Stran 22 od 27

Objavljeno: 08 Jun 2010, 21:02
Napisal/-a Markolino
kmetek napisal/-a:Manšeto menjaj takoj ko lahko, ker če ti zmeče olje ven gre hitro use skp in je treba menjat še drugo. Daš 5€ pa pol ure in maš mir :wink:
Vem ja. Moram it na renault servis da mi posodijo un tulec ker čene manjšeta negre gor :(

Objavljeno: 08 Jun 2010, 21:03
Napisal/-a Markolino
sinko napisal/-a:ej kam to voziš na "servis"
hihi Privat. :P
Mehanik Claudijo dela čudeže ;) Pohvala še njemu.
Smo pa v portorožu ;)

Objavljeno: 08 Jun 2010, 21:35
Napisal/-a dkrevs
Markolino napisal/-a:Vem ja. Moram it na renault servis da mi posodijo un tulec ker čene manjšeta negre gor :(
Pa ti bodo posodil kr tako?

Objavljeno: 08 Jun 2010, 22:53
Napisal/-a Markolino
dkrevs napisal/-a:
Markolino napisal/-a:Vem ja. Moram it na renault servis da mi posodijo un tulec ker čene manjšeta negre gor :(
Pa ti bodo posodil kr tako?
Veze delajo čudeže :wink:
Čeprav mi je žiga reke, da ni potrebno unga tulca za spravit manšeto gor. Baje se zglob razstavi in gre pol lepo gor.

Objavljeno: 08 Jun 2010, 22:59
Napisal/-a nightmare
Pridn. 8)
Kar se pa končnikov toče sem pa imel prav oz. si mi ti danes narobe napisal katere imaš. :wink:
Manšeto pa menjaj karseda hitro in se med tem ne vozi.Sam sem zaradi malomarnosti prejšnjega lastnika moral menjat še oba zgloba kar pa ni blo ravno enostavno najti.

Objavljeno: 08 Jun 2010, 23:05
Napisal/-a Markolino
nightmare napisal/-a:Pridn. 8)
Kar se pa končnikov toče sem pa imel prav oz. si mi ti danes narobe napisal katere imaš. :wink:
Manšeto pa menjaj karseda hitro in se med tem ne vozi.Sam sem zaradi malomarnosti prejšnjega lastnika moral menjat še oba zgloba kar pa ni blo ravno enostavno najti.
Tnx..
Bom.. Jutri skočim iskat in bomo zamenjali čimprej..

A ve kdo kolko pride komplet zgornja šalica z gumo ?

Objavljeno: 16 Jun 2010, 19:15
Napisal/-a Markolino
Manšeta zamenjana. Sam tako da veste :wink:
Zglob pa je v top stanju, tako mi je rekel mehanik Saj je blo še gor polno masti ni skoraj nič vrglo ven. Tak da ni blo straha da bi kej popustilo.

Lep dan še naprej.

Objavljeno: 06 Jul 2010, 12:32
Napisal/-a Markolino
Včeraj je imel ventilarček tehnični pregled. In je opravil vse uspešno.
Zdaj ima mir za eno leto :P

Objavljeno: 01 Avg 2010, 22:25
Napisal/-a B-Stard
Veliki servis je narjen?

Objavljeno: 02 Avg 2010, 21:44
Napisal/-a rambo
te bom pa se tukaj vprasal
koliko je te je prisel naslednji set
Skratka zamenjali smo vse konènike ter gumice na stabilizatorih
lahko tudi na PM pa kje si nabavljal

Objavljeno: 11 Dec 2010, 02:21
Napisal/-a Markolino
Lep pozdrav po dolgem času.

Da ne bo tema šla preveč v pozabo, jo bomo malo obnovili.

Moj buhtl si je zaslužil nekaj novega :wink:

Odločil sem se komplet zamenjat zavorni sistem ter ležaje. (Saj je to zadnji čas, da storim :)

Na sliki sta sprednja dva ležaja FAG , sprednje Ferodo Sport DS 2500 Race Ploščice ter zadnje Ferodo navadne ploščice.
Slika


Te dni pridejo tudi Novi sprednji diski Brembo MAX narezani. Ter zadnji ležaji in diski. :wink:


Danes zamenjal tudi sredinjski nosilec menjalnika. Zdelo se mi, da ima luft. A z nosilcem ni bilo nič narobe. Ugotovili smo s mehanikom, da vzrok ropotanja je bil le en šrauf pri taspodnjem nosilcu menjalnika (osmica) Matica je bila kontra obrnjena in je ropotala v avspuh... Kdo bi si mislil :icecream:
Brez skrbi. Nosilec semo kljub temu namontirali novega. :wink:
Slika



Pa še odgovor za Gospoda rambota.
se opravicujem za pozen odgovor vendar sem zadnje čase zelo malo na forumu..

Komplet set je prišel menda 40e ali 45 E Kupil sem ga pa v trgovini Adriamerkur Koper.


To bi blo to.
Se nadaljuje....
Hvala.
Lep večer.

Objavljeno: 11 Dec 2010, 11:34
Napisal/-a Symon
To si si pa kar privoščil bremze. :shock: Dobre ploščice, občasno samo poročaj kako hitro pobera diske. 8)

Objavljeno: 16 Dec 2010, 01:25
Napisal/-a Markolino
Symon napisal/-a:To si si pa kar privoščil bremze. :shock: Dobre ploščice, občasno samo poročaj kako hitro pobera diske. 8)
Upam, da nebo tako hitro..
Diski so pa taki pridejo te dni..

Slika

Objavljeno: 16 Dec 2010, 17:39
Napisal/-a kmetek
Koliko si dal za sprednja diska in koliko za sprednje ploščice?

Objavljeno: 19 Dec 2010, 22:31
Napisal/-a Markolino
Končno so prispeli obljubljeni diski. :smt008

Moram reči, da so mi kr ušeč. ;) Bomo vidli kako se bojo obnesli.

Slika
Slika
Slika
Slika

Kmetek: Diski so prišli. 103E Sprednje ploščice pa 85E