Stran 2 od 2

Objavljeno: 15 Jul 2009, 08:51
Napisal/-a Stupo
Ko kupis nov akumulator je cisto za vsak slucaj bolje, da ima kaksno Ah vec kot manj :wink:

Objavljeno: 15 Jul 2009, 10:54
Napisal/-a Nejko
Evo, bil na servisu...za diagnostiko sicer ni bilo casa, je pa sum na okvaro racunalnika klime...zadeva pa se zdaj preverja po tehnicnih notah...sporocim, kaj se bo izcimilo...

Objavljeno: 21 Jul 2009, 09:33
Napisal/-a Nejko
Fuc je racunalnik klime. Po obljubi serviserja, pa bo na podlagi tehnicne note popravilo kril Renault...
...upam, da si do konca dopusta ne premislijo.

lp
J

Objavljeno: 27 Avg 2009, 20:24
Napisal/-a Nejko
Takole...zadeva se je razpletla...danes so mi pri Naprudniku zamenjali računalnik klime...častil je Renault (OTS). Sedaj čakam na mrzlo vreme, da vidim če zadeva deluje...srčno upam da.

lp
J

Objavljeno: 02 Okt 2009, 06:47
Napisal/-a danlok
Imam isti problem. Mi poveš na katerem renault servisu si bil in kako dolgo si pustil avto tam! Keri letnik je tvoj espace?Hvala!

Objavljeno: 04 Okt 2009, 19:51
Napisal/-a Nejko
Zadevo so mi popravljali na Avtoservisu Naprudnik v Šentjjurju. Kakšen teden je trajalo, da so tel dobili in imeli prosti termin, zamenjali so mi ga pa v enem dnevu.


lp
J

Objavljeno: 09 Okt 2009, 23:53
Napisal/-a naty13
da ne odpiram nove teme, ali ima espace IV osvetljene tipke na volanu?

Objavljeno: 10 Okt 2009, 12:42
Napisal/-a Nejko
naty13 napisal/-a:da ne odpiram nove teme, ali ima espace IV osvetljene tipke na volanu?
ne

Objavljeno: 10 Okt 2009, 12:48
Napisal/-a naty13
hvala, da ne razdiram :D

Objavljeno: 12 Okt 2009, 07:54
Napisal/-a baccara
Prav tako nima osvetljenih tipk na daljincu radia, kot je imel prejšnji :mad:

Objavljeno: 12 Okt 2009, 08:25
Napisal/-a Nejko
baccara napisal/-a:Prav tako nima osvetljenih tipk na daljincu radia, kot je imel prejšnji :mad:
Pa tudi hlajenega predala nima....si ugotovil, če se da zadeva slučajno kako rešit?

Objavljeno: 12 Okt 2009, 10:22
Napisal/-a baccara
Imaš tukaj:
http://www.renault-klub.si/forum/viewtopic.php?t=22503
celo nekaj slik sem naredil... :o

Objavljeno: 12 Nov 2009, 07:43
Napisal/-a janezsko
če boste rabili rabljen računalnik za gretje espace l.2005 imam enega na zalogi.
lahko me pokličete na 040 231 781.
lp janez

Re: espace - problem z ogrevanjem kabine

Objavljeno: 12 Nov 2009, 15:06
Napisal/-a Nejko
reso napisal/-a:Pozdrav Nejko!

Tudi jaz imam problem z ogrevanjem kabine. Sem lastnik R Espace 1.9dci l 2005. In sicer ne deluje ogrevanje na desni strani. Ali mi lahko natanèneje pojasniš, kako si dosegel, da so ti napako brezplaèno odpravili.

LP Robert
...šel sem na servis, kjer sem povedal za napako, pogledali so v tehnično noto ali velja tudi za moje vozilo, nato pa so zadevo naročili in popravili.

lp
J

Objavljeno: 12 Nov 2009, 23:45
Napisal/-a Nejko
125500...kupljen in servisiran v Slo...