Stran 19 od 22

Objavljeno: 03 Apr 2010, 16:56
Napisal/-a Koncar
Evo sevis narjen, menajno olje in sicer Castrol Edge RS forumla 10W-60, najbolša stvar pa je da avto ZELO lepše laufa kot prej z Elfovim 5W-40.

Objavljeno: 03 Apr 2010, 21:23
Napisal/-a kmetek
Je prosti tek kej bolj miren? :lol:

Objavljeno: 03 Apr 2010, 21:33
Napisal/-a MaTe0
Kako to da si se odločil vzet castrola? Je to zdravo če se prej skozi dava elf zdaj pa zamenjaš znamko :)

Objavljeno: 03 Apr 2010, 22:48
Napisal/-a Koncar
ma je kr bolj miren ja, mal ga pa tut motorizirana loputa plina zajebava, kar je standard za te lopute. Sm pa dns mal gledu 1.6 16V Cliota GT, in ma kr podobno narjen motor,izpušni kolektor je isti, samo fi cevi je manjši, sesalni kolektor je podoben, sam mal bolj kvadratast (grd), senzorčki so isti, loputa je ista kot pri meni, sesanje zraka ma podobno kot pri 197... ni švoh avto drgač :D

Ja zakaj Castrola, to je saj olju podobno :D ne sej se hecam, ni švoh olje ane, pa kolega ga isto v RS toč, pa prej je meu še 5 GT Turbo ga je tut tja toču, pa sm še js probu, pa je bolš res, tko da od zdj naprej bo Castrol.

Objavljeno: 04 Apr 2010, 09:03
Napisal/-a NejcZ
Kolikor vem je za tvoj avto priporočeno 5w-40, tako da si pomojem z tem naredil več slabega kot dobrega!

Objavljeno: 04 Apr 2010, 09:24
Napisal/-a Koncar
kko več slabega kot dobrega če pa avto lepš laufa?

Objavljeno: 06 Apr 2010, 18:14
Napisal/-a Koncar
Nurburgring
Slika

Namest AIR BAG :D
Slika

Objavljeno: 06 Apr 2010, 18:55
Napisal/-a gaši
super nalepke, prav pašejo :wink:

Objavljeno: 06 Apr 2010, 19:01
Napisal/-a UrbanD
fancy 8)

Objavljeno: 06 Apr 2010, 19:39
Napisal/-a kmetek
Dobr izpade, sam če dobro vidim se vseen še vid napis AIR BAG?

Objavljeno: 06 Apr 2010, 19:51
Napisal/-a Koncar
kmetek napisal/-a:Dobr izpade, sam če dobro vidim se vseen še vid napis AIR BAG?
to zto k je tok dobr slikan :D če tko pogledaš težko opaziš.

Objavljeno: 07 Apr 2010, 14:46
Napisal/-a Koncar
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Objavljeno: 07 Apr 2010, 18:05
Napisal/-a Figo
Fuuul hud mi je-pa sem ze mislil, da mi vec ne bo noben vsec :)
Edino, kar me moti, je nalepka na pragu-grda kobinacija barv za popizdt:) Drgac so pa hudi ti rori-sem videl pri prejsnjem lastniku

Objavljeno: 07 Apr 2010, 18:06
Napisal/-a kmetek
Gume majo še kej profila po robovih :lol:

Objavljeno: 07 Apr 2010, 22:35
Napisal/-a Koncar
Figo napisal/-a: Edino, kar me moti, je nalepka na pragu-grda kobinacija barv za popizdt:)
Tut mene je motil, tko da sem jih že potrgu stran :D sam sm mislu da bo pasal ker je pač originalne barve od tega modela, pa ni blo lih najbolš, tko da so letele :D :D