Stran 2 od 2

Objavljeno: 02 Apr 2010, 20:40
Napisal/-a _BosTeK_
neki plusi so :D Sveti lučka :D

Objavljeno: 02 Apr 2010, 20:48
Napisal/-a reno_audio
:lol: :lol: :lol:
ja to verjamem sam če je napetost pr tistem kontaktu ko je za dvig sovz. šipe.
multimeter je malo bolši od lučke-ga predlagam.