Stran 151 od 159

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 06 Sep 2016, 23:41
Napisal/-a Drejchi
Mam rešitev!

Kupiš kak centimeter daljšo cev... :D

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 07 Sep 2016, 00:17
Napisal/-a Shusuglao
jo že imam od prej, ampak je taka navadna brezvezna ravna, sicer dela kar mora delati, ampak ne sede lepo ker je malo ovinka, ta je lepa s kovinskimi obročki, da se zakrivi, tako kot je bila oriđinalna.... kompliciram malo, kot pri vseh stvareh, da življenje ni prelahko :lol:

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 07 Sep 2016, 23:42
Napisal/-a Shusuglao
hmm lak za lase sploh ni slaba zamisel, naslednjič ko jo dol odpihne jo bom sfriziral :D

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 09 Sep 2016, 06:26
Napisal/-a Shusuglao
bam88 napisal/-a:Ti kr friziraj da priceska ostane na mestu :)
na mestu tako ali tako stoji, jaz bi rad da se premika, čim hitreje :lol:

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 10 Sep 2016, 16:36
Napisal/-a moofdi
Intercoolerja se pa ne da malo zamaknit, da bi dobil tist centimeter tolerance?

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 10 Sep 2016, 18:19
Napisal/-a Shusuglao
mi ga je uspelo nagniti za odtenek v pravo smer, prav veliko se pa ne premika, zdaj sem prevozil že kakih 200km in cev še ni padla dol, morda sem ravno zadel tisti sweet spot da je iz obeh strani enako prekratka :lol:

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 11 Sep 2016, 09:28
Napisal/-a Drejchi
Eh, to je zato k se s 100 na uro okol cjaziš :D

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 12 Sep 2016, 21:27
Napisal/-a eto tako
bam88 napisal/-a:
Slika
1. Da li jento lijevo r8 ?
2. Imam 2x15" original od r21t ... mijenjao bi ih za neke 4x100

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 30 Sep 2016, 00:25
Napisal/-a Shusuglao
iz clio meeta v Modeni

v dobri družbi
Slika

čas za servis
Slika

Slika

2x turbo, v ozadju WC
Slika

Slika

prevoženih 1100 km brez ene same težave, poraba 7.4l/100km, varčno 8)
Slika

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 30 Sep 2016, 13:20
Napisal/-a sorum
hja...kdor ma ta ma! :lol:
Slika

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 05 Okt 2016, 09:23
Napisal/-a Shusuglao
ja bruhaha no :mrgreen:


Slika
tokrat me madeži rok na avtu ne motijo :D

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 06 Okt 2016, 10:26
Napisal/-a saso24
bam88 napisal/-a:mene bi bl motile vdolbine od komolcev :D
Sem mu hotu napisat isto napisat :lol:

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 06 Okt 2016, 18:27
Napisal/-a Shusuglao
ni panike, saj je avto ves pokitan to se nič ne krivi :lol: :lol:

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 07 Okt 2016, 18:16
Napisal/-a Shusuglao
bam88 napisal/-a:
saso24 napisal/-a:
bam88 napisal/-a:mene bi bl motile vdolbine od komolcev :D
Sem mu hotu napisat isto napisat :lol:
ha pa mu nis :D
saj ni nobene nagrade za to, tako da sta na istem :mrgreen:

Re: Operacija: "TURBO"...

Objavljeno: 25 Dec 2016, 01:37
Napisal/-a Shusuglao
žarnica za meglenko je začela svetiti črno zato jo je bilo treba menjati
Slika

z zadnje ali spodnje strani se ne pride zraven, edina rešitev jo je sneti ven, ampak sem se prejšnjič skoraj pretegnil in vse polomil ker so vijaki medeninasti ali nekaj podobno čudnega in tako zaoksidira, da ga ne spraviš ven drugače kot s svedrom
ker sem bil takrat priden in vse izdatno namazal je demontaža uspela brez težav. sem bil iskreno presenečen, pričakoval sem da bom potreboval vsaj še kladivo
rezervne žarnice jasno nisem imel nikjer, zato sem jo izbezal iz rezervne meglenke :mrgreen:
Slika
priklopil nazaj sestavil in ni svetila....aaaah, meglenko ponovno ven, žarnico ven, še enkrat pogledal in je bila cela, hmm... pobezam konektor in dela 8)
vsaj en easy cheap fix :mrgreen:


Slika