Stran 16 od 17

Objavljeno: 30 Apr 2008, 02:12
Napisal/-a blue racer
MaTe0 napisal/-a:Clio je zelo lep :) Na auspuhe daj ze tiste obrobe gumjaste al plastice crne :) Pa bo zadn konec popoln. Notranjost pa je konzola zelo lepa, tisti stevcki pa mi tak tak potegnejo. ok stevci se, mogoce tisto na vrhu pa ne najbolj :) Drugace pa lep clio!
Sej tiste obrobe so gor in so crne sam se mogoce na slikci ne vid najbol!
Drgac pa hvala za pohvale...kritik pa itak ne sprejemam...hehe :D

Objavljeno: 30 Apr 2008, 18:17
Napisal/-a energie
blue racer raketa :) lepo si to ustimal .. komu si dal avspuhe rihtat ?

Objavljeno: 02 Maj 2008, 09:47
Napisal/-a blue racer
energie napisal/-a:blue racer raketa :) lepo si to ustimal .. komu si dal avspuhe rihtat ?
Auspuhov se je pa lotu fabi s kamenja...res zakon je naredu!!!

Objavljeno: 02 Maj 2008, 10:41
Napisal/-a simonz1
Ja kaj cm rect... :smt009 :smt005

Objavljeno: 02 Maj 2008, 13:03
Napisal/-a energie
kuk si pa dau ? to ti je se eno ceu naredu ?

Objavljeno: 02 Maj 2008, 13:38
Napisal/-a B|ind
Vidu vcer na kriziscu pri Revozu.
Ful je lep :shock: :shock: :D 8)

Objavljeno: 03 Maj 2008, 10:01
Napisal/-a blue racer
energie napisal/-a:kuk si pa dau ? to ti je se eno ceu naredu ?
Dal mi je sporten lonc pa mal se je s krivincam igral in to je to, prslo me je pa 200 eur!

Objavljeno: 04 Maj 2008, 15:18
Napisal/-a clio_dizel
huud 8)

Objavljeno: 05 Maj 2008, 13:22
Napisal/-a blue racer
Par slikc iz popravila panelov in osvetlitve k so crknle diode:

Slika

Slika

Slika

Slika

Vceraj pa je lepo pihlalo pa sm mal "kitov" .... pa se mal slik iz tle:

Slika

Slika

Slika

Slika

Lp, Gass

Objavljeno: 05 Maj 2008, 21:03
Napisal/-a B|ind
Kaj je pa clio danes v Krki delal ? :D
Sem se ustavu tm pa ni blo nikjer nobenga videt pa sm sou naprej.. sm mislu da bos mal pokazal lepotca se od znotri 8) :D

Objavljeno: 05 Maj 2008, 21:29
Napisal/-a blue racer
B|ind napisal/-a:Kaj je pa clio danes v Krki delal ? :D
Sem se ustavu tm pa ni blo nikjer nobenga videt pa sm sou naprej.. sm mislu da bos mal pokazal lepotca se od znotri 8) :D
Mal se je treba razmigat pa sm su neki zmontirat tja pa si ga najbrz vidu za ograjo je bil, ne... :D

Objavljeno: 06 Maj 2008, 19:29
Napisal/-a B|ind
blue racer napisal/-a:
B|ind napisal/-a:Kaj je pa clio danes v Krki delal ? :D
Sem se ustavu tm pa ni blo nikjer nobenga videt pa sm sou naprej.. sm mislu da bos mal pokazal lepotca se od znotri 8) :D
Mal se je treba razmigat pa sm su neki zmontirat tja pa si ga najbrz vidu za ograjo je bil, ne... :D
Ja, tam pod sintezo pri G7 da so ga cuvali :P :lol:
Ceprou tisti varnostniki vglavnem cele dneve studirajo sportne stave :lol:

Zadnjic sem cakal ene 3 minute preden je dvignil svoj pogled iznad top sporta in mi odprl rampo. Ce jim pa potrobis si pa gotov. So globoko uzaljeni in bos vecno cakal :lol: :roll:

Objavljeno: 08 Maj 2008, 00:13
Napisal/-a blue racer
Ja nekdo ga mora merkat, ane??
hehe :D :D

Objavljeno: 08 Maj 2008, 01:30
Napisal/-a blackwolfcar
Notranjost zelo vsec.....Zunanjost odlicna....letvica na zadnjem odbijacu res raje crna....ne potegnejo mi pa feltne....pac to sm jest...mi se na nobenem avtu niso potegnle....

Objavljeno: 08 Maj 2008, 11:45
Napisal/-a Drmo
Men tud avto bomba. Dost z okusom narejen, v enem stilu. Edino feltne tud men niso nevem kaj...itak pa men skor nobene tele "popularne" feltne niso vsec.