Stran 20 od 22

Objavljeno: 07 Apr 2010, 22:36
Napisal/-a Koncar
kmetek napisal/-a:Gume majo še kej profila po robovih :lol:
Ma profila kokr čš, če bo pa zmanku spredi, bom pa zadne naprej dau :D hehe

Objavljeno: 07 Apr 2010, 23:10
Napisal/-a Bela
Sicer malce pogrevam staro temo ampak zakaj se nisi za motul odločil 300V power 5w40 lahko pa tud 300V competition 15w50 ker je približno tam tam cena s castrolom samo za moje pojme je motul bolši ker ima še vedno iste lastnosti ko je popolnoma razgret ali pa mrtvo hladen.. In pa ne preplačaš toliko ferme kot pri Castrolu..

LP Čebela

Objavljeno: 08 Apr 2010, 18:33
Napisal/-a hrib
Bolj varno je imeti slabše pnevmatike spredaj, zadnji konec je težje ujet kot sprednjega, če ga odnese.

Objavljeno: 08 Apr 2010, 19:13
Napisal/-a nightmare
Tako je,če že delaš kompromis med dvemi dobrimi in dvemi slabimi obvezno bolše gume zadaj. Spredaj imaš dosti bolši občutek in dosti več informacij kako se vozilo obnaša kot zadaj in pa vedno si lahko pomagaš z gasom.
Zadaj je pa vse na gumah.

Objavljeno: 08 Apr 2010, 19:35
Napisal/-a skopusnik
Kolkr komu paše, eni majo rajš prekrmarjen avto eni pa podkrmarjen... :roll:

Objavljeno: 08 Apr 2010, 19:42
Napisal/-a nightmare
Jah že res.Sam k ti pr cliotu rit uzame ni lih prijetn filing in dvomm,da ma kdo to rad.

Objavljeno: 08 Apr 2010, 19:59
Napisal/-a kmetek
Pa ne gre se za pod ali pre- krmarjenost vozila, ampak kateri konec ti bo odneslo, ali gre nos naravnost ali rit okol.

Objavljeno: 08 Apr 2010, 20:20
Napisal/-a Symon
nightmare napisal/-a:Jah že res.Sam k ti pr cliotu rit uzame ni lih prijetn filing in dvomm,da ma kdo to rad.
Jaz? :lol: Meni je čisto OK filing, na zimskih, ko sem šel iz službe pa je bilo že bolj toplo sem vsak dan trzal. :lol:

Čisto ste zakomplicirali. Skopušnik je prav napisal. Meni je nekdo rekel, da ima RS živčno rit, da ga bom prvo zimo zbil ker mi bo rit odneslo. Ampak je pozabil, da sem imel že 250 konjev gnanih zadaj in lahko rečem, da me je Clio samo prvič presenetil pa še takrat sem ga brez težav ujel. Od takrat naprej pa, če mi je kdaj rit ušla sem to storil zanalašč. :wink: Sicer sem pa ugotovil, da ESP, če uide rit odreagira malo zakasnjeno, ga že ujamem, potem mi pa baraba gas odvzame. Če bi bil pa popoln amater bi me pa ESP gotovo rešil. :wink:

Objavljeno: 10 Apr 2010, 16:05
Napisal/-a NejcZ
Koncar napisal/-a:kko več slabega kot dobrega če pa avto lepš laufa?
Nevem, mogoče nič, samo jaz osebno nebi dajal drugačnega olja notri kot priporoča proizvajalec.. V tvojem primeru ELF EXCELLIUM 5W40- Dobro, mogoče druga firma, ne pa čisto drugačne karakteristike.

Objavljeno: 10 Apr 2010, 18:39
Napisal/-a robi1000
Če daš noti kaj boljšega ne bo nič škodlo. Težko boš našel proizvajalca, ki bo v hatcha za vsak dan predpisal estrska olja. Malo drag špas, ko bi prišel na servis.

Objavljeno: 12 Apr 2010, 16:15
Napisal/-a Koncar
Prodam ali menjam za Megane ali Laguno. Vse info o prodaji na PM.

Objavljeno: 12 Apr 2010, 16:19
Napisal/-a Drmo.JR
:icecream:

Objavljeno: 12 Apr 2010, 16:32
Napisal/-a Deniss
ti nis resn :(

Objavljeno: 12 Apr 2010, 16:43
Napisal/-a kmetek
Pa sm mislu da si se hecou zadnč k si reku da bi menjou. OK, če boš menjou RSa za RSa nej ti bo :P

Objavljeno: 12 Apr 2010, 17:33
Napisal/-a vilko
Lep clio.

Samo nekaj me še zanima, kaj po parkirišču ne gre nič hitreje kot je šlo danes?? :lol: :lol: :roll: