Kje delate redne servise?

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Uporabniški avatar
robertp
Prispevkov: 1624
Pridružen: 29 Jul 2005, 08:13
Kraj: Vodice

Odgovor Napisal/-a robertp »

Andyr26 napisal/-a:Če ni skrivnost, kateri pa ja ta poolaščenec samo par ulic stran od Reala?
AS Kalan, Jezerska 10.
Skromnost je lepa čednost. Pozabite jo. Čimprej.
Uporabniški avatar
Andyr26
Prispevkov: 232
Pridružen: 29 Maj 2009, 14:34

Odgovor Napisal/-a Andyr26 »

Hvala!
Renault Laguna II Initiale Paris 2.0dci 127kW l.2007
ales30

Odgovor Napisal/-a ales30 »

DonLuigi napisal/-a:
Tadej napisal/-a:
DonLuigi napisal/-a:Pri popoldancu za par € + materijal.
A ti da tudi štempl v servisno knjigo, da ti garancija velja?
Štempla seveda ni tako da ta varijanta odpade, če imaš še avto v garanciji. Odpade tudi, če imaš relativno nov avto in planiraš prodat, pa rabiš štemplje.

Moj megane ima že 6.5 let in 165K km, tako da tisti štemplji niso glih kej vredni. Je pa delo na uradnem servisu 5 - 7 x dražje od popoldanca. Sej ne rečem, da se najde kak dober uradni servis, sam "uradni" ni absolutno nobena garancija, da mehanik ve, kaj dela. Zaradi nesposobnosti enga mehanika sem na uradnem servisu enkrat plačal 400€ več, kot bi bilo treba. In pol ma še jajca za svoje delo 150€ računat.
glede štemplna in prodaj.e je tko včasih vseskup preplačaš ko pa prodaš pa breš štemplnov.....nebi dobil nič majn kot s štemplni....
gorazd81
Prispevkov: 5
Pridružen: 11 Jan 2010, 17:24

Odgovor Napisal/-a gorazd81 »

Servise izvajam doma na kanalu-sam. Najbolj zaupam vase. Najceneje in najhitreje. Olje, filtri, ležaji, nosilci. Bolj mehanske reči.
Če bi bil vedež nebi bil revež.
tinka
Prispevkov: 118
Pridružen: 04 Dec 2005, 01:56
Kraj: maribor

Odgovor Napisal/-a tinka »

Prosila bi, če kateri ve za kakšnega dobrega pooblaščenega serviserja v Mariboru z okolico gre pa se za R. Clio III. Ima kdo izkušnje z Pušnikom v Slov. Bistrici ali pa z Živčecom ali Petovia avto?
lp
tcg...renault clio
Wasabi
Prispevkov: 119
Pridružen: 11 Feb 2007, 23:39
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Wasabi »

Ne zaupam več pooblaščenim serviserjem, zato v večini sam servisiram.
Ass gas or grass, nobody rides 4 free!
Odgovori