Stran 21 od 22

Objavljeno: 12 Apr 2010, 17:49
Napisal/-a Koncar
vilko napisal/-a: Samo nekaj me še zanima, kaj po parkirišču ne gre nič hitreje kot je šlo danes?? :lol: :lol: :roll:
Kater parkirišče pa ? :?

Objavljeno: 12 Apr 2010, 18:17
Napisal/-a vilko
V tvojem mestu pri Mercatorju.

Objavljeno: 12 Apr 2010, 19:11
Napisal/-a Koncar
haha to so pa kojni :D :D mal so mi ušli, sm jih kumi nazaj spravu :D :D :D

Objavljeno: 12 Apr 2010, 19:40
Napisal/-a UrbanD
Škoda da prodajaš k si ga tko lepo zrihtu =)

Objavljeno: 12 Apr 2010, 19:55
Napisal/-a kmetek
Ja no, sicer pa ti kupuješ ane?

Objavljeno: 12 Apr 2010, 22:30
Napisal/-a Koncar
Če maš redno službo, pa 50% popusta na zavarovalnici je čist uredu, če pa plačuješ polno pa delaš kdr maš pač čs, je pa preveč. Al pa če ma kdo kšne papirje od črnga Cliota :D da ga mal shujšamo v kilowatih :D :D

Objavljeno: 13 Apr 2010, 11:14
Napisal/-a Symon
Sem imel prav, da imaš registracijo. :lol:

Vzemi na ene 10 obrokov pa bo bolje. Če pa nimaš redne službe pa res zna biti problem ampak a nisi prej mislil na to? :?

Objavljeno: 13 Apr 2010, 18:15
Napisal/-a blue racer
Koncar napisal/-a:Če maš redno službo, pa 50% popusta na zavarovalnici je čist uredu, če pa plačuješ polno pa delaš kdr maš pač čs, je pa preveč. Al pa če ma kdo kšne papirje od črnga Cliota :D da ga mal shujšamo v kilowatih :D :D
Kateri premijski razred maš pa kolko te pride zavarovanje za tole raketo? :D

Objavljeno: 13 Apr 2010, 18:28
Napisal/-a Koncar
nč popusta, to je se mi zdi 14 premijski razred.

Objavljeno: 13 Apr 2010, 19:44
Napisal/-a kmetek
Ja vzdrževanje ni glih pocen, pol pa si kup tko k si mislu Clio-ta dci, ga čipaš pa maš glih tko raketo, sam za zavarovanje boš dal 2x manj za bencin pa tud polovico :wink:

Objavljeno: 13 Apr 2010, 21:05
Napisal/-a rok46
Koncar napisal/-a:nč popusta, to je se mi zdi 14 premijski razred.
zakaj pa ne greš grawe al kdo že je, ko ti v štartu da 50% off? mal se pozanimej, ne zarad tega tkoj avta prodajat

Objavljeno: 14 Apr 2010, 14:38
Napisal/-a Figo
Sem ze spraseval v drugi temu in je zbrisana: -kaj se je dejansko dogajalo z avtom? kaj menjano s cim? kdo je popravljal?
hvala za info-jih bom posredoval sosedu, ki se zanima.

Lp

Objavljeno: 14 Apr 2010, 17:31
Napisal/-a Marko16V
kmetek napisal/-a:Ja vzdrževanje ni glih pocen, pol pa si kup tko k si mislu Clio-ta dci, ga čipaš pa maš glih tko raketo, sam za zavarovanje boš dal 2x manj za bencin pa tud polovico :wink:
Tud za dizla vzdrževanje ni glih poceni. Je pa fajn ko mal pije, to pa res.

Objavljeno: 14 Apr 2010, 18:32
Napisal/-a Koncar
Figo napisal/-a:Sem ze spraseval v drugi temu in je zbrisana: -kaj se je dejansko dogajalo z avtom? kaj menjano s cim? kdo je popravljal?
hvala za info-jih bom posredoval sosedu, ki se zanima.

Lp
Imaš PM.

Objavljeno: 14 Apr 2010, 19:46
Napisal/-a NejcZ
Ne bodi nor in raje vzami zavarovanje na par obrokov. Najdi na forumu kakega agenta (če tukaj ni, mogoče na avtomobilizem.com) ki ti bo sigurno naredil kakih 10% manjšo ceno. Poleg tega mislim da je za člane Reno kluba 10% popusta pri enem agentu na Triglavu če se ne motim. Poglej tam med ugodnostimi za člane!

Sam imam sicer za polovico šibkejši avto toliko popusta kot da bi imel 40% bonusa. :twisted: Letos še dodatnih 5 dobim če se ne skreširam do julija :P