Stran 22 od 22
Objavljeno: 14 Apr 2010, 20:17
Napisal/-a Koncar
jest rabim 50% popusta, tut če uzamem na obroke je mesečni obrok previsok zame, k nedelam vsak dan, pa tut tedn ne.
Objavljeno: 14 Apr 2010, 21:07
Napisal/-a Deniss
ja a nimaš nobenga u družini k bi ti loh prenesu bonus????
Objavljeno: 14 Apr 2010, 21:48
Napisal/-a gagi'd hype
Js te čist razumem včasih je delo pa dnara dost pol spet ne, težko je potem vzet nekaj na obroke ko neveš če boš mel sploh dnar da odplačaš te obroke.
Sam najbolje veš, sm pa prepričan da si se zelo težko tole odloču in verjetno si preštudiral možnosti, tko da veliko sreče pri prodaji.
Objavljeno: 14 Apr 2010, 22:18
Napisal/-a UrbanD
Počaki še par dni tko k sm ti reku pa bo vse jasno kako in kaj se da narest s tem zavarovanjem

Objavljeno: 15 Apr 2010, 15:22
Napisal/-a Stupo
Vprašaj pri Grawe
Mene je za Twingota prišlo komplet zavarovanje - obvezno, kasko in proti kraji okoli 500€, kar je še vedno več kot 300€ ceneje kot pri Triglavu.