Stran 16 od 22
Objavljeno: 26 Mar 2010, 19:56
Napisal/-a _BosTeK_
ful dobro. to si dal prašno barvat?
Objavljeno: 26 Mar 2010, 20:29
Napisal/-a Figo
To mas neko cudno barvo....
Objavljeno: 26 Mar 2010, 21:06
Napisal/-a kmetek
No dej da boš jutr se kej vozu, da bojo gume u nedelo že ulaufane
Prou hud zgleda zdej, lepš k na ceglih
Sam so res mal svetlejš k pokrovčki

Objavljeno: 26 Mar 2010, 21:49
Napisal/-a Koncar
barva je 205-110 od Mobihela, to mi je naredu, pršla pa je mal svetlejša je. Zdj pa dost o tem kva je svetlješ k že ceu dan poslušam

hec hec, nimaš kej tkole je pršl, k bojo umazane bojo iste

Objavljeno: 26 Mar 2010, 21:57
Napisal/-a Symon
Ma dj parkrat zabremzi fajn pa bo vse približno isto usrano in sivo kaj se sekiraš kaj drugi govorijo pa pišejo tkole po forumih.
Je pa možno, da bi še en sloj barve pomagal. Ne bi bilo prvič, da je fora v slojih barve.

Objavljeno: 26 Mar 2010, 23:29
Napisal/-a Koncar
ej trikrat mi jih je potegnu čez, pa še lak pol na koncu. Ja sej nimaš kej, tok se mi pa negre da bom šou zdej še pokrovčke barvat. V tem primeru grem pa use še na temnej tako grafitno. al pa mogoče clo mat lak

Objavljeno: 27 Mar 2010, 12:51
Napisal/-a gagi'd hype
pokrovčke dol

Objavljeno: 27 Mar 2010, 12:53
Napisal/-a d_leonit
kmetek napisal/-a:No dej da boš jutr se kej vozu, da bojo gume u nedelo že ulaufane
Prou hud zgleda zdej, lepš k na ceglih
Sam so res mal svetlejš k pokrovčki

Pokrovčki so že v originalu temnejši kot feltne, zato ker so plastični. Tako da je to nekaj normalnega.
Objavljeno: 27 Mar 2010, 12:59
Napisal/-a Symon
d_leonit napisal/-a:Pokrovčki so že v originalu temnejši kot feltne, zato ker so plastični. Tako da je to nekaj normalnega.
Sam res, to pa ni nikomur padlo na pamet. Plastika in pleh imata VEDNO drugačen odtenek na koncu, čeprav uporabljaš ISTO barvo!

Objavljeno: 27 Mar 2010, 16:57
Napisal/-a Figo
Neki ne razumem. Si ti po svoje dal barvo oziroma katera ti je lepa, al si hotel tako, kot ima renault original. Ker ce si zelel tako, kot je original, je res falil...te ne izgledajo dovolj agresivne.
Objavljeno: 27 Mar 2010, 16:59
Napisal/-a NejcZ
Motiš se.. samo slika je precej slabe kakovosti.
Objavljeno: 27 Mar 2010, 17:00
Napisal/-a nightmare
A dajte no glumit.Kaj pa tejle barvi manka? Na zadnji sliki na tej strani se lepo vidi,da so pravtako pokrovčki temnejši kot pa feltne same.
Supr si jih obnoviu in lepo,da si se odločil jih obdržati.
Objavljeno: 27 Mar 2010, 18:34
Napisal/-a Igla
Figotu se samo kolca po njegovih cup

))
Sicer pa ti predlagam da ujameš kje Nightmareta, da naredita skupaj en shoot

Staro-novo, ker sta oba v izredno lepi kondiciji!
Objavljeno: 27 Mar 2010, 18:42
Napisal/-a Figo
Igla napisal/-a:Figotu se samo kolca po njegovih cup

))
Sicer pa ti predlagam da ujameš kje Nightmareta, da naredita skupaj en shoot

Staro-novo, ker sta oba v izredno lepi kondiciji!
Mam jaz cup, se dve cole vecje sedaj
Feltne so lepe in ze od samega zacetka navijam, da jih pusti gor in ne daja druge. Mogoce barva ni popolnoma enaka ampak ok-lepo zgleda. kdor ne ve, ne bo pogruntal.
Objavljeno: 27 Mar 2010, 20:06
Napisal/-a nightmare
Igla napisal/-a:Figotu se samo kolca po njegovih cup

))
Sicer pa ti predlagam da ujameš kje Nightmareta, da naredita skupaj en shoot

Staro-novo, ker sta oba v izredno lepi kondiciji!
Jutr če bo vse posreči.
