Stran 21 od 22
Objavljeno: 12 Apr 2010, 17:49
Napisal/-a Koncar
Kater parkirišče pa ?

Objavljeno: 12 Apr 2010, 18:17
Napisal/-a vilko
V tvojem mestu pri Mercatorju.
Objavljeno: 12 Apr 2010, 19:11
Napisal/-a Koncar
Objavljeno: 12 Apr 2010, 19:40
Napisal/-a UrbanD
Škoda da prodajaš k si ga tko lepo zrihtu =)
Objavljeno: 12 Apr 2010, 19:55
Napisal/-a kmetek
Ja no, sicer pa ti kupuješ ane?
Objavljeno: 12 Apr 2010, 22:30
Napisal/-a Koncar
Če maš redno službo, pa 50% popusta na zavarovalnici je čist uredu, če pa plačuješ polno pa delaš kdr maš pač čs, je pa preveč. Al pa če ma kdo kšne papirje od črnga Cliota

da ga mal shujšamo v kilowatih

Objavljeno: 13 Apr 2010, 11:14
Napisal/-a Symon
Sem imel prav, da imaš registracijo.
Vzemi na ene 10 obrokov pa bo bolje. Če pa nimaš redne službe pa res zna biti problem ampak a nisi prej mislil na to?

Objavljeno: 13 Apr 2010, 18:15
Napisal/-a blue racer
Koncar napisal/-a:Če maš redno službo, pa 50% popusta na zavarovalnici je čist uredu, če pa plačuješ polno pa delaš kdr maš pač čs, je pa preveč. Al pa če ma kdo kšne papirje od črnga Cliota

da ga mal shujšamo v kilowatih

Kateri premijski razred maš pa kolko te pride zavarovanje za tole raketo?

Objavljeno: 13 Apr 2010, 18:28
Napisal/-a Koncar
nč popusta, to je se mi zdi 14 premijski razred.
Objavljeno: 13 Apr 2010, 19:44
Napisal/-a kmetek
Ja vzdrževanje ni glih pocen, pol pa si kup tko k si mislu Clio-ta dci, ga čipaš pa maš glih tko raketo, sam za zavarovanje boš dal 2x manj za bencin pa tud polovico

Objavljeno: 13 Apr 2010, 21:05
Napisal/-a rok46
Koncar napisal/-a:nč popusta, to je se mi zdi 14 premijski razred.
zakaj pa ne greš grawe al kdo že je, ko ti v štartu da 50% off? mal se pozanimej, ne zarad tega tkoj avta prodajat
Objavljeno: 14 Apr 2010, 14:38
Napisal/-a Figo
Sem ze spraseval v drugi temu in je zbrisana: -kaj se je dejansko dogajalo z avtom? kaj menjano s cim? kdo je popravljal?
hvala za info-jih bom posredoval sosedu, ki se zanima.
Lp
Objavljeno: 14 Apr 2010, 17:31
Napisal/-a Marko16V
kmetek napisal/-a:Ja vzdrževanje ni glih pocen, pol pa si kup tko k si mislu Clio-ta dci, ga čipaš pa maš glih tko raketo, sam za zavarovanje boš dal 2x manj za bencin pa tud polovico

Tud za dizla vzdrževanje ni glih poceni. Je pa fajn ko mal pije, to pa res.
Objavljeno: 14 Apr 2010, 18:32
Napisal/-a Koncar
Figo napisal/-a:Sem ze spraseval v drugi temu in je zbrisana: -kaj se je dejansko dogajalo z avtom? kaj menjano s cim? kdo je popravljal?
hvala za info-jih bom posredoval sosedu, ki se zanima.
Lp
Imaš PM.
Objavljeno: 14 Apr 2010, 19:46
Napisal/-a NejcZ
Ne bodi nor in raje vzami zavarovanje na par obrokov. Najdi na forumu kakega agenta (če tukaj ni, mogoče na avtomobilizem.com) ki ti bo sigurno naredil kakih 10% manjšo ceno. Poleg tega mislim da je za člane Reno kluba 10% popusta pri enem agentu na Triglavu če se ne motim. Poglej tam med ugodnostimi za člane!
Sam imam sicer za polovico šibkejši avto toliko popusta kot da bi imel 40% bonusa.

Letos še dodatnih 5 dobim če se ne skreširam do julija
