Objavljeno: 11 Jan 2010, 20:34
AS Kalan, Jezerska 10.Andyr26 napisal/-a:Če ni skrivnost, kateri pa ja ta poolaščenec samo par ulic stran od Reala?
Forum lastnikov in ljubiteljev vozil Renault
https://www.renault-klub.si/forum/
AS Kalan, Jezerska 10.Andyr26 napisal/-a:Če ni skrivnost, kateri pa ja ta poolaščenec samo par ulic stran od Reala?
glede štemplna in prodaj.e je tko včasih vseskup preplačaš ko pa prodaš pa breš štemplnov.....nebi dobil nič majn kot s štemplni....DonLuigi napisal/-a:Štempla seveda ni tako da ta varijanta odpade, če imaš še avto v garanciji. Odpade tudi, če imaš relativno nov avto in planiraš prodat, pa rabiš štemplje.Tadej napisal/-a:A ti da tudi štempl v servisno knjigo, da ti garancija velja?DonLuigi napisal/-a:Pri popoldancu za par € + materijal.
Moj megane ima že 6.5 let in 165K km, tako da tisti štemplji niso glih kej vredni. Je pa delo na uradnem servisu 5 - 7 x dražje od popoldanca. Sej ne rečem, da se najde kak dober uradni servis, sam "uradni" ni absolutno nobena garancija, da mehanik ve, kaj dela. Zaradi nesposobnosti enga mehanika sem na uradnem servisu enkrat plačal 400€ več, kot bi bilo treba. In pol ma še jajca za svoje delo 150€ računat.