Clio II RS 182 cup

Predstavite Vašega Renault-a
Odgovori
Uporabniški avatar
enej_46
Prispevkov: 1297
Pridružen: 20 Feb 2007, 16:49
Kraj: Koper - Prade

Odgovor Napisal/-a enej_46 »

pohvale!!! :)
Slika
事実は拳ではない!
Uporabniški avatar
wily
Prispevkov: 1253
Pridružen: 11 Feb 2008, 00:22
Kraj: Prebold

Odgovor Napisal/-a wily »

in na kak strošek si prilezel, če ni skrivnost??
Uporabniški avatar
jusuf
Prispevkov: 91
Pridružen: 14 Maj 2009, 23:11

Odgovor Napisal/-a jusuf »

super ste tole uštimal :smt043 :smt043 :smt043 želim ti da ti bo dobr služu,pa velik varnih km
NEMAM NEKE FACE ALI IMAM TJELO ZA POPIZDIT!!!
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

Ja hvala, tut jest sm veseu, da je končno zrihtan. Zdej pa upam da bo mir z motorjom :D
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

wily napisal/-a:in na kak strošek si prilezel, če ni skrivnost??
nebi o cifrah :D se je pa splačal doma zrihtat.
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

Tko avto je zrihtan, manka mi samo še sprednja plastika pod odbijačem-Splitter, pa nevem kje bi ga najhitrej pa dost pocen dobu? Gledu sm po netu sam ne mislem naročat iz tujine. Ve mogoče kdo za kej tazga?
Pa še neki bi prosu, uni k mate 182 Cliote, dejte mi slikat kko mate tm pr filtru narjen(original)tisto predelno steno med akumulatorjem pa škatlo od filtra, neki me zajebava pa nevem čist točn kko je narjen.
Hvala
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

Še neki za na avto :D

Slika
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Speedline?

To bo hudo zgledalo :twisted:
A so 16"?
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

Team dynamic motorsport, so pa 16 ja, z gumami Good year eagle F1, sam jih kle še ni gor, čakam pa pomlad :D
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Pohvale. Lepo, da si avto spravil v pogon.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
Ziiga
Prispevkov: 1414
Pridružen: 04 Feb 2007, 20:35
Kraj: Ljubljana Bežigrad

Odgovor Napisal/-a Ziiga »

a so tole od pajka slučajno?
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

Ziiga napisal/-a:a so tole od pajka slučajno?
Nč več :D
Kako veš, a ma edini v slo take feltne :lol:
Uporabniški avatar
broker
Prispevkov: 471
Pridružen: 31 Mar 2006, 18:36

Odgovor Napisal/-a broker »

Par lepih slikic tvojga strojčka 8)

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Zadnjič spremenil broker, dne 24 Jan 2010, 21:55, skupaj popravljeno 1 krat.
[email protected]
Clio RS II PH2 s.n. 000001 :)
Uporabniški avatar
Igla
Prispevkov: 660
Pridružen: 28 Jul 2008, 17:32
Kraj: Deskle

Odgovor Napisal/-a Igla »

Malo takih! Zelo lepo zgleda, tapravi!
Clio l.99 1.2 60KM
Uporabniški avatar
Symon
Prispevkov: 2781
Pridružen: 29 Sep 2008, 11:14

Odgovor Napisal/-a Symon »

broker napisal/-a:Par lepih slikic tvojga strojčka 8)

Slika
:smt009
Odgovori