Stran 14 od 41

Objavljeno: 29 Nov 2007, 22:29
Napisal/-a MaTe0
:shock: :shock: :shock: Ta stvar pa ja porab vec olja kot pa benza :)

Objavljeno: 29 Nov 2007, 22:30
Napisal/-a ZZ-717
loooooooooooooooooool ziga nism to mislu :smt022 :smt022 :smt006 :icecream:

Objavljeno: 29 Nov 2007, 22:34
Napisal/-a Ziiga
Slika


Mogoc tale? :lol: Ves... v paketu pou pou bota pa enkrat do poletja skupej skuplana :lol: :lol: Ce ju bomo pa spravl v crno skatlo pa nwm...bomo widl :)

Objavljeno: 29 Nov 2007, 22:36
Napisal/-a Terminator
loooooool :lol:

Objavljeno: 29 Nov 2007, 22:39
Napisal/-a Nicc0
T1 r0x 8) ce ma kdo kaksnega odvec, se lahko za neko pametno ceno zmenimo, ga pridem takoj iskat :)

Objavljeno: 29 Nov 2007, 22:41
Napisal/-a ZZ-717
tele dva sta t2 pa t3 ... t1 pa zaenkrat se ni opa za enkrat! :D

sj bi vm sliko dov d bi lazi uganil sam nimam fotkica :? :roll:

Objavljeno: 29 Nov 2007, 22:42
Napisal/-a Terminator
MaTe0 napisal/-a::shock: :shock: :shock: Ta stvar pa ja porab vec olja kot pa benza :)
sam to pa res.. smo ga samo an prikolco nalozil pa je cev ole su :rainbow1:

Objavljeno: 29 Nov 2007, 22:44
Napisal/-a Ziiga
Nm v zbirki falijo sam se T1, T4, T5, T6 :lol: :lol:

Objavljeno: 29 Nov 2007, 22:44
Napisal/-a Nicc0
bi bil prej konc, ce bi povedo kaj mate v zbirki :lol: :lol: :lol: :lol: zdaj pa dost OT 8)

Objavljeno: 29 Nov 2007, 22:46
Napisal/-a Terminator
Ziiga napisal/-a:Nm v zbirki falijo sam se T1, T4, T5, T6 :lol: :lol:
T1 mamo samo kot maketo (beri 1:24)

T4 mam pa jz as ze pozabu mav :lol:

Objavljeno: 30 Nov 2007, 10:47
Napisal/-a Helly
Primy, ce bos daju 20 tke vsaj dej pol lepe feltne....

Objavljeno: 30 Nov 2007, 16:19
Napisal/-a ZZ-717
Helly napisal/-a:Primy, ce bos daju 20 tke vsaj dej pol lepe feltne....
sj sm lepo npisu ze glede 19 in 20 '' feltn kdaj jih bo spikey dubu oz ce jih bo... :wink:

Objavljeno: 02 Dec 2007, 17:06
Napisal/-a ZZ-717
no za use neucakance 8)

Slika


montaza pa ob lepsem vremenu in casu :roll:

Objavljeno: 02 Dec 2007, 17:10
Napisal/-a Ziga00
Opa, tole dej pa cimprej gor, da vidmo kako tale tvoj meganck gleda v svet :oops:

Objavljeno: 02 Dec 2007, 17:15
Napisal/-a MaTe0
Wau! Tega pa se nisem vido za tega megana :)