Stran 154 od 159
Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 20 Apr 2017, 15:54
Napisal/-a bam
Končno.. avto zgleda bomba.. Tiste rdeče feltne so ble res za kozlat

Super odločitev

Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 20 Apr 2017, 16:36
Napisal/-a Shusuglao
a_sist napisal/-a:Boljš zgleda kot z rdečimi. Kako pa 12 let stare gume držijo na hladni mokri cesti?
Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk
Nepredvidljivo
Drugace pa glede na leta presenetljivo dobro, sem mislil da se bom ubil ze prvi dan pa sem se kar ziv
Glede izgleda pa vsakemu svoje, zdaj je tak kot deset tisoce ostalih ki so prisli iz tovarne...tega pa ne maram
Pa nakljucni mimoidoci me sprasujejo zakaj imam radkape zakej ne kupim alu felten, ker je drugace hud.
Se je zgodilo ze veckrat, res da iz ust otrok in zensk, ampak vseeno nekaj kar nocem slisat
Aja se to, na slikah zgleda precej bolje kot v zivo....no odvisno iz katerega kota gledas, iz dolocenih strani je videti res zalostno in ubogo
Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 20 Apr 2017, 17:21
Napisal/-a sorum
kvas dal te čefurske "ratkape" gor mudel

Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 20 Apr 2017, 17:38
Napisal/-a furi
Japan racing ima take lepe, vintiđ feltne za tvoj avto

varjanta
Imajo pa šepaste mize in feltne s kamenčki podlagajo.
Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 21 Apr 2017, 12:56
Napisal/-a a_sist
In pol verjem da so feltne ravne, če še fakin mize niso v level spravt
Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk
Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 21 Apr 2017, 19:35
Napisal/-a Shusuglao
hahaha
saj take podobne vintiđ že imam samo se nočejo same pobrusit in na avto skočit

Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 22 Apr 2017, 08:40
Napisal/-a Symon
Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 28 Apr 2017, 14:39
Napisal/-a Shusuglao
Symon napisal/-a:
Pa še nove gume pa si za 8 do 10 let dober.

ha, ko bi bil ja, te sem zradiral v treh sezonah
očitno imam težjo nogo kot sem mislil, pri starih gumah ni bilo take obrabe
samo jih moram res čim prej menjati, ker sem zadnjič skoraj naredil neumnost, sem šel po obvoznici v nizkem letu in se tik pred ovinkom spomnil da imam namontirano nekaj kar je okroglo in črno kot guma, samo ni več gumasto in ne bo prijelo pri tej hitrosti. sem se zašvical fuL, če nebi bile bremze v top kondiciji bi šel spet maline nabirat
pa mogoče bi bilo dobro da bi abs popravil
Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 09 Maj 2017, 08:16
Napisal/-a Shusuglao
ena kar tako
fina lokacija za fotkat, bežigrad Tiskarna, slikano je s telefonom, potem sem se spomnil da imam fotiča v prtljažniku, samo se mi ni več dalo skakat naokrog

Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 09 Maj 2017, 16:33
Napisal/-a sorum
Shusuglao napisal/-a:fina lokacija za fotkat, bežigrad Tiskarna
v nočnem času ne tako fina, je treba imet avto na očeh....zarad več dejavnikov haha

ne povedat da bomo v petek zvečer tam ane
sploh pa nimaš vtec in camberja, tko da ne ropotej

Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 09 Maj 2017, 20:03
Napisal/-a UrbanD
Kle je fajn plac za slikat ampak ko slikaš pa ni tok fajn ker smrdi
Pa ta petek verjetno ne bomo tam, ker so dragi na brnčičevi? Ali pač?
EDIT: preveril in tisto je v soboto tko da lahko gremo v petk v tiskarno ja

Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 10 Maj 2017, 15:18
Napisal/-a sorum
lah gremo pa v
zajca :a2_torta haha....vaški bojsi pa to

Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 11 Maj 2017, 12:51
Napisal/-a Anja
sorum napisal/-a:lah gremo pa v
zajca :a2_torta haha....vaški bojsi pa to

Ne, v Zajčku nimajo Kozličkov
Tiskarna

pol pa naprej

.. zdaj pa ali bomo šli z A ali B vozili

Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 11 Maj 2017, 13:56
Napisal/-a Golddevvil
UrbanD napisal/-a:Kle je fajn plac za slikat ampak ko slikaš pa ni tok fajn ker smrdi
Pa ta petek verjetno ne bomo tam, ker so dragi na brnčičevi?
Gre kdo na Brnčičevo v soboto? a to je illegal al kej organizirano?
Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 11 Maj 2017, 15:55
Napisal/-a sorum
anjab93 napisal/-a:sorum napisal/-a:lah gremo pa v
zajca :a2_torta haha....vaški bojsi pa to

Ne, v Zajčku nimajo Kozličkov
Tiskarna

pol pa naprej

.. zdaj pa ali bomo šli z A ali B vozili

majo koze haha

lahko bi šli enkrat z
B prevoznimi sredstvi ja :a2_policaj
tako da Golddevill-nema RS-a če bo B-car meet, ampak Megane karavan :a2_mongo4yj
in od Shusa podmornica seveda....
če bo tist na brnčičevi gremo, sam ni jasno ali bo v petek, soboto ali nekoč v prihodnosti mogoče
tema šla v maloro...stay tunned!
