Nikoli več na real. Kot sem napisal najprej so sumili turbino, potem so to možnost izključili. Potem so rekli da v prvem cilindru spušča tekočino, potem da bojo glavo iiiiin turbino poslali na pregled, potem ko smo jim zaropotali so rekli da je injektor na prvem cilindru in ko sem jih vprašal kaj je z glavo in turbino ki so jo poslali na pregled mi rece en mehanik, da so jo oni dali dol in pogledali.... u glavnem, nabijeanje in nabijanje in zavajanje v treh tednih.
nakoncu naj bi zamenjali tesnilo na glavi napenjalc in jermen in šobo(beri, da si malo stroške poračunajo in najdejo neko napako, da ne izpadejo nesposobni). Smo jim zatežili in je direktor dal garancijo na delo in glavo in turbino... že če so jo stokovno pregledali
Nima veze, avto, se bo mogoče še enkrat servisiral na realu in konec. Ajaaa, dejte mi prosim to povedat. Avto ima 105k km in so izredno kao menjali jermen. In kaj so rekli fortu od moje, da bo mogu na 125k še enkrat menjat jermen, ker je treba menjat vodno pumpo in je treba dat nov jermen, da ga nastavijo pravilno gor... po tem sklepam da se starega ne da
A je to res???!


