Stran 14 od 22
Objavljeno: 07 Mar 2010, 21:42
Napisal/-a B|ind
Kdo ti je preoblačil ? Lahko na PM.
Kako je to s snemanjem volana in airbagom ?
Objavljeno: 07 Mar 2010, 22:24
Napisal/-a d_leonit
B|ind napisal/-a:Kdo ti je preoblačil ? Lahko na PM.
Kako je to s snemanjem volana in airbagom ?
Saj mu še ni, tisto sliko katero sem prilepil sem najdel na tujem forumu, da je lahko videl kako izgleda

Objavljeno: 07 Mar 2010, 23:15
Napisal/-a Koncar
ne ne nism še svojga preoblaču, sam pozanimu sm se k sm tm k delam vidu en volan na novo oblečen pa z oranžnimi šivi, pa je res odlično zgledal

Objavljeno: 09 Mar 2010, 01:25
Napisal/-a rockyRS
če boš kj tazga naroču povej, ker je pri mojmu že rahlo znucan

Objavljeno: 09 Mar 2010, 08:55
Napisal/-a Koncar
ja zdj vs je že ene par, dejmo odprt temo, pa da vidmo če se jih dost nabere, pove barvo kakšno, rikverc mamo pomoje usi na levo, pol pa naroči eden k zna, pa je stvar rešena, ane?
Objavljeno: 09 Mar 2010, 11:02
Napisal/-a gaši
jaz bi tud bunkico

Objavljeno: 09 Mar 2010, 21:14
Napisal/-a jero_13
men osebno je ta dost bl huda, pač podobna uni ir RSa 169 PH1, v srebrni/ titan barvi

Klik na sliko za oglas
Objavljeno: 09 Mar 2010, 23:53
Napisal/-a Koncar
ja že ja, sam ni mat, vse se neki svet

al tiso k je sam ALU ročka brez prestav, al pa ta s prestavam
Objavljeno: 10 Mar 2010, 01:06
Napisal/-a jero_13
ja, sej to je problem pr teh bunkah za aute z lift rikvercom, k ni neke izbire. Moja je se nekak mat, sam ma nek jebeni krom obroček gor tko da use pokvar... Ej a je opcija da še mojo pihnes u uno barvo od felten pa pol sam mat lak čez? Valda proti plačilu. Magar mi na PM napiš.
Objavljeno: 12 Mar 2010, 14:17
Napisal/-a Koncar
Objavljeno: 13 Mar 2010, 20:23
Napisal/-a Koncar
kko bi tole zgledal na cliotu?

Objavljeno: 13 Mar 2010, 20:29
Napisal/-a dr__de
Koncar napisal/-a:kko bi tole zgledal na cliotu?
tkole
http://www.renault-klub.si/forum/viewto ... ht=#288388
Objavljeno: 13 Mar 2010, 20:37
Napisal/-a Koncar
Objavljeno: 13 Mar 2010, 23:29
Napisal/-a Pocket_Rocket
Da niso to une ukradene iz Idrskega Twinga

Objavljeno: 14 Mar 2010, 03:32
Napisal/-a gaši
te od twingiča hudo pašejo na cliota
