Stran 2 od 2
Objavljeno: 11 Jan 2009, 12:20
Napisal/-a Shusuglao
tomaz07 napisal/-a:Ja, lol. Ko se ti peljes v tisti senzor piha veter in se ohladi.
ce piha veter pac piha, kaj ima to veze s senzorjem
edini problem je ko sonce sije tisto res ogreje cel avto in potem temp. malo odstopajo od realnih
tisto o pihanju in nizjih temperaturah je pa obcutek mraza, ce je -10 in piha bo se vedno -10, samo ti bos na riti cutil da je bolj mraz
torej, ce bi imel na speglu montiranega zamorca bi ti ta med voznjo res povedal da ga bolj zebe, senzorju je pa vseeno

Objavljeno: 11 Jan 2009, 14:05
Napisal/-a some1
Tudi meni zadnje case kaze nekam cudne temperature.. Zdaj pa nevem ali je res tako mraz ali se mu je pa zmesalo

) Recimo danes priblizno ob 5 zjutraj mi je kazalo -22 na izanski cesti

)
Bomo videli, ko se malo otopli, ce bo zacel kazati pravilno

Objavljeno: 11 Jan 2009, 14:29
Napisal/-a slovenc
hehe, ma sj to se postima. Na maminem prejsnem avtu je kak mesec kazal totalno mim, potem pa se je popravlo. Poglej kontakte:)
se eno mau off vprasanje: zdaj ma mat megana 2 ph2, pa ne kaze temperature, tudi v desnem speglu je namest senzorja sam luknja spodaj. Je kaka sansa, da samo senzor fali notr in bo potem kazalo temp, al je treba kj vec postromat?
Objavljeno: 11 Jan 2009, 14:30
Napisal/-a denisn
Nekako to sem vam hotel povedati, kako je "Shusuglao" opisal obcutek mraza.

Objavljeno: 11 Jan 2009, 22:20
Napisal/-a astegn
Pr men lahk dobite senzor. Cena 5eur + postnina. Sam trenutno nimam nobenga.
Objavljeno: 11 Jan 2009, 22:22
Napisal/-a slovenc
Hjah, js se postavim v vrsto, ko jih dobis!
A potem je ze predpriprava, ce ga ni notr, pa se sam doda to in kaze, al bo treba instalacijo vlect?
Objavljeno: 12 Jan 2009, 08:57
Napisal/-a en3rgie
astegn ko bos mel me kontaktirej pa bom narocuu
Objavljeno: 12 Jan 2009, 18:21
Napisal/-a Pancho
Objavljeno: 16 Jan 2009, 11:24
Napisal/-a marjan76
astegn ko bos naso se tud jaz priporocam za ta senzor ker mi kaze zdaj ko je minus od +49 pa do 60 stopinj
