Stran 17 od 22
Objavljeno: 08 Mar 2010, 11:19
Napisal/-a Zmaj
ne bi vedu, sm ga uprašu za konkretno svojo Laguno (2. generacija)!

Objavljeno: 17 Mar 2010, 15:56
Napisal/-a d_leonit
tttedyyy napisal/-a:JožaGulikoža napisal/-a:Majstr z Reno servisa mi je reku, da montaža je sicer super, ampak da možno da potem software ne laufa kot bi mogu, pa maš na konc več problemov kokr plusov!

A to velja za Modusa?
Ta pa je majstr ja
V resnici ko daš sam tiste upore(prave upornosti seveda), računalniku pošilja bolj točno upornost, kot tiste orginal tipke na volanu (imajo večjo toleranco).
denisn napisal/-a:Pozdravljeni mojstri.
Vceraj se je pojavila ena tezavica. Avto je bil na PS in sicer so mi kalibrirali senzorje za pritisk tlaka v gumah. Vse lepo in prav. Ves vesel grem od tam in ko zavijem na avtocesto ves zacuden opazim, da se ne vklopi tempomat. Omejevalec dela bp, tempomat pa se sploh ne vklopi. Ne lucke na armaturki in ne opozorila na lcd-ju.
Please help!
Tempomat ti ne dela najverjetneje zaradi stikala nad sklopko(prekinja ko prestaviš), katero očitno ne dela.
Objavljeno: 17 Mar 2010, 18:12
Napisal/-a Doctor DJ
komi čakam da bo nekdo imel cajt da to tud pr men zrihta

Objavljeno: 19 Mar 2010, 14:02
Napisal/-a rambo
Doctor DJ napisal/-a:komi čakam da bo nekdo imel cajt da to tud pr men zrihta

plus carminat karte

Objavljeno: 21 Apr 2010, 10:43
Napisal/-a sinko
ja če si vse priklopo je lahko možno tudi da se mora vklopit preko računalnika, možno, lahko pa da je tudi kaj drugega narobe
Objavljeno: 14 Maj 2010, 08:28
Napisal/-a Greg007
rambo napisal/-a:plus carminat karte

Saj je bilo že vse gor dano v temo Carminat navigation......
Objavljeno: 09 Jun 2010, 14:16
Napisal/-a Boniman
pozdravljeni preizkusno povezal vse in in izprobal delovanje tempomata in omejevalca ter vse dela ok , prosil bi če mi lahko kdo naredi zgornjo ploščico ,
Objavljeno: 09 Jun 2010, 16:09
Napisal/-a dynamic
A je kdo z primorskega konca ki bi mi pomagal uštimat tempomat pri moji laguni.
Objavljeno: 30 Dec 2010, 18:08
Napisal/-a Godward
si sposodim malo temo. danes sem nekaj štoral in gledal spodaj pri pedalih za sklopko in bremzo. en konektor je priklopljen na vodilo pedala sklopke, sam tisti je vrjetno za stop luči? pol je še pa en veliki, ki je odklopljen, in pa 2 ali trije mali. A je to mogoče za tempomat pripravljeno? Ker sprva sem pomislil, da bi prejšnji lastnik kaj izklopil, da ne bi javljalo napake... oz. da kaj ne deluje. Ampak na avtu kolkr vem deluje vse, kaj se tiče elektronike. zaenkrat
je pa fairway oprema kot so meli 3.0 v6 ki so bli z tempomatom. torej a so tam konektorji za tempomat al ne?
Objavljeno: 30 Dec 2010, 21:16
Napisal/-a polanc
ČE koga zanima imam volan z tipkami za tempomat
pa še odgovor za prejšne vprašanje ; na pedalih za sklopko in zavore imaš tipala (šalterje) za izklop tempomata
Objavljeno: 02 Maj 2011, 04:01
Napisal/-a Doctor DJ
mam na 2001
je pa imela moja že v naprej pripravljeno
torej stikalo nad stopalko sklopke

(malo pobrskaj po forumu, nkje mora biti fotka kako to izgleda - milslim da celo v tej temi )
potem rabiš stikalo za vklop tempomata - odpad al pa servis - ni pretirano drago
na koncu še pa (če nimaš volana z tipkami za tempomat ) kontaktiraš d_leonit - a , on je izdeloval elektroniko (30€) + predelava odvolanskih komand za radio
men dela
lp
Objavljeno: 06 Jul 2011, 20:44
Napisal/-a Deniss
mislim da bos mogel to moznost vklopiti z računalnikom, imamo pa v klubu orig. računalnik tako da se glede tega lahko obrneš na uporabnika UrbanD
Objavljeno: 02 Sep 2011, 20:10
Napisal/-a patricija123
Pozdrav,
s fantom sva se lotila montaže tempomata in potrebujem nasvet.
Ker pri sklopki senzorja za vklop in izklop ni, sva na odpadu kupila rabljenega. Na sliki se vidi siv konektor (na katerega se senzor priklopi predvidevam) in prazen prostor (lukna) za senzor?
Takole zgleda senzor pri pedalu zavore.
Kupila sva tale senzor. Iztaknila sva ga pri sklopki, vendar senzor ne paše v siv konektor na prvi sliki? Sedaj morava nazaj po drugega.
Tak priklop ima. Torej je pravi ali ni? Noter ima le dve žički.
Tole pa so verjetno dve žički za volanska gumba tempomata? Ker nameravava vse tri gumbe montirati na levo stran poleg tipke za ESP, me zanima kako se to naredi. Je potrebno ti dve žički prerezati in podaljšati?
Hvala za pomoč.
Objavljeno: 03 Sep 2011, 07:22
Napisal/-a patricija123
Imava pa Laguno 2004 in verjetno so imele lagune v drugi fazi take modre konektorje.
Objavljeno: 07 Sep 2011, 19:03
Napisal/-a patricija123
Sedaj sva kupila pravi senzor.
Zanima me ali obstaj kdo, ki (proti plačilu seveda) zveže upravljanje tempomata preko obvolanskih radijskih kontrol?
Kontaktirala sem že uporabnika d_leonit vendar se žal ne javi?
Lepo prosim za pomoč.