Stran 2 od 2
Objavljeno: 24 Mar 2010, 21:47
Napisal/-a Doctor DJ
slika 4

, imej mal drgačnega RSa

Objavljeno: 24 Mar 2010, 22:12
Napisal/-a NejcZ
Kaj bo drugačen, če ni lep.. jaz sem za dva izpuha definitivno.. spupaj ali pa narazen pa se nemorem opredelit

Oboje je dobr

Objavljeno: 24 Mar 2010, 22:46
Napisal/-a gagi'd hype
3 je to kar ta avto potrebuje

Objavljeno: 24 Mar 2010, 22:52
Napisal/-a Doctor DJ
3 ? to ima vsak !!!!!
d_leonit jaz bi na tvojem mestu pustil kot je, zakaj bi morali usi vedet kakšen avto je
hehe, naj jih firbec matra
jaz pa sem še vedno za varianto 4 !!!
ali pa 2 x 2 cevi
