Stran 2 od 2

Objavljeno: 11 Jan 2010, 20:34
Napisal/-a robertp
Andyr26 napisal/-a:Če ni skrivnost, kateri pa ja ta poolaščenec samo par ulic stran od Reala?
AS Kalan, Jezerska 10.

Objavljeno: 12 Jan 2010, 12:56
Napisal/-a Andyr26
Hvala!

Objavljeno: 13 Jan 2010, 20:14
Napisal/-a ales30
DonLuigi napisal/-a:
Tadej napisal/-a:
DonLuigi napisal/-a:Pri popoldancu za par € + materijal.
A ti da tudi štempl v servisno knjigo, da ti garancija velja?
Štempla seveda ni tako da ta varijanta odpade, če imaš še avto v garanciji. Odpade tudi, če imaš relativno nov avto in planiraš prodat, pa rabiš štemplje.

Moj megane ima že 6.5 let in 165K km, tako da tisti štemplji niso glih kej vredni. Je pa delo na uradnem servisu 5 - 7 x dražje od popoldanca. Sej ne rečem, da se najde kak dober uradni servis, sam "uradni" ni absolutno nobena garancija, da mehanik ve, kaj dela. Zaradi nesposobnosti enga mehanika sem na uradnem servisu enkrat plačal 400€ več, kot bi bilo treba. In pol ma še jajca za svoje delo 150€ računat.
glede štemplna in prodaj.e je tko včasih vseskup preplačaš ko pa prodaš pa breš štemplnov.....nebi dobil nič majn kot s štemplni....

Objavljeno: 14 Jan 2010, 18:16
Napisal/-a gorazd81
Servise izvajam doma na kanalu-sam. Najbolj zaupam vase. Najceneje in najhitreje. Olje, filtri, ležaji, nosilci. Bolj mehanske reči.

Objavljeno: 15 Jan 2010, 00:48
Napisal/-a tinka
Prosila bi, če kateri ve za kakšnega dobrega pooblaščenega serviserja v Mariboru z okolico gre pa se za R. Clio III. Ima kdo izkušnje z Pušnikom v Slov. Bistrici ali pa z Živčecom ali Petovia avto?
lp

Objavljeno: 17 Jan 2010, 16:39
Napisal/-a Wasabi
Ne zaupam več pooblaščenim serviserjem, zato v večini sam servisiram.