Stran 11 od 22
Objavljeno: 23 Feb 2010, 08:33
Napisal/-a croma_man
wily, narobe, niso mele vse ph1 tko, moja je rxe 2.0 pa je podaljšek večji in čist poln brez rež.
Objavljeno: 23 Feb 2010, 09:09
Napisal/-a Koncar
Drmo napisal/-a:A to boš dal gor zato da boš pomagal plužit cesto komunalcem v Logatcu?

Ma ja, do bajte mi skor nikol ne splužjo, bom pa sam

Objavljeno: 23 Feb 2010, 12:47
Napisal/-a wily
croma_man napisal/-a:wily, narobe, niso mele vse ph1 tko, moja je rxe 2.0 pa je podaljšek večji in čist poln brez rež.
sosed ma 2.0 rxe pa ma tist podaljšek gor.
Objavljeno: 23 Feb 2010, 17:48
Napisal/-a Koncar
wily napisal/-a:2.0 rxe pa ma tist podaljšek gor.
Tut jest kar sm gledu po lagunah, morjo bit 2.0 RXE al pa 1.8, pa majo ta podaljšek z režam, kar je Ph2 pa manjši motor 1.6 ma že krajšega pa pouhnga, brez rež.
Objavljeno: 25 Feb 2010, 17:28
Napisal/-a MuRiCi
Zakaj pa prodajaš felne
http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=3546725 A so te forumaši prepričali,da so le original cup lepše

Objavljeno: 25 Feb 2010, 18:27
Napisal/-a Koncar
MuRiCi napisal/-a:Zakaj pa prodajaš felne
Če jih prodam, bom dau črne zrihtat pa poštrihat kar so opraskane, pa nove gume bom kupu. Če pa ne, bojo pa na avtu ostale.
Objavljeno: 25 Feb 2010, 21:01
Napisal/-a Pocket_Rocket
Sam Speedline in Team Dynamics pa ne gre skup

Objavljeno: 25 Feb 2010, 22:57
Napisal/-a Koncar
Pocket_Rocket napisal/-a:Sam Speedline in Team Dynamics pa ne gre skup

ja pod kva pa nej dam, tm usaj kdo pogleda

Objavljeno: 26 Feb 2010, 01:19
Napisal/-a Drmo
Če bi ble 15" pa 4x108 bi ble že moje.

Objavljeno: 27 Feb 2010, 21:45
Napisal/-a Koncar
A ma kdo kšn ta spojler od lagune al pa megana doma? Lohka tut tok sam da probam če paše, da vem kaj iskat.
Tnx
Objavljeno: 28 Feb 2010, 14:58
Napisal/-a Koncar
Objavljeno: 28 Feb 2010, 15:07
Napisal/-a Koncar
Objavljeno: 28 Feb 2010, 16:16
Napisal/-a kmetek
Uff, sporoč kok boš kej rešu s tem, ker mam jest tud eno za popravit, je rob zjahan
Drgač bele so čist hude, sam mogoč majo preveč krakov, tko k moje, pa se jih mal naveličaš.
Objavljeno: 28 Feb 2010, 16:20
Napisal/-a gaši
kaj to je samo eno platišče tak porajsano?
Objavljeno: 28 Feb 2010, 21:43
Napisal/-a Koncar
gaši napisal/-a:kaj to je samo eno platišče tak porajsano?
Ja sam eno je tok hudo, druga majo sm pa ke kšno prasko, tako da se opaz.
Da nebi jest tkole feltne uštimu, pa čeljusti
