Stran 17 od 17

Objavljeno: 20 Maj 2008, 21:09
Napisal/-a blue racer
Drmo napisal/-a:Men tud avto bomba. Dost z okusom narejen, v enem stilu. Edino feltne tud men niso nevem kaj...itak pa men skor nobene tele "popularne" feltne niso vsec.
No sej pravm...vsake oci majo svojga malarja tko pac je enim je to usec enim drugo....

Objavljeno: 01 Jul 2008, 21:23
Napisal/-a blue racer
Kumej najdu temo k je ze tko dalec...pa sm mogu mal updejta narsit!
Prejsen teden sem delal na avtu servis, olje, filtre in ploscice, tko da je avto prpravlen za na morje...danes pa se kupu tole zadevo k ga mal skazi, ampak tut to mora bit za lep dopust... :D :P

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Lp, Gass

Objavljeno: 01 Jul 2008, 21:26
Napisal/-a umlinar
Cedna F2-kica! Se mi kr lusta spet mal na srf stopit! Sicer mi ni kol ni slo se tko dobr da bi si potopno dilo kupu ampak...nikoli ni prepozno! Mal vec casa na dopustu pa bom spet zacel...prvo prah iz svojega brisat ki ze par let stoji na podstresju! :)
LP

Objavljeno: 01 Jul 2008, 23:41
Napisal/-a Duli
a zatu je mau pocasnej su dns ko smo se srecala, sploh nism opazu da ma keson na piskri. :lol:

Objavljeno: 02 Jul 2008, 00:54
Napisal/-a blue racer
Duli napisal/-a:a zatu je mau pocasnej su dns ko smo se srecala, sploh nism opazu da ma keson na piskri. :lol:
ne, ne takt sm ga meu se u prtlaznku... :D :D

Objavljeno: 02 Jul 2008, 10:24
Napisal/-a JO-PO
Cak mu BALAST je BALAST!!! :mad:

Objavljeno: 02 Jul 2008, 16:12
Napisal/-a simonz1
He prou hecn zgleda :rainbow1:

Objavljeno: 02 Jul 2008, 16:16
Napisal/-a ClioOwner
Aaaa, to si nabavu zato, da bos lahko surfe prpelau na koupo ta vikend? :rainbow1:

Objavljeno: 02 Jul 2008, 16:20
Napisal/-a enej_46
z rumenim srfom zapali ful! california style :P
pusti ga s srfom gor hehe ;)

Objavljeno: 02 Jul 2008, 17:29
Napisal/-a sal3
Ampak res, rumen srf mu ful pase :lol: