Clio I 1.8 16V, l.'93 - I love my car. Avto šel papa.

Predstavite Vašega Renault-a
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
MaTe0
Prispevkov: 5219
Pridružen: 13 Nov 2005, 14:29
Kraj: Pohorje

Odgovor Napisal/-a MaTe0 »

Res je lep :)
Renault Megane Mk2 Ph2 1.4 16v
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Igla napisal/-a:Kaj je pa blo v Rimu? :) (fihbec) :D
kolega je imel sestanek s televizisko hišo, pa sva sla mal po svetu.
Zadnjič spremenil Markolino, dne 31 Mar 2010, 15:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
Igla
Prispevkov: 660
Pridružen: 28 Jul 2008, 17:32
Kraj: Deskle

Odgovor Napisal/-a Igla »

Lepo da ga tako lahko prtegneš na tako dolgo turo, se vidi da je avto res tipi topi.
Clio l.99 1.2 60KM
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Vtisi v italji so bli vsi tako. :angel: :angel: :angel:
Na avtocesti so se kr obračali kaj jih to prehiteva :lol: To mi je največji užitek, ko pohodiš na glas in v klancu navzgor pičiš enih 160, 170 in še to ni pedalka bla do konca prtisnjena :wink: pa samo vidiš pol not face :shock:
Pa mal mi je šlo na živce nonstop mi je folk neki mahal in blendal : :?
Zadnjič spremenil Markolino, dne 31 Mar 2010, 23:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

Markolino napisal/-a: To mi je največji užitek, ko pohodiš na glas in v klancu navzgor pičiš enih 160, 170 in še to ni pedalka bla do konca prtisnjena
Furam dvesto furam dvesto i još imam gasa, i još imam gasa :D :D :D
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Hahaha nene je resnica ;)
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
Duli
Prispevkov: 2085
Pridružen: 24 Apr 2006, 17:44
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Duli »

pr 200 se pa že kr neha počas.
Clio Renault Sport 200 Cup Racing Blue
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Odločitev je padla avto se prodaja ;) :)
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
rambo
Prispevkov: 1722
Pridružen: 21 Dec 2004, 00:02
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a rambo »

Markolino napisal/-a:Odloèitev je padla avto se prodaja ;) :)
prvi april a ne
Renault Laguna Monaco GP 2.0t-NAPRODAJ-FOR SALE
Renault Megane Coupe 2.0 16V L96 - SOLD
clio 1.4 RT letnik 95 BUHTL - SOLD
Uporabniški avatar
jero_13
Prispevkov: 2006
Pridružen: 18 Jan 2009, 14:06

Odgovor Napisal/-a jero_13 »

hahahahaha, dobra fora, verjel ti bom ko bo oglas na netu ;)
Slika

Drive it like you stole it.

Član Renault kluba Slovenije
Uporabniški avatar
Igla
Prispevkov: 660
Pridružen: 28 Jul 2008, 17:32
Kraj: Deskle

Odgovor Napisal/-a Igla »

Bom dal slikce in tema se lahko zaklene, ko objavim slikce pred hišo :)

Hvala Marko :D
Clio l.99 1.2 60KM
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Igla napisal/-a:Bom dal slikce in tema se lahko zaklene, ko objavim slikce pred hišo :)

Hvala Marko :D
tako je. Prosim. Upam, da ga bos cuval se naprej pa cimvec varnih km ti zelim. :P
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Ste Mislili a aa a. Ok vem da niste haha :lol: :lol: Brez skrbi Avto se ne prodaja niti pod razno. Edino za novega RS ga takoj zamenjam :lol:

Lep večer še naprej.
In bote pridni.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Nekaj novega :oops: Bo vredu ?
Slika
Slika

Velika pride tud enkrat..
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
Doctor DJ
Prispevkov: 3227
Pridružen: 09 Mar 2005, 20:37
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a Doctor DJ »

lepo lepo ;)
decentna stvar
Zaklenjeno