Kateri tip izpuha

Vse o videzu avtomobila

Tipi izpuha

Glasovanje se je zaključilo dne 08 Apr 2010, 18:41

slika 1
8
18%
slika 2
3
7%
slika 3
29
66%
slika 4
4
9%
 
Skupaj glasov: 44

Uporabniški avatar
Doctor DJ
Prispevkov: 3227
Pridružen: 09 Mar 2005, 20:37
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a Doctor DJ »

slika 4 :wink: , imej mal drgačnega RSa ;)
Uporabniški avatar
NejcZ
Prispevkov: 501
Pridružen: 19 Apr 2009, 11:18
Kraj: Mozirje

Odgovor Napisal/-a NejcZ »

Kaj bo drugačen, če ni lep.. jaz sem za dva izpuha definitivno.. spupaj ali pa narazen pa se nemorem opredelit :lol: Oboje je dobr 8)
Uporabniški avatar
gagi'd hype
Prispevkov: 2191
Pridružen: 27 Feb 2007, 13:21
Kraj: od sevnice do Ljubljane

Odgovor Napisal/-a gagi'd hype »

3 je to kar ta avto potrebuje :D :wink:
Slika
Za vas se trudimo urejati naslovno stran, zato nam bo v veselje, če malo pokukate :D
Uporabniški avatar
Doctor DJ
Prispevkov: 3227
Pridružen: 09 Mar 2005, 20:37
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a Doctor DJ »

3 ? to ima vsak !!!!!

d_leonit jaz bi na tvojem mestu pustil kot je, zakaj bi morali usi vedet kakšen avto je ;)

hehe, naj jih firbec matra

jaz pa sem še vedno za varianto 4 !!!
ali pa 2 x 2 cevi ;)
Odgovori