Stran 152 od 159

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 25 Dec 2016, 10:03
Napisal/-a R5
Tako ja,priden.Zdej za Božič mora vse svetit :D

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 25 Dec 2016, 12:53
Napisal/-a sorum
jaja, žarnico zamejat je cela znanost :D dobr da sta ti pomagala dva asistenta: Jeruzalemčan in Haložan 8)
Slika

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 27 Dec 2016, 09:50
Napisal/-a Shusuglao
je bilo kar naporno, tedne načrtovanja in priprav, čakanje da je bila postavitev ozvezdji prava, nato sem v času oseke odvijačil omenjeno menglenko, če bi še počakal da gosi opravijo migracijo na jug, bi morda tudi konektor delal v prvem poizkusu :D

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 29 Dec 2016, 01:07
Napisal/-a Shusuglao
iz preventivnih razlogov ne bom več hodil v garažo, prejšnjič sem šel pogledat po dveh tehdnih in je bila počena prednja šipa, ko sem ga parkiral je bila še cela, danes pa sem po enem mesecu zapeljal avto ven in med pranjem opazil da imam podrsan zadnji odbijač, spet ne vem od kdaj ali kje
wtf se dogaja?

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 29 Dec 2016, 01:22
Napisal/-a Houly
Shusuglao napisal/-a:iz preventivnih razlogov ne bom več hodil v garažo, prejšnjič sem šel pogledat po dveh tehdnih in je bila počena prednja šipa, ko sem ga parkiral je bila še cela, danes pa sem po enem mesecu zapeljal avto ven in med pranjem opazil da imam podrsan zadnji odbijač, spet ne vem od kdaj ali kje
wtf se dogaja?
Begunci iz sirije se ti skrivajo v garaži :D

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 29 Dec 2016, 13:39
Napisal/-a UrbanD
Al pa mački :lol: kar bo bolj verjetno, mogoče se ti je kateri zameru :D

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 29 Dec 2016, 15:40
Napisal/-a Drejchi
počena šipa... jeba. :?

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 30 Dec 2016, 12:36
Napisal/-a sorum
Shusuglao napisal/-a:wtf se dogaja?
hm..če nista jeruzalemčan ali haložan, se lahko notri skriva vrtovčan ali pa celo rojak sauvignon? :lol:
tole sploh ni primerna tema za na forum veš :mrgreen: oglaševalcem in sponzorjem ki jih ni tole nebo všeč...ccc
Slika
drgač si pa v klubu lahko full car dandanes če nimaš renoja ali svojega avta, ampak od mamice in očka prevozna sredstvo haha
ja, taki cajti so :drinking:

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 31 Dec 2016, 07:23
Napisal/-a Shusuglao
sorum napisal/-a: Slika
ne, ne vidim hitlerja, ker moj pogled vedno zatava na lepa zelena tla, fin material, izgleda kakovostno, pa tip v ozadju ima super bele superge, sigurno so najkice

vse bom banal banda neresna, pošteni ljudje trpimo strašne muke vi se pa norca delate :lol:

še slikovni material mesta kjer se je podrgnil "maček", je moral biti kar velik, morda imam tigra v garaži, sigurno se skriva za menjalnikom od nevade....ali pa v spodnjem predalu vozička z orodjem, najbolje da ga niti ne odpiram kaj če mi roko odgrizne, gotovo je lačen
Slika

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 08 Mar 2017, 22:23
Napisal/-a Shusuglao
spomladansko čiščenje, ker me je že na prvi vožnji letos podeževalo
drugače pa je po mesecih trdnega spanca je užgal, najprej malo laufal po treh cilindrih, potem je ropotalo kot da bi mi veverice nanesle ozimnico orehov v motor, ampak na srečo so bati in ojnice ostali v motorju. Zdaj ko se je vse podmazalo spet prede kot mucek 8)

Slika

Slika

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 09 Mar 2017, 13:34
Napisal/-a Drejchi
Luštno. Jaz še nisem pral. Škoda, k nč ne rečeš jaz pa na dopustu :)

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 11 Mar 2017, 08:01
Napisal/-a Shusuglao
če bi mi rad opral avto te lahko pokličem :mrgreen:

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 11 Mar 2017, 09:28
Napisal/-a Drejchi
Zdej đabe, si že sam :lol:

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 11 Mar 2017, 09:43
Napisal/-a Shusuglao
imam še dva ki sta potrebna kopeli, če se ti pere :mrgreen: :mrgreen:

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 11 Mar 2017, 15:25
Napisal/-a Shusuglao
primerjava med laguno GT in 21T link