Stran 18 od 41
Objavljeno: 20 Dec 2007, 09:23
Napisal/-a MaTe0
A bos vrgo slike gor ze al morm tja prit

Objavljeno: 20 Dec 2007, 09:26
Napisal/-a ZZ-717
MaTe0 napisal/-a:A bos vrgo slike gor ze al morm tja prit

ma morm ga najprj oprt

da bo lepi
sam zdj je pa itk 5pod minusom in ne grem prat...aia pa tut digitalca nimam da bi posliku...tkrt ko operem bom p ze enga nek zvohu
drgac pa loh prids pogledat ja

Objavljeno: 20 Dec 2007, 12:26
Napisal/-a clio_dizel
kaj so ti pa kompliciral spet?
Objavljeno: 20 Dec 2007, 12:43
Napisal/-a ZZ-717
ja un pametnjakovic ze pred mano enga polota neki dr... v glavo kaj je ta jajca prpelu sploh in take... pol hotu paper od negovga auspuha ... mu je reku lastnik avta da je prnetana gor tablca in da nima paperja... reku ta da hoce papir... potem sel ta preglednik tja proti pisarnam prsu nazaj... in nwm a je naredu potem ta polo al ne...
ok potem sm biv js na vrsti... dam paperje .. pregleda.. a mate ksne paperje od teh luci? pravm d nism nc dobil ker sm narocil prek ebay-a...ja pol ste kupil macka v zaklu mi rece..sm tih...in pol recem d pac jim bom pisu d mi nj poslejo TUV za te luci p ga bom prnesu ane... p rece... ma zdj se jim jebe za vs k so dubl dnar

a je to ksn odnos tega preglednika ?
potem gre spet paperje gledat pa postempla pa rece...da tokrat naj mi bo in izjemoma je to podpisu... p sm su
eh kaj cs vazn d je narjen

Objavljeno: 20 Dec 2007, 16:29
Napisal/-a Terminator
bravo primy

drgac sm ti pa ze reku da ce rabs digitalca povej ane

Objavljeno: 20 Dec 2007, 17:34
Napisal/-a clio_dizel
ja odnos je res profesionalen

. vazn da bo.
Objavljeno: 20 Dec 2007, 21:33
Napisal/-a jurcek3

pa boli te vazn da mas homologiran
Objavljeno: 21 Dec 2007, 15:52
Napisal/-a dgorica
sej nih tud boli ***** sam da dobijo sovde so oni lih taki vazo da je postemplu

Objavljeno: 21 Dec 2007, 16:12
Napisal/-a ZZ-717
Objavljeno: 23 Dec 2007, 20:00
Napisal/-a ZZ-717
zal v petek sam tale slikca ratala pa se to prek telefona...

ampk ok sam tok d vidte kko zgleda
tnx to stupo for picture

Objavljeno: 23 Dec 2007, 22:25
Napisal/-a Terminator
pa vazn da si mev lucko gor

Objavljeno: 23 Dec 2007, 23:07
Napisal/-a jurcek3
a je to fiat

ne vid se dobr
joookkkeee
Objavljeno: 24 Dec 2007, 18:55
Napisal/-a miko 55
men se di da je to en srot od avta
jok3
Objavljeno: 24 Dec 2007, 19:11
Napisal/-a ZZ-717
no no vidva mal se umerta

Objavljeno: 26 Dec 2007, 01:42
Napisal/-a Terminator