Objavljeno: 26 Jan 2009, 19:53
Ce hoces lonec zadnji s homologacijo te najceneje pride magnaflow univerzalni je tam okoli 120 lesnikov, kar koli drugega pa da ima papirje bos pa koj na 300+
Forum lastnikov in ljubiteljev vozil Renault
https://www.renault-klub.si/forum/
hehe js sm dubu fabi power z ugravirano ploscico od Remusa tko da sm pelou na homolomo in ni blo panike.BeaM_X napisal/-a:Ce hoces lonec zadnji s homologacijo te najceneje pride magnaflow univerzalni je tam okoli 120 lesnikov, kar koli drugega pa da ima papirje bos pa koj na 300+
Jaz sem pa dal za celi inox izpuh od katalizatorja dalje nekje 500eur.. kje ti je te logika? Torej ves kam mores iti...BeaM_X napisal/-a:Ce hoces lonec zadnji s homologacijo te najceneje pride magnaflow univerzalni je tam okoli 120 lesnikov, kar koli drugega pa da ima papirje bos pa koj na 300+
Cist odvisno je od avtomobila do avtomobila. Za nekatere dobis skorej zastonj, za druge rabs pa celo premozenje. Ce pa hoces s papirji pa sploh...MasTTer napisal/-a:Jaz sem pa dal za celi inox izpuh od katalizatorja dalje nekje 500eur.. kje ti je te logika? Torej ves kam mores iti...BeaM_X napisal/-a:Ce hoces lonec zadnji s homologacijo te najceneje pride magnaflow univerzalni je tam okoli 120 lesnikov, kar koli drugega pa da ima papirje bos pa koj na 300+
Zelo uporaben podatek, sploh ce so zraven papirji za homologacijo.MasTTer napisal/-a:moofdi: Nekje za ceno 500-700eur dobis pri tem tipu komplet inox izpuh za kateri koli model, tip, avta, ker vse sam naredi. To sem mislil povedati. Seveda ce ni inox je obcutno ceneje. Pa se homologacijo naredis brez kakrsnega koli problema.
Ce pa hoces imeti Remus, pa kr placaj 200% vec
Jaz sem peljal k fabitu v kamenje pa mi je mega izpuh naredu res dobrvepar napisal/-a:fabitu pel gor prot karteljevem...
ti nardi po tvojih zeljah kar hoces.. pa se homologacijo ma.
Bo tole kul?n-dre napisal/-a:A bi imel kdo telefonsko od Fabija (tega s Kamenja seveda)?
Ze vnaprej hvala
Ze dobiln-dre napisal/-a:A bi imel kdo telefonsko od Fabija (tega s Kamenja seveda)?
Ze vnaprej hvala
pokliči v techno racing,velika izbira pa izjemno prijazno osebjefricko napisal/-a:zanima ma kateri športni izpuh naj montiram na clio-ta dci, da bi imel lep globok zvok.... pa da se ga da homologirat? Gledal sem od magnaflow, kaj mi vi priporočate?