Stran 3 od 22
Objavljeno: 07 Jan 2010, 22:33
Napisal/-a enej_46
pohvale!!!

Objavljeno: 08 Jan 2010, 00:40
Napisal/-a wily
in na kak strošek si prilezel, če ni skrivnost??
Objavljeno: 08 Jan 2010, 01:46
Napisal/-a jusuf
super ste tole uštimal

želim ti da ti bo dobr služu,pa velik varnih km
Objavljeno: 08 Jan 2010, 07:25
Napisal/-a Koncar
Ja hvala, tut jest sm veseu, da je končno zrihtan. Zdej pa upam da bo mir z motorjom

Objavljeno: 08 Jan 2010, 13:39
Napisal/-a Koncar
wily napisal/-a:in na kak strošek si prilezel, če ni skrivnost??
nebi o cifrah

se je pa splačal doma zrihtat.
Objavljeno: 11 Jan 2010, 23:51
Napisal/-a Koncar
Tko avto je zrihtan, manka mi samo še sprednja plastika pod odbijačem-Splitter, pa nevem kje bi ga najhitrej pa dost pocen dobu? Gledu sm po netu sam ne mislem naročat iz tujine. Ve mogoče kdo za kej tazga?
Pa še neki bi prosu, uni k mate 182 Cliote, dejte mi slikat kko mate tm pr filtru narjen(original)tisto predelno steno med akumulatorjem pa škatlo od filtra, neki me zajebava pa nevem čist točn kko je narjen.
Hvala
Objavljeno: 19 Jan 2010, 21:59
Napisal/-a Koncar
Še neki za na avto

Objavljeno: 19 Jan 2010, 22:00
Napisal/-a kmetek
Speedline?
To bo hudo zgledalo
A so 16"?
Objavljeno: 19 Jan 2010, 22:25
Napisal/-a Koncar
Team dynamic motorsport, so pa 16 ja, z gumami Good year eagle F1, sam jih kle še ni gor, čakam pa pomlad

Objavljeno: 19 Jan 2010, 22:38
Napisal/-a Markolino
Pohvale. Lepo, da si avto spravil v pogon.
Objavljeno: 19 Jan 2010, 23:17
Napisal/-a Ziiga
a so tole od pajka slučajno?
Objavljeno: 20 Jan 2010, 00:02
Napisal/-a Koncar
Ziiga napisal/-a:a so tole od pajka slučajno?
Nč več
Kako veš, a ma edini v slo take feltne

Objavljeno: 24 Jan 2010, 20:45
Napisal/-a broker
Objavljeno: 24 Jan 2010, 21:22
Napisal/-a Igla
Malo takih! Zelo lepo zgleda, tapravi!
Objavljeno: 24 Jan 2010, 21:33
Napisal/-a Symon