Stran 18 od 22
Objavljeno: 28 Mar 2010, 21:49
Napisal/-a Koncar
kaj namotu, kok sm šele prletu notr

Objavljeno: 28 Mar 2010, 21:49
Napisal/-a RobMayth
Ziiga napisal/-a:k vidm tele slike si kr želim, da bi bil clio na cesti

ni bil prodan?
Objavljeno: 28 Mar 2010, 22:07
Napisal/-a gagi'd hype
Fotke... svaka čast, in avto je bombastičen.. sicer pa namesto da ste se po ovinkih gonl bi lahk pršl na panoramsko, je blo ziher več ovinkov

Objavljeno: 28 Mar 2010, 22:21
Napisal/-a kmetek
Jebiga, kaj ste pa premikal te datume na nedelo. Smo se čist fajn navozil.
Slike so pa dobre ja, kaj ne bojo če skoz na rally-je hod slikat, sej bi blo čudno če neb ble. Zanga je tako slikanje šele ogrevanje

Objavljeno: 28 Mar 2010, 22:25
Napisal/-a Koncar
še km mormo jet, kaj pa Hotederšica-Godovič-Idrija

pomoje bi blo zanimiv, pa še mn motoristov pa usega.
Objavljeno: 28 Mar 2010, 22:33
Napisal/-a nightmare
Sam povejte pa gremo.
Sam,če bo šlo tko naprej bomo gume menal k motoristi po 2 kompleta na sezono.

Objavljeno: 28 Mar 2010, 22:36
Napisal/-a Koncar
hehe na to pa nism pomislu

bomo pa kšne bl odprte ovinke najdl, da nebjo tok gume trpele, slikce bojo pa še zmer uredu.
Objavljeno: 28 Mar 2010, 23:00
Napisal/-a NejcZ
Lol, da nebojo gume trpele hahaa

Guma bo trpela še trikrat bolj heh
Objavljeno: 28 Mar 2010, 23:02
Napisal/-a kmetek
Sam res, če bl je odprt ovink bolj guma trpi. Še dobr da se večinoma po ovinkih vozm, če ne bi bil že brez profila če bi se po ravnem

Objavljeno: 28 Mar 2010, 23:09
Napisal/-a NejcZ
Kako si pa ti razlagaš.. hitrost je večja in vse.. razn če se bo počasi peljal da bo lahko slikal, sma potem bojo dolgočasne slike haha

Objavljeno: 28 Mar 2010, 23:10
Napisal/-a UrbanD
Guma itak skos trpi pr takmu avtu sej v tem je fora ane. Če ne si raj ubod enga na elektriko pa maš gor lepo ene mini samokolnica style gume pa je

Objavljeno: 28 Mar 2010, 23:12
Napisal/-a NejcZ
Sam nevem ka pobi mislijo da če bo odprt ovinek da bo guma manj trpela.. itak bo hitrost tolk večja pa tk naprej.. you do the math

Objavljeno: 28 Mar 2010, 23:14
Napisal/-a Koncar
ja pa dobr, ne bo jo tko grdo trgal stran kokr pa kle v planini k si prletu v zaprt ovink na fertik. k bi radirko gonu po šmerglu je blo

:D
Objavljeno: 29 Mar 2010, 13:51
Napisal/-a Koncar
a je pri Cliotu opcija `follow me home` ali spremljevalna osvetlitev po slovensko

vem da pri Corsi C odpreš voznikova vrata, poblendaš, zapreš vrata, zakleneš in kratke luči svetijo še 30s. A je kej tazag za cliota, mogoče meglenke?
Objavljeno: 29 Mar 2010, 13:54
Napisal/-a mateichk
megane 2 ma to opcijo sam osebno jo pa še nism sprobu
