Stran 11 od 22

Objavljeno: 23 Feb 2010, 08:33
Napisal/-a croma_man
wily, narobe, niso mele vse ph1 tko, moja je rxe 2.0 pa je podaljšek večji in čist poln brez rež.

Objavljeno: 23 Feb 2010, 09:09
Napisal/-a Koncar
Drmo napisal/-a:A to boš dal gor zato da boš pomagal plužit cesto komunalcem v Logatcu? :P :lol:
Ma ja, do bajte mi skor nikol ne splužjo, bom pa sam :D

Objavljeno: 23 Feb 2010, 12:47
Napisal/-a wily
croma_man napisal/-a:wily, narobe, niso mele vse ph1 tko, moja je rxe 2.0 pa je podaljšek večji in čist poln brez rež.
sosed ma 2.0 rxe pa ma tist podaljšek gor.

Objavljeno: 23 Feb 2010, 17:48
Napisal/-a Koncar
wily napisal/-a:2.0 rxe pa ma tist podaljšek gor.
Tut jest kar sm gledu po lagunah, morjo bit 2.0 RXE al pa 1.8, pa majo ta podaljšek z režam, kar je Ph2 pa manjši motor 1.6 ma že krajšega pa pouhnga, brez rež.

Objavljeno: 25 Feb 2010, 17:28
Napisal/-a MuRiCi
Zakaj pa prodajaš felne :?: http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=3546725 A so te forumaši prepričali,da so le original cup lepše :D :D

Objavljeno: 25 Feb 2010, 18:27
Napisal/-a Koncar
MuRiCi napisal/-a:Zakaj pa prodajaš felne :?:
Če jih prodam, bom dau črne zrihtat pa poštrihat kar so opraskane, pa nove gume bom kupu. Če pa ne, bojo pa na avtu ostale.

Objavljeno: 25 Feb 2010, 21:01
Napisal/-a Pocket_Rocket
Sam Speedline in Team Dynamics pa ne gre skup ;)

Objavljeno: 25 Feb 2010, 22:57
Napisal/-a Koncar
Pocket_Rocket napisal/-a:Sam Speedline in Team Dynamics pa ne gre skup ;)
ja pod kva pa nej dam, tm usaj kdo pogleda :D

Objavljeno: 26 Feb 2010, 01:19
Napisal/-a Drmo
Če bi ble 15" pa 4x108 bi ble že moje. :lol:

Objavljeno: 27 Feb 2010, 21:45
Napisal/-a Koncar
A ma kdo kšn ta spojler od lagune al pa megana doma? Lohka tut tok sam da probam če paše, da vem kaj iskat.

Tnx

Objavljeno: 28 Feb 2010, 14:58
Napisal/-a Koncar
Slika
Slika
Slika

Objavljeno: 28 Feb 2010, 15:07
Napisal/-a Koncar
Evo tkole zgleda pa poškodba platišča. Če prodam bele feltne, jih dam porihtat pa na avto, ker mu res najbolj pašejo. Tele bele niso tok hudo izpadle kokr sm mislu :oops:

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Objavljeno: 28 Feb 2010, 16:16
Napisal/-a kmetek
Uff, sporoč kok boš kej rešu s tem, ker mam jest tud eno za popravit, je rob zjahan :cry:

Drgač bele so čist hude, sam mogoč majo preveč krakov, tko k moje, pa se jih mal naveličaš.

Objavljeno: 28 Feb 2010, 16:20
Napisal/-a gaši
kaj to je samo eno platišče tak porajsano?

Objavljeno: 28 Feb 2010, 21:43
Napisal/-a Koncar
gaši napisal/-a:kaj to je samo eno platišče tak porajsano?
Ja sam eno je tok hudo, druga majo sm pa ke kšno prasko, tako da se opaz.

Da nebi jest tkole feltne uštimu, pa čeljusti 8)
Slika