Objavljeno: 28 Jan 2011, 22:07
Namesto da vzameš službenega obdrži poštimano laguno in naj ti plačujejo kilometrino - razn če dobiš audi RS6
mal heca, drgač pa tak ko je en povedu pred mano: vsaka stvar ma svojga kupca.
lp
lp
Forum lastnikov in ljubiteljev vozil Renault
https://www.renault-klub.si/forum/