feb 2008, 21:14
Napisal/-a ZZ-717
Objavljeno: 06 Feb 2008, 22:12
Napisal/-a plemenko
Objavljeno: 06 Feb 2008, 22:17
Napisal/-a jurre
koncn

a bos prpelov pokazat v petk

Objavljeno: 06 Feb 2008, 22:19
Napisal/-a ZZ-717
dada bom prsu v petk mal rito od spikeya nastavlat
plemenko ima da se sajna samo ne tko d je krom gor!

Objavljeno: 06 Feb 2008, 22:22
Napisal/-a plemenko
Objavljeno: 06 Feb 2008, 22:47
Napisal/-a Godward
lepi spikey nimas kaj
Objavljeno: 10 Feb 2008, 23:06
Napisal/-a ZZ-717
no koncno je v avtu celotna muzka zamenjana... v petek je biv na vrsti se prednji sistem in sicer sem ostal se vedno na 13kah saj se mi ne da delat panelov za 16ke
sem moral pa vseeno malo podloziti zvocnik zaradi sipe ker je magnet drajsal ob njo in pa porezati ono plastiko v vratih...
notr je pa prsu tale kompletek
http://www.nakupovanje.net/avtozvocnik- ... pr-1105420
igra pa dosti bolje

Objavljeno: 11 Feb 2008, 00:11
Napisal/-a Terminator
norc sam zapravlas
drgac pa ql zvocniki

I like it

Objavljeno: 01 Mar 2008, 00:59
Napisal/-a ZZ-717
no da bote na tekocem morm napisat da sm spet zamenu wufr
in sicer mam zdj dva pioneercka 30cm
tko da bomo vidl kaj bo lepse spilalo tisto bo ostalo notri
pridejo pa se 'majhne' spremembe na avtu upam da v kratkem(odvisno kako kratek bo ta cas od eurckov:) ) in potem ga lepo operem ter poslikam vse vse (upam da bo to res kmalu saj si zelim zares koncni izdelek spikey-a ze vidt

)
pol pa sam se na weinberg tour

Objavljeno: 11 Mar 2008, 22:06
Napisal/-a ZZ-717
no kot sem oblubu...tale tedn kr naporn zame in za moj tosl
v petk sm su mal do maribora precekerat pa neki dam prvleku...v nedeljo sm zmontiru to

... vceraj sel spet malo zapravlat (za spikey-a se razume

) potem danes sel na Dobovo po gume Goodyear F1 eagle asymmetric 225/40/18, in seveda na montiral na feltnce.
jutri me caka montaza vcerajsnega nakupa in pa pobiranje dol letvic ki grejo na strihanje

v petek ce bo lepo vreme pa pranje avta in pa ciscenje zimske obutve ter obuti treba letne sandalcke
vec bote zvedl na lokalcu v petek v LJ slike bodo pa takoj ko dobim letvice in jih montiram nazaj ... takrat ga poslikam in dam sm gor
no pa zdrste se teh par dni

Objavljeno: 11 Mar 2008, 22:39
Napisal/-a clio_dizel
Objavljeno: 11 Mar 2008, 23:21
Napisal/-a ZZ-717
tis pa huj k otrok k rd sam slike gledas

prid v petk na meet pa bos vidu

Objavljeno: 11 Mar 2008, 23:29
Napisal/-a žabc