Stran 2 od 3

Objavljeno: 26 Avg 2008, 01:08
Napisal/-a slovenc
Mene pa zanima, ka naj nardim, da se mi zadna sajba ne bo vec tok rosila...ne vem, ce je to normalno za kupeja...sam je res *****. pa se susi jo pou ure :roll:

Objavljeno: 26 Avg 2008, 11:59
Napisal/-a Stupo
slovenc napisal/-a:Mene pa zanima, ka naj nardim, da se mi zadna sajba ne bo vec tok rosila...ne vem, ce je to normalno za kupeja...sam je res *****. pa se susi jo pou ure :roll:
Fajn jo zdrgn s casopisnim papirjem, pa pazi na zicke za gretje stekla.

Objavljeno: 26 Avg 2008, 12:52
Napisal/-a R o X e K
jst samo z vodo in jelenovo krpo brism pa je kr fain 8)

Objavljeno: 13 Okt 2011, 18:46
Napisal/-a imsirovicarmin
Casopis je prava zadeva za šipe!!!

Objavljeno: 13 Okt 2011, 22:32
Napisal/-a UrosJ
Saj ta jelenova koža je fajn za avto brisat pa ko jo opereš za znotraj sma kaj ko pa vedno nekaj pušča za sabo pa jo lahko do suhga ožmikaš pa se pelješ proti soncu pa vidiš sledi :S jaz pucam z onimi nekimi krpami raznih barv, sintetičnimi ali kaj so ze pa je kar vredu!

drugače pa ja časopis je kar fajn ja :D sprobano!

Objavljeno: 13 Okt 2011, 23:15
Napisal/-a error 90
Topla voda in mikrokrpa in je to to

Objavljeno: 13 Okt 2011, 23:18
Napisal/-a UrosJ
no no to ja mikrokrpa to sem misli ;) točno to delam jaz malo jo navlažim čist malo pa obrišem vse skup!

Objavljeno: 14 Okt 2011, 13:42
Napisal/-a Shusuglao
Slika
karkoli drugega uporabiš (krpe, časopisi in razne čarobne žaube) se bodo pri zarošenem oknu poznale črte od brisanja

vzameš mokro krpo obrišeš enkrat, dvakrat, da gre mastnoća stran, če imate odtise riti na šipah, morda še s kakšnim čistilom,
potem pa še enkrat mokra krpa pa z gumico obrisat

sam se izogibam čistilom ker:
a: pustijo kakšne "mastne" sledi v obliki "zaščitnih filmov" in se potem nabira prah ali rosi šipa za brezveze
b: alkoholna čistila ne vplivajo blagodejno na plastiko v notranjsti in črtice za gretje na zadnjih šipah

Re: Kako cistite avtomobilska stekla - odznotraj ???

Objavljeno: 17 Feb 2012, 11:26
Napisal/-a ArtisticStudio
-profi čistilo(v minimalnih količinah)
-brisalec
-krpa(mikrofibra)

:?:

Re: Kako cistite avtomobilska stekla - odznotraj ???

Objavljeno: 17 Feb 2012, 11:46
Napisal/-a Nos
jst sem jih z steleksom nazadnje pucal in časopisom

Slika

Re: Kako cistite avtomobilska stekla - odznotraj ???

Objavljeno: 17 Feb 2012, 13:11
Napisal/-a ridder
Nos napisal/-a:jst sem jih z steleksom nazadnje pucal in časopisom

Slika
to je kr uredu. jst mam še papir, ki ne pušča vlaken, tako da se res brezhibno spuca ;)

Re: Kako cistite avtomobilska stekla - odznotraj ???

Objavljeno: 23 Feb 2012, 15:50
Napisal/-a iRenault
Papirnata brisača + steleks pa z časopisom čez da "mucke" poberem pa je šipa čista (tut če se proti soncu pelem); dokler, tko kt je Shus reku, nimam takih in drugačnih odtisov na šipi.

Re: Kako cistite avtomobilska stekla - odznotraj ???

Objavljeno: 23 Feb 2012, 17:07
Napisal/-a oorosh
Stelex + mikrokrpa, najboljši efekt. S časopisnim papirjem pa narediš samo praske po steklu, preverjeno na predprejšnem avtu.

Re: Kako cistite avtomobilska stekla - odznotraj ???

Objavljeno: 24 Feb 2012, 23:38
Napisal/-a choko
sam mam papir pa čistilo. tko ko večina vidim :) zuni tut z gumjastim brisalcem tako kot je šus napisu, notr je to mal je***. slišu sm pa tut že, da kar papirnate brisačke pa alkohol. nism še sprobu...samo bom pa ko se otopli. pa pomoje more maščobo ubit :P proti rosenju sprej sm pa tut že uporabu, samo se mi je zdel ko da ma šipa pol tak čudn sloj gor...isto ko bi mastna bla. zdej če pa u nulo podrgneš ga pa nč ne ostane. lahko bi experimentiral pa s sprejem za podvodne maske :P preprečuje rosenje samo je pa drag ko... če je res moteče.
l.p.

Re: Kako cistite avtomobilska stekla - odznotraj ???

Objavljeno: 26 Feb 2012, 11:43
Napisal/-a Gregorijus
Fantje, 11 let sem imel avtopralnico. Mokra kanebo krpa (jelenova koža) steklo obrišeš, vzameš papirnate brisačke (jaz sem uporabljal tiste velike role takih mehkih brisačk), šipo zdrgneš do čistega. Če je kje še kaj ostalo (kadilski avti, od psov polizane šipe,...), postopek ponoviš. Preverjeno najceneje in najhitreje do najboljšega rezultata!