Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Če maš redno službo, pa 50% popusta na zavarovalnici je čist uredu, če pa plačuješ polno pa delaš kdr maš pač čs, je pa preveč. Al pa če ma kdo kšne papirje od črnga Cliota da ga mal shujšamo v kilowatih
Koncar napisal/-a:Če maš redno službo, pa 50% popusta na zavarovalnici je čist uredu, če pa plačuješ polno pa delaš kdr maš pač čs, je pa preveč. Al pa če ma kdo kšne papirje od črnga Cliota da ga mal shujšamo v kilowatih
Kateri premijski razred maš pa kolko te pride zavarovanje za tole raketo?
Ja vzdrževanje ni glih pocen, pol pa si kup tko k si mislu Clio-ta dci, ga čipaš pa maš glih tko raketo, sam za zavarovanje boš dal 2x manj za bencin pa tud polovico
Sem ze spraseval v drugi temu in je zbrisana: -kaj se je dejansko dogajalo z avtom? kaj menjano s cim? kdo je popravljal?
hvala za info-jih bom posredoval sosedu, ki se zanima.
kmetek napisal/-a:Ja vzdrževanje ni glih pocen, pol pa si kup tko k si mislu Clio-ta dci, ga čipaš pa maš glih tko raketo, sam za zavarovanje boš dal 2x manj za bencin pa tud polovico
Tud za dizla vzdrževanje ni glih poceni. Je pa fajn ko mal pije, to pa res.
Figo napisal/-a:Sem ze spraseval v drugi temu in je zbrisana: -kaj se je dejansko dogajalo z avtom? kaj menjano s cim? kdo je popravljal?
hvala za info-jih bom posredoval sosedu, ki se zanima.
Ne bodi nor in raje vzami zavarovanje na par obrokov. Najdi na forumu kakega agenta (če tukaj ni, mogoče na avtomobilizem.com) ki ti bo sigurno naredil kakih 10% manjšo ceno. Poleg tega mislim da je za člane Reno kluba 10% popusta pri enem agentu na Triglavu če se ne motim. Poglej tam med ugodnostimi za člane!
Sam imam sicer za polovico šibkejši avto toliko popusta kot da bi imel 40% bonusa. Letos še dodatnih 5 dobim če se ne skreširam do julija