Stran 2 od 4

Objavljeno: 26 Jan 2009, 19:53
Napisal/-a BeaM_X
Ce hoces lonec zadnji s homologacijo te najceneje pride magnaflow univerzalni je tam okoli 120 lesnikov, kar koli drugega pa da ima papirje bos pa koj na 300+

Objavljeno: 26 Jan 2009, 20:21
Napisal/-a pivo
BeaM_X napisal/-a:Ce hoces lonec zadnji s homologacijo te najceneje pride magnaflow univerzalni je tam okoli 120 lesnikov, kar koli drugega pa da ima papirje bos pa koj na 300+
hehe js sm dubu fabi power z ugravirano ploscico od Remusa tko da sm pelou na homolomo in ni blo panike.
kupu sm ga rablenga,res ma ful lep sound - kostal me je pa celih 100eur :twisted:

Objavljeno: 26 Jan 2009, 21:13
Napisal/-a MasTTer
BeaM_X napisal/-a:Ce hoces lonec zadnji s homologacijo te najceneje pride magnaflow univerzalni je tam okoli 120 lesnikov, kar koli drugega pa da ima papirje bos pa koj na 300+
Jaz sem pa dal za celi inox izpuh od katalizatorja dalje nekje 500eur.. kje ti je te logika? Torej ves kam mores iti... :D

Objavljeno: 26 Jan 2009, 21:51
Napisal/-a BeaM_X
Ja kaj se vam je moj poust zameru, ce kupis direktno zamenjavo da je sam za zasravfat gor pa da so se papirji zraven so cene nore. Recimo za mojo smetisno od srebringa zadnji lonec je 400evrov, vem men se cena zdi tud nenormalna.
Drugace pa po narocilu lonci iz inoxsa pridejo tam od 100 pa 150evrov kar se mi zdi kolikor tolk normalna cena.Se devito ti naredi lonec za priblizno tak denar.

Ce se pa ze neki z lonci igras je pa najbol dat komplet inox ispuh narest pa mas mir.

Objavljeno: 26 Jan 2009, 22:32
Napisal/-a moofdi
MasTTer napisal/-a:
BeaM_X napisal/-a:Ce hoces lonec zadnji s homologacijo te najceneje pride magnaflow univerzalni je tam okoli 120 lesnikov, kar koli drugega pa da ima papirje bos pa koj na 300+
Jaz sem pa dal za celi inox izpuh od katalizatorja dalje nekje 500eur.. kje ti je te logika? Torej ves kam mores iti... :D
Cist odvisno je od avtomobila do avtomobila. Za nekatere dobis skorej zastonj, za druge rabs pa celo premozenje. Ce pa hoces s papirji pa sploh...

Objavljeno: 28 Jan 2009, 11:20
Napisal/-a MasTTer
moofdi: Nekje za ceno 500-700eur dobis pri tem tipu komplet inox izpuh za kateri koli model, tip, avta, ker vse sam naredi. To sem mislil povedati. Seveda ce ni inox je obcutno ceneje. Pa se homologacijo naredis brez kakrsnega koli problema.

Ce pa hoces imeti Remus, pa kr placaj 200% vec ;)

Objavljeno: 28 Jan 2009, 11:45
Napisal/-a moofdi
MasTTer napisal/-a:moofdi: Nekje za ceno 500-700eur dobis pri tem tipu komplet inox izpuh za kateri koli model, tip, avta, ker vse sam naredi. To sem mislil povedati. Seveda ce ni inox je obcutno ceneje. Pa se homologacijo naredis brez kakrsnega koli problema.

Ce pa hoces imeti Remus, pa kr placaj 200% vec ;)
Zelo uporaben podatek, sploh ce so zraven papirji za homologacijo.

Ce ni alternative pac mores uzeti nekaj v rangu Remusa, stran vrzen denar, samo ce hoces met s papirji vse porihtan, vcasih drugega ne ostane. :wink:

Objavljeno: 28 Jan 2009, 16:02
Napisal/-a Hitmen
vepar napisal/-a:fabitu pel gor prot karteljevem...
ti nardi po tvojih zeljah kar hoces.. pa se homologacijo ma.
Jaz sem peljal k fabitu v kamenje pa mi je mega izpuh naredu res dobr :D :D :D

Objavljeno: 28 Jan 2009, 18:41
Napisal/-a n-dre
A bi imel kdo telefonsko od Fabija (tega s Kamenja seveda)?

Ze vnaprej hvala :wink:

Objavljeno: 28 Jan 2009, 19:06
Napisal/-a Symon
n-dre napisal/-a:A bi imel kdo telefonsko od Fabija (tega s Kamenja seveda)?

Ze vnaprej hvala :wink:
Bo tole kul? 8)
http://users.volja.net/fabipower/home.htm

Objavljeno: 28 Jan 2009, 19:09
Napisal/-a vepar
to ni ta.

ta iz kamenja samo nabavlja lonce pri tem na linku.. :wink:

Objavljeno: 28 Jan 2009, 19:30
Napisal/-a Symon
Se opravicujem. :oops:

Objavljeno: 28 Jan 2009, 21:10
Napisal/-a n-dre
n-dre napisal/-a:A bi imel kdo telefonsko od Fabija (tega s Kamenja seveda)?

Ze vnaprej hvala :wink:
Ze dobil :) Ce bo se kdo rabil: 041543757

Objavljeno: 01 Nov 2010, 12:18
Napisal/-a fricko
zanima ma kateri športni izpuh naj montiram na clio-ta dci, da bi imel lep globok zvok.... pa da se ga da homologirat? Gledal sem od magnaflow, kaj mi vi priporočate?

Objavljeno: 01 Nov 2010, 13:25
Napisal/-a sunko
fricko napisal/-a:zanima ma kateri športni izpuh naj montiram na clio-ta dci, da bi imel lep globok zvok.... pa da se ga da homologirat? Gledal sem od magnaflow, kaj mi vi priporočate?
pokliči v techno racing,velika izbira pa izjemno prijazno osebje

Delovni čas:
ponedeljek - petek: 9.00-13.00 in 15.00-19.00.

Telefon / Fax:
tel.: (+386) 04 / 20 - 49 - 580
fax.: (+386) 04 / 20 - 49 - 581

E-mail:
[email protected]

Lokacija trgovine:
Techno Racing
Betonova 3
4000 Kranj
:wink: