Stran 2 od 2

Objavljeno: 11 Jan 2011, 22:38
Napisal/-a casiop3
ko v merkurju tud prodajajo ene osramove :D :D po 4e h1

Objavljeno: 12 Jan 2011, 14:18
Napisal/-a schik
Če je problem da hitro pregorijo pol daš osram longlife al nekaj takega not ko ma debelejšo žarilno nitko.

Objavljeno: 12 Jan 2011, 16:23
Napisal/-a R19-racing
Js sm se tudi ubadal z zarnicami pa une z spara pa ene 100w pa nightreaker nakoncu se pa odllocil za hid xenon komplet za 55 eur....vredn svojga dnarja...

Objavljeno: 12 Jan 2011, 16:31
Napisal/-a jero_13
R19-racing napisal/-a:Js sm se tudi ubadal z zarnicami pa une z spara pa ene 100w pa nightreaker nakoncu se pa odllocil za hid xenon komplet za 55 eur....vredn svojga dnarja...
še več bo vreden ko boš zard njega brez tablc ostal... pa fajn te pomoje preklinja folk k ti ponoč nasprot vozi :roll:

Objavljeno: 12 Jan 2011, 16:38
Napisal/-a R19-racing
ma jim dam cel avto ce hocejo....ne slepi ker sm jih nastimal bl dol,nism kot nekateri ki jih samo fuknejo not in je stvar resena.Slpeis lahko ze z navadnimi ce so pa policaji priklopis na dolge pa je :D