Stran 17 od 41
Objavljeno: 09 Dec 2007, 01:05
Napisal/-a ZZ-717
Objavljeno: 09 Dec 2007, 01:37
Napisal/-a jurcek3
kasni izgovori, ajmo zrihti si enga digitalca al pa z mobicom sliki

Objavljeno: 09 Dec 2007, 11:47
Napisal/-a ZZ-717
kr bodte mal ferbcni

Objavljeno: 09 Dec 2007, 13:23
Napisal/-a jurcek3
bomo ksnga spya poslal na tvoj konc pa bo on poslikal

Objavljeno: 09 Dec 2007, 14:13
Napisal/-a ZZ-717
jurcek3 napisal/-a:bomo ksnga spya poslal na tvoj konc pa bo on poslikal

pol p loh se opere ga spotoma

Objavljeno: 15 Dec 2007, 01:05
Napisal/-a ZZ-717
dons dubu avtock tut antenco

sm se odlocu kr za spar styling

lepa antenca za tak dnar pa se 3 nastavke dubil zravn in pa 3 razlicne vrste kapic

skratka blo komplet 4.90eur

je pa velllllllllikkk leps
glede angelsk vm bojo pa povedal ce pasejo al ne k so dons vidl nekateri na mitingu

Objavljeno: 15 Dec 2007, 01:09
Napisal/-a clio_dizel
kako naj komentiramo angelske ce se ni slik
ful hudo zgleda 
Objavljeno: 15 Dec 2007, 16:20
Napisal/-a Terminator
men so pa full grde... dej primj takoj jih dej dol.... as kra take
hec, hec.. ful lepo zgleda

Objavljeno: 15 Dec 2007, 16:35
Napisal/-a Ziga00
Moj fotr vs navdusen nad tvojim spikeyjem

Objavljeno: 15 Dec 2007, 17:30
Napisal/-a ZZ-717
Ziga00 napisal/-a:Moj fotr vs navdusen nad tvojim spikeyjem

loool a res ?:D

kaj je p reku ?
dizl npisu sm daaa tisti k so jih vidl d loh komenterajo
termic ja res razmislam d bi jih dol vrgu ja ... as kr take
hvala za pohvale vsem
drgac pa dubu dons vabiv na homologacijo in imam 20.12 ob 7h zjutri... pa nbenga paperja nimam

Objavljeno: 15 Dec 2007, 18:17
Napisal/-a Ziga00
Ija reku je da je zrihtan z okusom, pa da mu seveda mankajo fetne

navdusen nad luckami

kaj je pa za dizla reku, pa ne povem

Objavljeno: 15 Dec 2007, 18:22
Napisal/-a ZZ-717
Ziga00 napisal/-a:Ija reku je da je zrihtan z okusom, pa da mu seveda mankajo fetne

navdusen nad luckami

kaj je pa za dizla reku, pa ne povem

ccc ti mu kr povej da felge pridejo spomlad
no pol p pvt povej kva je reku za dizla

Objavljeno: 15 Dec 2007, 18:28
Napisal/-a miko 55
ja lucke so ql vse je ok sam feltne morejo bit letne.
za dizla? pomoje da ga dnar po zepu zul.
Objavljeno: 15 Dec 2007, 18:32
Napisal/-a Ziga00
miko 55 napisal/-a:ja lucke so ql vse je ok sam feltne morejo bit letne.
za dizla? pomoje da ga dnar po zepu zul.
hah, lepo bi blo ce bi ga

Objavljeno: 20 Dec 2007, 09:12
Napisal/-a ZZ-717