Stran 18 od 41

Objavljeno: 20 Dec 2007, 09:23
Napisal/-a MaTe0
A bos vrgo slike gor ze al morm tja prit :) :lol:

Objavljeno: 20 Dec 2007, 09:26
Napisal/-a ZZ-717
MaTe0 napisal/-a:A bos vrgo slike gor ze al morm tja prit :) :lol:
ma morm ga najprj oprt 8) da bo lepi 8)

sam zdj je pa itk 5pod minusom in ne grem prat...aia pa tut digitalca nimam da bi posliku...tkrt ko operem bom p ze enga nek zvohu :twisted:

drgac pa loh prids pogledat ja :wink:

Objavljeno: 20 Dec 2007, 12:26
Napisal/-a clio_dizel
kaj so ti pa kompliciral spet?

Objavljeno: 20 Dec 2007, 12:43
Napisal/-a ZZ-717
ja un pametnjakovic ze pred mano enga polota neki dr... v glavo kaj je ta jajca prpelu sploh in take... pol hotu paper od negovga auspuha ... mu je reku lastnik avta da je prnetana gor tablca in da nima paperja... reku ta da hoce papir... potem sel ta preglednik tja proti pisarnam prsu nazaj... in nwm a je naredu potem ta polo al ne...

ok potem sm biv js na vrsti... dam paperje .. pregleda.. a mate ksne paperje od teh luci? pravm d nism nc dobil ker sm narocil prek ebay-a...ja pol ste kupil macka v zaklu mi rece..sm tih...in pol recem d pac jim bom pisu d mi nj poslejo TUV za te luci p ga bom prnesu ane... p rece... ma zdj se jim jebe za vs k so dubl dnar :roll: a je to ksn odnos tega preglednika ? :roll:

potem gre spet paperje gledat pa postempla pa rece...da tokrat naj mi bo in izjemoma je to podpisu... p sm su :roll:


eh kaj cs vazn d je narjen :wink:

Objavljeno: 20 Dec 2007, 16:29
Napisal/-a Terminator
bravo primy :D drgac sm ti pa ze reku da ce rabs digitalca povej ane :P

Objavljeno: 20 Dec 2007, 17:34
Napisal/-a clio_dizel
ja odnos je res profesionalen :roll: . vazn da bo.

Objavljeno: 20 Dec 2007, 21:33
Napisal/-a jurcek3
:lol: :lol: pa boli te vazn da mas homologiran

Objavljeno: 21 Dec 2007, 15:52
Napisal/-a dgorica
sej nih tud boli ***** sam da dobijo sovde so oni lih taki vazo da je postemplu :D

Objavljeno: 21 Dec 2007, 16:12
Napisal/-a ZZ-717
evo dons spikey su v pralnco k biv res siv ne pa crn... in se sajna k norc :oops: :lol: tko da bomo dons ksnga nahecal d mal poslika magar na lokalcu pa dam fotke gor za neucakance :lol: 8)

Objavljeno: 23 Dec 2007, 20:00
Napisal/-a ZZ-717
zal v petek sam tale slikca ratala pa se to prek telefona... :? ampk ok sam tok d vidte kko zgleda :lol:

Slika

tnx to stupo for picture :wink:

Objavljeno: 23 Dec 2007, 22:25
Napisal/-a Terminator
pa vazn da si mev lucko gor :lol:

Objavljeno: 23 Dec 2007, 23:07
Napisal/-a jurcek3
a je to fiat :lol: :lol: ne vid se dobr
joookkkeee

Objavljeno: 24 Dec 2007, 18:55
Napisal/-a miko 55
men se di da je to en srot od avta

jok3

Objavljeno: 24 Dec 2007, 19:11
Napisal/-a ZZ-717
no no vidva mal se umerta :lol: :lol:

Objavljeno: 26 Dec 2007, 01:42
Napisal/-a Terminator
Slika