Vgradnja el. pomika stekel clio I

Debate o vseh Renault Sport modelih (Twingo, Clio, Megane)
Uporabniški avatar
_BosTeK_
Prispevkov: 759
Pridružen: 24 Okt 2007, 16:37
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a _BosTeK_ »

neki plusi so :D Sveti lučka :D
Uporabniški avatar
reno_audio
Prispevkov: 28
Pridružen: 12 Feb 2010, 18:01

Odgovor Napisal/-a reno_audio »

:lol: :lol: :lol:
ja to verjamem sam če je napetost pr tistem kontaktu ko je za dvig sovz. šipe.
multimeter je malo bolši od lučke-ga predlagam.
Clio 1.2...
Odgovori