Stran 2 od 2

Re: Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 18 Dec 2014, 09:57
Napisal/-a gapy_07
franko napisal/-a:Lep je na 17kah. Spredaj mu privošči še kakšen gumijast podaljšek odbijača oz. zaščito.
Hvala. Je bil podalsek gor od skode fabie RS ( vsaj zdi se mi da je od skode) pa sem zamenjal prvi odbijac in ga zdej pred zimo ne bom dajal gor :) naspomladi pa definitivno :) + prvi konec gre se malenkost nizje po koncu zime.

Re: Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 18 Dec 2014, 17:52
Napisal/-a furi
kako si jih pa homologiral?

Re: Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 19 Dec 2014, 07:27
Napisal/-a gapy_07
furi napisal/-a:kako si jih pa homologiral?
Naspomlad bojo homologirane :) sm jih komej v nedeljo kupu :D use se da če se hoče :D

Re: Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 19 Dec 2014, 08:52
Napisal/-a paloma
384500 km ima že ta avto? :shock: si ga zamenjal isto z 1.2?

Re: Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 19 Dec 2014, 09:04
Napisal/-a gapy_07
paloma napisal/-a:384500 km ima že ta avto? :shock: si ga zamenjal isto z 1.2?
Je mel s prvim motorjm :)
Ko sm drug motor kupu naj bi imel okoli 140 000 :) zdej sm jih naredu neki vec kt 5000km s tem motorjem :) na stevcu neki vec kot 389 500 km :) ja isto 1.2 masino sm dau notr, hotu sm dt mocnejso pa bi mogl instalacijo menat :)

Re: Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 19 Jan 2015, 22:13
Napisal/-a Stupo
Čist je besen na teh RS platiščih. Lepo mu pašejo.
A gume imaš 195/40 R17?

Re: Clio 1.2 l. 2007

Objavljeno: 19 Jun 2015, 22:02
Napisal/-a gapy_07
Stupo napisal/-a:Čist je besen na teh RS platiščih. Lepo mu pašejo.
A gume imaš 195/40 R17?
hvala :D gume so pa 205-40/17