Stran 2 od 2
Objavljeno: 02 Feb 2008, 13:55
Napisal/-a alex
po tem postopku mi ni uspelo resetirati! Torej kartico v rezo, pritisnil gumb start in pritisnil tipko za potovalni racunalnik in vse skupaj drzal 7,8 sekund in se ni nic zgodilo. Imam pa megana dci 2006 letnik - novi model!!
Objavljeno: 02 Feb 2008, 14:07
Napisal/-a Tommy30
alex napisal/-a:po tem postopku mi ni uspelo resetirati! Torej kartico v rezo, pritisnil gumb start in pritisnil tipko za potovalni racunalnik in vse skupaj drzal 7,8 sekund in se ni nic zgodilo. Imam pa megana dci 2006 letnik - novi model!!
Najprej ko se ni kontakta pritisnes gumb za reset BC, nato pa kartico v rezo in drzis gumb za vzig avta cca 5 sec.
Objavljeno: 03 Feb 2008, 21:06
Napisal/-a alex
tudi tako ne gre, zdaj pa ne vem ali jaz ne vem to narediti ali imam jaz kak poseben model

Objavljeno: 05 Feb 2008, 12:05
Napisal/-a piksna
Mene pa zanima ce bi tkole resetirov stevc ce bi mi poj tud porabo zresetiral.trenutno mi poraba laze za priblizno 1 liter
Objavljeno: 16 Maj 2008, 19:12
Napisal/-a Rocky__
Kako pa resetiras potovalni racunalnik na Laguni Grandtour 2001?
Hvala!
Objavljeno: 16 Maj 2008, 19:30
Napisal/-a jurcek3
a nimas tm pr stevcu gumb za resetiranje?
Objavljeno: 17 Maj 2008, 23:41
Napisal/-a janezz31c
Tommy30 napisal/-a:alex napisal/-a:po tem postopku mi ni uspelo resetirati! Torej kartico v rezo, pritisnil gumb start in pritisnil tipko za potovalni racunalnik in vse skupaj drzal 7,8 sekund in se ni nic zgodilo. Imam pa megana dci 2006 letnik - novi model!!
Najprej ko se ni kontakta pritisnes gumb za reset BC, nato pa kartico v rezo in drzis gumb za vzig avta cca 5 sec.
Alohk kdo pove kako se da tele stevce skalibrirat pri Scenicu letnik 2004 ki ma digitalni stevc pa se prostorocno kartico?
Hvala
Objavljeno: 28 Maj 2009, 09:28
Napisal/-a jasminka
kako gre pa pri clio II l. 2005
Objavljeno: 28 Maj 2009, 12:58
Napisal/-a Blaz - coupe
A kalibracija stevcev je tisto? Sem enkrat ze probal to nardit in je prou fajn vidt kako skacejo cagarji.
Ceprav, nekje sem prebral da je kao test racunalnika to. Sam ocitno je res kalibracija.
Ko pridejo km na 240 pa obratomer na 6500, potem pa slikas pa pokazes kolegu:) HEHE