Stran 151 od 159
Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 06 Sep 2016, 23:41
Napisal/-a Drejchi
Mam rešitev!
Kupiš kak centimeter daljšo cev...

Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 07 Sep 2016, 00:17
Napisal/-a Shusuglao
jo že imam od prej, ampak je taka navadna brezvezna ravna, sicer dela kar mora delati, ampak ne sede lepo ker je malo ovinka, ta je lepa s kovinskimi obročki, da se zakrivi, tako kot je bila oriđinalna.... kompliciram malo, kot pri vseh stvareh, da življenje ni prelahko

Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 07 Sep 2016, 23:42
Napisal/-a Shusuglao
hmm lak za lase sploh ni slaba zamisel, naslednjič ko jo dol odpihne jo bom sfriziral

Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 09 Sep 2016, 06:26
Napisal/-a Shusuglao
bam88 napisal/-a:Ti kr friziraj da priceska ostane na mestu

na mestu tako ali tako stoji, jaz bi rad da se premika, čim hitreje

Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 10 Sep 2016, 16:36
Napisal/-a moofdi
Intercoolerja se pa ne da malo zamaknit, da bi dobil tist centimeter tolerance?
Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 10 Sep 2016, 18:19
Napisal/-a Shusuglao
mi ga je uspelo nagniti za odtenek v pravo smer, prav veliko se pa ne premika, zdaj sem prevozil že kakih 200km in cev še ni padla dol, morda sem ravno zadel tisti sweet spot da je iz obeh strani enako prekratka

Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 11 Sep 2016, 09:28
Napisal/-a Drejchi
Eh, to je zato k se s 100 na uro okol cjaziš

Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 12 Sep 2016, 21:27
Napisal/-a eto tako
bam88 napisal/-a:

1. Da li jento lijevo r8 ?
2. Imam 2x15" original od r21t ... mijenjao bi ih za neke 4x100
Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 30 Sep 2016, 00:25
Napisal/-a Shusuglao
iz clio meeta v Modeni
v dobri družbi
čas za servis
2x turbo, v ozadju WC
prevoženih 1100 km brez ene same težave, poraba 7.4l/100km, varčno

Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 30 Sep 2016, 13:20
Napisal/-a sorum
hja...
kdor ma ta ma!

Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 05 Okt 2016, 09:23
Napisal/-a Shusuglao
ja bruhaha no

tokrat me madeži rok na avtu ne motijo

Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 06 Okt 2016, 10:26
Napisal/-a saso24
bam88 napisal/-a:mene bi bl motile vdolbine od komolcev

Sem mu hotu napisat isto napisat

Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 06 Okt 2016, 18:27
Napisal/-a Shusuglao
ni panike, saj je avto ves pokitan to se nič ne krivi

Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 07 Okt 2016, 18:16
Napisal/-a Shusuglao
bam88 napisal/-a:saso24 napisal/-a:bam88 napisal/-a:mene bi bl motile vdolbine od komolcev

Sem mu hotu napisat isto napisat

ha pa mu nis

saj ni nobene nagrade za to, tako da sta na istem

Re: Operacija: "TURBO"...
Objavljeno: 25 Dec 2016, 01:37
Napisal/-a Shusuglao
žarnica za meglenko je začela svetiti črno zato jo je bilo treba menjati
z zadnje ali spodnje strani se ne pride zraven, edina rešitev jo je sneti ven, ampak sem se prejšnjič skoraj pretegnil in vse polomil ker so vijaki medeninasti ali nekaj podobno čudnega in tako zaoksidira, da ga ne spraviš ven drugače kot s svedrom
ker sem bil takrat priden in vse izdatno namazal je demontaža uspela brez težav. sem bil iskreno presenečen, pričakoval sem da bom potreboval vsaj še kladivo
rezervne žarnice jasno nisem imel nikjer, zato sem jo izbezal iz rezervne meglenke

priklopil nazaj sestavil in ni svetila....aaaah, meglenko ponovno ven, žarnico ven, še enkrat pogledal in je bila cela, hmm... pobezam konektor in dela
vsaj en easy cheap fix
