Stran 15 od 27
Objavljeno: 31 Mar 2010, 11:26
Napisal/-a MaTe0
Res je lep

Objavljeno: 31 Mar 2010, 15:22
Napisal/-a Markolino
Igla napisal/-a:Kaj je pa blo v Rimu?

(fihbec)

kolega je imel sestanek s televizisko hišo, pa sva sla mal po svetu.
Objavljeno: 31 Mar 2010, 15:33
Napisal/-a Igla
Lepo da ga tako lahko prtegneš na tako dolgo turo, se vidi da je avto res tipi topi.
Objavljeno: 31 Mar 2010, 23:30
Napisal/-a Markolino
Vtisi v italji so bli vsi tako.
Na avtocesti so se kr obračali kaj jih to prehiteva

To mi je največji užitek, ko pohodiš na glas in v klancu navzgor pičiš enih 160, 170 in še to ni pedalka bla do konca prtisnjena

pa samo vidiš pol not face
Pa mal mi je šlo na živce nonstop mi je folk neki mahal in blendal :

Objavljeno: 31 Mar 2010, 23:36
Napisal/-a Koncar
Markolino napisal/-a: To mi je največji užitek, ko pohodiš na glas in v klancu navzgor pičiš enih 160, 170 in še to ni pedalka bla do konca prtisnjena
Furam dvesto furam dvesto i još imam gasa, i još imam gasa

Objavljeno: 31 Mar 2010, 23:37
Napisal/-a Markolino
Hahaha nene je resnica

Objavljeno: 01 Apr 2010, 09:50
Napisal/-a Duli
pr 200 se pa že kr neha počas.
Objavljeno: 01 Apr 2010, 13:31
Napisal/-a Markolino
Odločitev je padla avto se prodaja

Objavljeno: 01 Apr 2010, 15:04
Napisal/-a rambo
Markolino napisal/-a:Odloèitev je padla avto se prodaja

prvi april a ne
Objavljeno: 01 Apr 2010, 16:54
Napisal/-a jero_13
hahahahaha, dobra fora, verjel ti bom ko bo oglas na netu

Objavljeno: 01 Apr 2010, 19:39
Napisal/-a Igla
Bom dal slikce in tema se lahko zaklene, ko objavim slikce pred hišo
Hvala Marko

Objavljeno: 01 Apr 2010, 19:59
Napisal/-a Markolino
Igla napisal/-a:Bom dal slikce in tema se lahko zaklene, ko objavim slikce pred hišo
Hvala Marko

tako je. Prosim. Upam, da ga bos cuval se naprej pa cimvec varnih km ti zelim.

Objavljeno: 02 Apr 2010, 01:01
Napisal/-a Markolino
Ste Mislili a aa a. Ok vem da niste haha

Brez skrbi Avto se ne prodaja niti pod razno. Edino za novega RS ga takoj zamenjam
Lep večer še naprej.
In bote pridni.
Objavljeno: 12 Apr 2010, 22:52
Napisal/-a Markolino
Nekaj novega

Bo vredu ?
Velika pride tud enkrat..
Objavljeno: 13 Apr 2010, 20:10
Napisal/-a Doctor DJ
lepo lepo

decentna stvar