Stran 14 od 22

Objavljeno: 07 Mar 2010, 21:42
Napisal/-a B|ind
Kdo ti je preoblačil ? Lahko na PM.
Kako je to s snemanjem volana in airbagom ?

Objavljeno: 07 Mar 2010, 22:24
Napisal/-a d_leonit
B|ind napisal/-a:Kdo ti je preoblačil ? Lahko na PM.
Kako je to s snemanjem volana in airbagom ?
Saj mu še ni, tisto sliko katero sem prilepil sem najdel na tujem forumu, da je lahko videl kako izgleda ;)

Objavljeno: 07 Mar 2010, 23:15
Napisal/-a Koncar
ne ne nism še svojga preoblaču, sam pozanimu sm se k sm tm k delam vidu en volan na novo oblečen pa z oranžnimi šivi, pa je res odlično zgledal :D

Objavljeno: 09 Mar 2010, 01:25
Napisal/-a rockyRS
Koncar napisal/-a:http://cgi.ebay.co.uk/TITANIUM-RICHBROO ... 45f12ae454

Evo ta je 5 Speed Lift To Reverse, taprava za renoja, jest tkt nism tega opazu, sam dau sm primer kakšno bi, tisto je bl za VW, BMW, k majo drgač rikverc. Tale je pa za renoja in njemu podobnim :D
če boš kj tazga naroču povej, ker je pri mojmu že rahlo znucan :(

Objavljeno: 09 Mar 2010, 08:55
Napisal/-a Koncar
ja zdj vs je že ene par, dejmo odprt temo, pa da vidmo če se jih dost nabere, pove barvo kakšno, rikverc mamo pomoje usi na levo, pol pa naroči eden k zna, pa je stvar rešena, ane?

Objavljeno: 09 Mar 2010, 11:02
Napisal/-a gaši
jaz bi tud bunkico :oops:

Objavljeno: 09 Mar 2010, 21:14
Napisal/-a jero_13
men osebno je ta dost bl huda, pač podobna uni ir RSa 169 PH1, v srebrni/ titan barvi :)


Slika
Klik na sliko za oglas

Objavljeno: 09 Mar 2010, 23:53
Napisal/-a Koncar
ja že ja, sam ni mat, vse se neki svet :? al tiso k je sam ALU ročka brez prestav, al pa ta s prestavam

Objavljeno: 10 Mar 2010, 01:06
Napisal/-a jero_13
ja, sej to je problem pr teh bunkah za aute z lift rikvercom, k ni neke izbire. Moja je se nekak mat, sam ma nek jebeni krom obroček gor tko da use pokvar... Ej a je opcija da še mojo pihnes u uno barvo od felten pa pol sam mat lak čez? Valda proti plačilu. Magar mi na PM napiš.

Objavljeno: 12 Mar 2010, 14:17
Napisal/-a Koncar
Slika

Feltne se rihtajo,trenutno u šprickitu, sm pa mal u dilemi, a čm pustit take k so, al dam raj mat lak čez? drgač pa drug tedn pobrusm pa štrihnem, da dam čimprej na avto :D :D

Objavljeno: 13 Mar 2010, 20:23
Napisal/-a Koncar
kko bi tole zgledal na cliotu?

Slika

Objavljeno: 13 Mar 2010, 20:29
Napisal/-a dr__de
Koncar napisal/-a:kko bi tole zgledal na cliotu?
tkole :)

http://www.renault-klub.si/forum/viewto ... ht=#288388

Objavljeno: 13 Mar 2010, 20:37
Napisal/-a Koncar
Hudooo :D :lol: :P

Če kup kdo moje cup, na novo pobarvane, grem tele iskat,al pa če mi kr tele prnese mu jih zamenam :D

Objavljeno: 13 Mar 2010, 23:29
Napisal/-a Pocket_Rocket
Da niso to une ukradene iz Idrskega Twinga :D

Objavljeno: 14 Mar 2010, 03:32
Napisal/-a gaši
te od twingiča hudo pašejo na cliota :twisted: