Stran 13 od 22

Objavljeno: 02 Mar 2010, 01:39
Napisal/-a wily
gaši napisal/-a:če bi se dala ta bunkica zmontirat v twingota, sem tud jaz za :)


lepo sede tale spojlerček :wink:

od lagune mislim, da bi še najboljš paso

Objavljeno: 03 Mar 2010, 12:05
Napisal/-a d_leonit
Obljubljena slika volana z rdečo črto na sredini volana.

Slika

Objavljeno: 03 Mar 2010, 17:39
Napisal/-a Dr_S
Kolk te je pa prišlo oblačenje volana?

Objavljeno: 07 Mar 2010, 13:28
Napisal/-a Koncar
60€ pride preoblačenje volana.

Avto spet normalno dela, zato sm se odloču da ga grem mrzuga nažgt do konče hitrosti :D
Slika

Objavljeno: 07 Mar 2010, 13:32
Napisal/-a Koncar
hehe, hec, zanč mi je avto začeu neki gas zgublat pa sm dns loputo plina dol sneu, očistu pa zmontirov nazaj. priklopim loputo, dam kontak pa tole začne, počakam da se umiri in avto dela normalno. Zdej sam še s testerjem pobrišem napake in na novo nastavim loputo, pol pa mora da dela :D

Objavljeno: 07 Mar 2010, 13:38
Napisal/-a Symon
Kakšno naklučje, jaz sem se tudi danes toliko peljal in mi je isto prižgalo vse lučke. :lol:
Loputa je pa znana po tem, da se zapaca u 3PM, sam sem bil oreng šokiran kakšna je. :shock:

Objavljeno: 07 Mar 2010, 13:48
Napisal/-a obi
Sej podobne probleme ma tud švohnejši bratec 1.4 16V, loputo paca k zmaj :D

Objavljeno: 07 Mar 2010, 14:01
Napisal/-a UrbanD
Pr men gre pa samo do 200 :lol: ampak so obrati na 4500 :lol:

Volan zgleda pa čist fancy 8) Pol le ni tak problem ga dat preoblečt koker so včasih govoril da je neki nevem kolk nevarno zarat airbagov itd.

Objavljeno: 07 Mar 2010, 14:10
Napisal/-a NejcZ
Meni pa do 220 al kolk.. ne spomnim se več :lol:
Bi pa nekaj vprašal če kdo mogoče ve.. kako pridem do displaya za prikaz količine olja? Ko napiše tisto oil OK... ker da se grem spravlat tisto palčko iz mašine ven vlečt lahko doktoriram zraven ker se ubiješ predno pridešp z roko zraven :lol:

Objavljeno: 07 Mar 2010, 14:15
Napisal/-a MaTe0
NejcZ napisal/-a:Meni pa do 220 al kolk.. ne spomnim se več :lol:
Bi pa nekaj vprašal če kdo mogoče ve.. kako pridem do displaya za prikaz količine olja? Ko napiše tisto oil OK... ker da se grem spravlat tisto palčko iz mašine ven vlečt lahko doktoriram zraven ker se ubiješ predno pridešp z roko zraven :lol:
Stisneš tipko za reset :)

Objavljeno: 07 Mar 2010, 14:18
Napisal/-a NejcZ
Kdaj?

Objavljeno: 07 Mar 2010, 14:21
Napisal/-a MaTe0
Ja ko se ti pojavi OIL OK , stisneš pa ti pokaže kolk maš olja :)

Objavljeno: 07 Mar 2010, 15:25
Napisal/-a Bela
Zdele sem spet preletel strani pa hočem rečt oz vidm n njihovi strani za tole bunko k jo misliš kupit piše d je "Please note, that this design does not suit 'lift for reverse' shifters." a nima to reno? Drgač bi jo pa jzt tud mel (to temnejšo) čeprou niam renoja :oops:

Objavljeno: 07 Mar 2010, 19:15
Napisal/-a Koncar
http://cgi.ebay.co.uk/TITANIUM-RICHBROO ... 45f12ae454

Evo ta je 5 Speed Lift To Reverse, taprava za renoja, jest tkt nism tega opazu, sam dau sm primer kakšno bi, tisto je bl za VW, BMW, k majo drgač rikverc. Tale je pa za renoja in njemu podobnim :D

Objavljeno: 07 Mar 2010, 19:17
Napisal/-a Koncar
UrbanD napisal/-a: Volan zgleda pa čist fancy 8) Pol le ni tak problem ga dat preoblečt koker so včasih govoril da je neki nevem kolk nevarno zarat airbagov itd.
Ja sm se pozanimu pr enmu ki oblači v usnje, sm pa tud vidu volan od cliota k ga je naredu, je pa z oranžnimi šivi, bom poslikov tkoj k ga vidm :D
Bom pa naredu istga sam z rdečimi šivi.