Stran 17 od 41

Objavljeno: 09 Dec 2007, 01:05
Napisal/-a ZZ-717
ni digitalca :cry: :? tko da vidte v petk na meetingu kdor bo hotu :lol: 8)

Objavljeno: 09 Dec 2007, 01:37
Napisal/-a jurcek3
kasni izgovori, ajmo zrihti si enga digitalca al pa z mobicom sliki :D

Objavljeno: 09 Dec 2007, 11:47
Napisal/-a ZZ-717
kr bodte mal ferbcni :P :twisted:

Objavljeno: 09 Dec 2007, 13:23
Napisal/-a jurcek3
bomo ksnga spya poslal na tvoj konc pa bo on poslikal :lol: :lol:

Objavljeno: 09 Dec 2007, 14:13
Napisal/-a ZZ-717
jurcek3 napisal/-a:bomo ksnga spya poslal na tvoj konc pa bo on poslikal :lol: :lol:
pol p loh se opere ga spotoma :lol:

Objavljeno: 15 Dec 2007, 01:05
Napisal/-a ZZ-717
dons dubu avtock tut antenco :lol: sm se odlocu kr za spar styling 8) lepa antenca za tak dnar pa se 3 nastavke dubil zravn in pa 3 razlicne vrste kapic 8) :lol: skratka blo komplet 4.90eur :P je pa velllllllllikkk leps 8)

glede angelsk vm bojo pa povedal ce pasejo al ne k so dons vidl nekateri na mitingu :lol: 8)

Objavljeno: 15 Dec 2007, 01:09
Napisal/-a clio_dizel
kako naj komentiramo angelske ce se ni slik :lol:



ful hudo zgleda 8)

Objavljeno: 15 Dec 2007, 16:20
Napisal/-a Terminator
men so pa full grde... dej primj takoj jih dej dol.... as kra take :D


hec, hec.. ful lepo zgleda :P

Objavljeno: 15 Dec 2007, 16:35
Napisal/-a Ziga00
Moj fotr vs navdusen nad tvojim spikeyjem :roll:

Objavljeno: 15 Dec 2007, 17:30
Napisal/-a ZZ-717
Ziga00 napisal/-a:Moj fotr vs navdusen nad tvojim spikeyjem :roll:

loool a res ?:D :lol: kaj je p reku ?

dizl npisu sm daaa tisti k so jih vidl d loh komenterajo :P

termic ja res razmislam d bi jih dol vrgu ja ... as kr take :P :lol:


hvala za pohvale vsem :twisted:

drgac pa dubu dons vabiv na homologacijo in imam 20.12 ob 7h zjutri... pa nbenga paperja nimam :shock: :? :cry:

Objavljeno: 15 Dec 2007, 18:17
Napisal/-a Ziga00
Ija reku je da je zrihtan z okusom, pa da mu seveda mankajo fetne :P navdusen nad luckami :roll: kaj je pa za dizla reku, pa ne povem :oops:

Objavljeno: 15 Dec 2007, 18:22
Napisal/-a ZZ-717
Ziga00 napisal/-a:Ija reku je da je zrihtan z okusom, pa da mu seveda mankajo fetne :P navdusen nad luckami :roll: kaj je pa za dizla reku, pa ne povem :oops:
ccc ti mu kr povej da felge pridejo spomlad :lol: :P

no pol p pvt povej kva je reku za dizla :lol: :lol:

Objavljeno: 15 Dec 2007, 18:28
Napisal/-a miko 55
ja lucke so ql vse je ok sam feltne morejo bit letne.

za dizla? pomoje da ga dnar po zepu zul.

Objavljeno: 15 Dec 2007, 18:32
Napisal/-a Ziga00
miko 55 napisal/-a:ja lucke so ql vse je ok sam feltne morejo bit letne.

za dizla? pomoje da ga dnar po zepu zul.
hah, lepo bi blo ce bi ga :roll:

Objavljeno: 20 Dec 2007, 09:12
Napisal/-a ZZ-717
no p smo prsli se v tretje cez homologacijo :lol: :lol: 8)

sicr z mal komplikacijam ampk brez nih itk ne gre na lpp :twisted: