Clio I 1.8 16V, l.'93 - I love my car. Avto šel papa.
kolega je imel sestanek s televizisko hišo, pa sva sla mal po svetu.Igla napisal/-a:Kaj je pa blo v Rimu?(fihbec)
Zadnjič spremenil Markolino, dne 31 Mar 2010, 15:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Vtisi v italji so bli vsi tako.
Na avtocesti so se kr obračali kaj jih to prehiteva
To mi je največji užitek, ko pohodiš na glas in v klancu navzgor pičiš enih 160, 170 in še to ni pedalka bla do konca prtisnjena
pa samo vidiš pol not face
Pa mal mi je šlo na živce nonstop mi je folk neki mahal in blendal :
Na avtocesti so se kr obračali kaj jih to prehiteva
Pa mal mi je šlo na živce nonstop mi je folk neki mahal in blendal :
Zadnjič spremenil Markolino, dne 31 Mar 2010, 23:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman






