Clio I 1.8 16V, l.'93 - I love my car. Avto šel papa.

Predstavite Vašega Renault-a
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Duli
Prispevkov: 2085
Pridružen: 24 Apr 2006, 17:44
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Duli »

pa slišiš pumpo, ko se užge? ker pr meni se je vžgal samo ventilator, pumpa pa ne. tku da ne rabiš uporabljat VELIKIH TISKANIH ČRK.
Clio Renault Sport 200 Cup Racing Blue
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Duli napisal/-a:pa slišiš pumpo, ko se užge? ker pr meni se je vžgal samo ventilator, pumpa pa ne. tku da ne rabiš uporabljat VELIKIH TISKANIH ČRK.
Ja sliši se pumpo. In ko jo takneš se lepo čuti ko vibrira pa tudi ko primeš cev od vode v roke se lepo čuti kako voda kroži :wink:
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

Saj je vse prav napisal.Če je tako kot pravi potem deluje. 8)
Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

Včiraj sm te pa jz vidu v Portorožu.
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Dej ne me hecat. Kaj res ? pa kje si bil ?
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

Pred eno oštarijo ti si šou pa mim.
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

nightmare napisal/-a:Pred eno oštarijo ti si šou pa mim.
Ke tip :) Nisi mogel skočit na cesto :lol: :lol:
A si bil z svojo raketo ? zihr si bil v stari olki :D
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

Si biu na drug stran.
Pa ne,nism biu z svojim.
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

No da mal obudim temo.

Danes smo šli malo v šoping.
Glavni servis se bliža :wink:

Slika
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Neki novega.

Ventilarček je dobil nove pokrove za luči :oops:

Pri pregledu olja in vseh možnih tekočin, sem se lotil zamenjat pokrove.

Stari mi niso bili ušeč, počeni, grdi bljak :D
Slika


Nadomestili so jih novi 8)
Slika
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
andrej86
Prispevkov: 1319
Pridružen: 02 Mar 2007, 16:37
Kraj: Lenart v Slovenskih goricah

Odgovor Napisal/-a andrej86 »

uf kwa za en hud update 8) a ta nove pokrovčke s si sprejem za temnenje luči kaj barval al ne ? :D
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Ja ne ni neki update. Sej nima bit kakšen velik update..

Ne takšne barve so original nič barvani :wink:
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

No danes se je pa nekaj delalo :oops:

Slika
Slika

Gumica stabilizatorja.
Slika

razjezil sem se in sem šel tudi po novi nosilec menjalnika :oops:

Slika

Leva stran...

Slika
Slika
Slika

Ja vem je umazan :(

Slika
Slika

Pa še desna stran...

Slika
Slika
Slika

Skratka zamenjali smo vse končnike ter gumice na stabilizatorih, in nosilec menjalnika, ker tastar je imel luft.
Vse je šlo kot po maslu ;)

Moram pa čimprej zamenjat desno manšeto te dni mi je počla.. :(
zamenjali bomo tudi obe šalice amortizerjev, ker leva ima luft in mi še vedno ropota. :( :( Ker bom menjal levo bom najraje še desno.

Razlog menjave? Je to da mi je nekaj, ko sem pohodil luknjo dajalo čuden zvok. Na koncu smo ugotovili da je po vsej verjetnosti še leva šalica za zamenjat, končniki so bli še dobri, a zaradi mojih varnosti sem zamenjal vse. Zakaj? ker sem tak tip :P ;) En je bil celo še originalen :shock:

To bi blo to za danes ;)
Lep pozdravček.
Zadnjič spremenil Markolino, dne 08 Jun 2010, 21:12, skupaj popravljeno 2 krat.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Manšeto menjaj takoj ko lahko, ker če ti zmeče olje ven gre hitro use skp in je treba menjat še drugo. Daš 5€ pa pol ure in maš mir :wink:
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
sinko
Prispevkov: 1336
Pridružen: 16 Jul 2008, 13:50

Odgovor Napisal/-a sinko »

ej kam to voziš na "servis"
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS
Zaklenjeno