Stran 2 od 2

Objavljeno: 24 Mar 2010, 21:47
Napisal/-a Doctor DJ
slika 4 :wink: , imej mal drgačnega RSa ;)

Objavljeno: 24 Mar 2010, 22:12
Napisal/-a NejcZ
Kaj bo drugačen, če ni lep.. jaz sem za dva izpuha definitivno.. spupaj ali pa narazen pa se nemorem opredelit :lol: Oboje je dobr 8)

Objavljeno: 24 Mar 2010, 22:46
Napisal/-a gagi'd hype
3 je to kar ta avto potrebuje :D :wink:

Objavljeno: 24 Mar 2010, 22:52
Napisal/-a Doctor DJ
3 ? to ima vsak !!!!!

d_leonit jaz bi na tvojem mestu pustil kot je, zakaj bi morali usi vedet kakšen avto je ;)

hehe, naj jih firbec matra

jaz pa sem še vedno za varianto 4 !!!
ali pa 2 x 2 cevi ;)