Stran 12 od 22
Objavljeno: 28 Feb 2010, 22:33
Napisal/-a skopusnik
Da nebi!

no sej mogoče bi pa pasal

Objavljeno: 28 Feb 2010, 22:37
Napisal/-a gaši
aha, no zato sem vprašal, da zdaj ko boš vse felne barval se splača kaka huda kombinacija naret, mislim da bi kombinacija iz tega twinga kr hudo prišla

Objavljeno: 28 Feb 2010, 22:44
Napisal/-a Koncar
ja sej barvo bi pustu, sam to rumeno črto bi z nalepko naredu al pa da bi sam tak manjši napis RENAULTsport rumene barve gor dau, pa rumene čeljusti?
Objavljeno: 28 Feb 2010, 22:45
Napisal/-a gaši
Objavljeno: 28 Feb 2010, 23:33
Napisal/-a Igla
Ma kaka nalepka kaj sanjaš, če hočeš met ku se spodobi pobarvaj! In pomojem bi izpadla rumeno črna kombinacija odlično. Potem lahko še črtico na volano rumeno pobarvaš

Objavljeno: 28 Feb 2010, 23:38
Napisal/-a Koncar
bomo vidl
A kdo ve za kšno takole ročko:
RICHBROOK 'Satin Ball' Gear Knob
rt bi navadn aluminij, nč kroma pa poliranja.
Objavljeno: 28 Feb 2010, 23:44
Napisal/-a Marko16V
Veš kk je pozimi mrzla taka ročka

Objavljeno: 28 Feb 2010, 23:59
Napisal/-a Koncar
Marko16V napisal/-a:Veš kk je pozimi mrzla taka ročka

Zrtmene če zmrzne

Objavljeno: 01 Mar 2010, 19:37
Napisal/-a Symon
Glede na to, da tega v Slo najbrž ne boš našel

pojdi kar na njihovo stran.
http://www.richbrook-styling.co.uk/Gear-Knobs
Objavljeno: 01 Mar 2010, 21:39
Napisal/-a MuRiCi
Koncar napisal/-a:bomo vidl
A kdo ve za kšno takole ročko:
RICHBROOK 'Satin Ball' Gear Knob
rt bi navadn aluminij, nč kroma pa poliranja.
Če boš kej naročal povej,ker bi tudi js rabu neki takega

pa si poštnino deliva

Objavljeno: 01 Mar 2010, 23:39
Napisal/-a Koncar
ja ajde dejmo se zbrt kdo bi to meu pa naročimo iz tiste trgovine k je symon dau link!?
Objavljeno: 01 Mar 2010, 23:40
Napisal/-a Koncar
ja ajde dejmo se zbrt kdo bi to meu pa naročimo iz tistga linka na Ebay-u!?
No sej je tuki
http://cgi.ebay.co.uk/RICHBROOK-Satin-S ... 8001r22601
Objavljeno: 01 Mar 2010, 23:46
Napisal/-a MuRiCi
js sm za

Objavljeno: 02 Mar 2010, 00:51
Napisal/-a Koncar
Zmontiran spodnji spojler na odbijaču in sicer od megana 1.4 16V 99letnik, paše brez predelav, sam odrezat ga je treba pr koncih ker je od megana odbijač mal daljši, še slikce:

Objavljeno: 02 Mar 2010, 01:34
Napisal/-a gaši
če bi se dala ta bunkica zmontirat v twingota, sem tud jaz za
lepo sede tale spojlerček
