Clio I 1.8 16V, l.'93 - I love my car. Avto šel papa.

Predstavite Vašega Renault-a
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Evo tudi jaz sem rihtal cel dan mojga valverčka :P

končno je dobil igranle inštrumente kot se spodobi. 8)

Slika
Slika

Pri razstavljanju pod armaturko sem našel originalen visokotonec od renaulta :shock:
vendar je bil isklopljen. Nadomastil ga je Rainbow :wink:
Slika

Muzka šopa kot zmešana Prednji zvočniki so ostali original dokler ne kupim nove. Saj preko ojačevalca igrajo 100X boljše.. Vendar v kratkem pridejo novi.

aja števček od pritiska mi pa ni ratalo spucat.. Zmankalo časa.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
jero_13
Prispevkov: 2006
Pridružen: 18 Jan 2009, 14:06

Odgovor Napisal/-a jero_13 »

če boš menju se priporočam za stare da se ti ne bojo prašili brez veze :D

drugač pa dobr zgleda
Slika

Drive it like you stole it.

Član Renault kluba Slovenije
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Kaj ti bojo ? :) :)
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
rambo
Prispevkov: 1722
Pridružen: 21 Dec 2004, 00:02
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a rambo »

jero_13 napisal/-a:èe boš menju se priporoèam za stare da se ti ne bojo prašili brez veze :D

drugaè pa dobr zgleda
jaz mam se doma vseh 6 zvocnikov orginalnih
ce te bo zanimalo
Renault Laguna Monaco GP 2.0t-NAPRODAJ-FOR SALE
Renault Megane Coupe 2.0 16V L96 - SOLD
clio 1.4 RT letnik 95 BUHTL - SOLD
Uporabniški avatar
gaši
Prispevkov: 766
Pridružen: 22 Okt 2008, 23:11
Kraj: Šentilj

Odgovor Napisal/-a gaši »

men pa se ne dopade da v tak avto šopaš neke ojačevalce pa wooferje :?
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

men pa ja..! Že ko sem ga kupil je bil ojacevalec not sam ni blo narjeno za prav. Pri meni muzka mora bit in nesme nič hrščat. ;) l.p.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

nightmare: evo pa sem zrihtal števček. Dela super. :p prav lepo ga je gledat ko pohodis na gas in se lepo dviguje. Nice. Kasneje porocam pritisk v stand gasu. Hvala
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Evo Tako kot je nightmare napisal v štandgasu imam 0,3 Bara ko je olje segreto na 110°C Tak, da dela normalno. Do blokade pa ga še nisem pritisnil, da bi pogledal prtisk. :P
Lep pozdrav.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Evo še malo novih sličic še z starimi feltnami 8) :smt013

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

pa še nekaj.
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Zadnjič spremenil Markolino, dne 27 Mar 2010, 01:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
MaTe0
Prispevkov: 5219
Pridružen: 13 Nov 2005, 14:29
Kraj: Pohorje

Odgovor Napisal/-a MaTe0 »

Sem vido :) Lep je res. Gledam malo avto.net pa se nič kaj pametnega trenutno kar se tiče 1.8 16v ne prodaja :)
Renault Megane Mk2 Ph2 1.4 16v
Uporabniški avatar
gagi'd hype
Prispevkov: 2191
Pridružen: 27 Feb 2007, 13:21
Kraj: od sevnice do Ljubljane

Odgovor Napisal/-a gagi'd hype »

http://imageshack.us/


spodaj samo daš resize v željeno velikost pa ti samo naredi .. :wink:

A odbijač si porihtal?
Slika
Za vas se trudimo urejati naslovno stran, zato nam bo v veselje, če malo pokukate :D
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

gagi´d hype napisal/-a:http://imageshack.us/


spodaj samo daš resize v željeno velikost pa ti samo naredi .. :wink:

A odbijač si porihtal?
kak odbijac tebe daje? :lol: blatnik sem krstil na zacetku in to je tud vse. Je pa zrihtano ze 3 tedne tam nekje.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
gagi'd hype
Prispevkov: 2191
Pridružen: 27 Feb 2007, 13:21
Kraj: od sevnice do Ljubljane

Odgovor Napisal/-a gagi'd hype »

jaja to sm mislu, no fajn :wink: :D
Slika
Za vas se trudimo urejati naslovno stran, zato nam bo v veselje, če malo pokukate :D
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Evo še dve Slikce iz RIMA 1500Km nardit z ventilarjem? Mala malica.
Avto gre zlo lepo. Nismo imeli nobenih problemov :wink:


Pavzica na AC Pri Rimu Je blo treba kej spit :smt004
Slika
Slika

Poraba 8,5 Povprečnja vožnja 120, 130 Km/h
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
Igla
Prispevkov: 660
Pridružen: 28 Jul 2008, 17:32
Kraj: Deskle

Odgovor Napisal/-a Igla »

Kaj je pa blo v Rimu? :) (fihbec) :D
Clio l.99 1.2 60KM
Zaklenjeno