Stran 15 od 27

Objavljeno: 31 Mar 2010, 11:26
Napisal/-a MaTe0
Res je lep :)

Objavljeno: 31 Mar 2010, 15:22
Napisal/-a Markolino
Igla napisal/-a:Kaj je pa blo v Rimu? :) (fihbec) :D
kolega je imel sestanek s televizisko hišo, pa sva sla mal po svetu.

Objavljeno: 31 Mar 2010, 15:33
Napisal/-a Igla
Lepo da ga tako lahko prtegneš na tako dolgo turo, se vidi da je avto res tipi topi.

Objavljeno: 31 Mar 2010, 23:30
Napisal/-a Markolino
Vtisi v italji so bli vsi tako. :angel: :angel: :angel:
Na avtocesti so se kr obračali kaj jih to prehiteva :lol: To mi je največji užitek, ko pohodiš na glas in v klancu navzgor pičiš enih 160, 170 in še to ni pedalka bla do konca prtisnjena :wink: pa samo vidiš pol not face :shock:
Pa mal mi je šlo na živce nonstop mi je folk neki mahal in blendal : :?

Objavljeno: 31 Mar 2010, 23:36
Napisal/-a Koncar
Markolino napisal/-a: To mi je največji užitek, ko pohodiš na glas in v klancu navzgor pičiš enih 160, 170 in še to ni pedalka bla do konca prtisnjena
Furam dvesto furam dvesto i još imam gasa, i još imam gasa :D :D :D

Objavljeno: 31 Mar 2010, 23:37
Napisal/-a Markolino
Hahaha nene je resnica ;)

Objavljeno: 01 Apr 2010, 09:50
Napisal/-a Duli
pr 200 se pa že kr neha počas.

Objavljeno: 01 Apr 2010, 13:31
Napisal/-a Markolino
Odločitev je padla avto se prodaja ;) :)

Objavljeno: 01 Apr 2010, 15:04
Napisal/-a rambo
Markolino napisal/-a:Odloèitev je padla avto se prodaja ;) :)
prvi april a ne

Objavljeno: 01 Apr 2010, 16:54
Napisal/-a jero_13
hahahahaha, dobra fora, verjel ti bom ko bo oglas na netu ;)

Objavljeno: 01 Apr 2010, 19:39
Napisal/-a Igla
Bom dal slikce in tema se lahko zaklene, ko objavim slikce pred hišo :)

Hvala Marko :D

Objavljeno: 01 Apr 2010, 19:59
Napisal/-a Markolino
Igla napisal/-a:Bom dal slikce in tema se lahko zaklene, ko objavim slikce pred hišo :)

Hvala Marko :D
tako je. Prosim. Upam, da ga bos cuval se naprej pa cimvec varnih km ti zelim. :P

Objavljeno: 02 Apr 2010, 01:01
Napisal/-a Markolino
Ste Mislili a aa a. Ok vem da niste haha :lol: :lol: Brez skrbi Avto se ne prodaja niti pod razno. Edino za novega RS ga takoj zamenjam :lol:

Lep večer še naprej.
In bote pridni.

Objavljeno: 12 Apr 2010, 22:52
Napisal/-a Markolino
Nekaj novega :oops: Bo vredu ?
Slika
Slika

Velika pride tud enkrat..

Objavljeno: 13 Apr 2010, 20:10
Napisal/-a Doctor DJ
lepo lepo ;)
decentna stvar