Stran 2 od 2

Objavljeno: 28 Jan 2011, 22:07
Napisal/-a laguna484
Namesto da vzameš službenega obdrži poštimano laguno in naj ti plačujejo kilometrino - razn če dobiš audi RS6 :D mal heca, drgač pa tak ko je en povedu pred mano: vsaka stvar ma svojga kupca.

lp