Stran 93 od 197
Objavljeno: 14 Dec 2010, 09:26
Napisal/-a jurre
Objavljeno: 14 Dec 2010, 11:57
Napisal/-a Deniss
Objavljeno: 14 Dec 2010, 22:40
Napisal/-a Nos
Objavljeno: 15 Dec 2010, 20:06
Napisal/-a Fric003
Objavljeno: 15 Dec 2010, 22:00
Napisal/-a jurre
Objavljeno: 15 Dec 2010, 22:05
Napisal/-a Nos
bo treba group buy nardit za tole

Objavljeno: 15 Dec 2010, 22:05
Napisal/-a kmetek
To pa konji delajo

Mal si poglej te VAG-ove 1.9 v kakšnih Fabia-h RS, kar je nad dobrih 200KM kadi k lokomotiva

Objavljeno: 15 Dec 2010, 22:34
Napisal/-a Tadej
Objavljeno: 15 Dec 2010, 22:41
Napisal/-a kmetek
Tole je pa idealno za kašne fancy punce pecat, ustaviš ob cesti, jih pozdraviš, pol pa gasa mimo

Objavljeno: 15 Dec 2010, 22:45
Napisal/-a Fric003
EURO 6 standard

Objavljeno: 15 Dec 2010, 23:23
Napisal/-a Symon
Takole smo se pa danes po vasi furali. Pogledi mimodiočih: priceless
http://www.youtube.com/watch?v=ahFsu69HtuI
Včeraj smo ga verglali in eden izmed posnetkov je bil bolj zanimiv:
http://www.youtube.com/watch?v=mjMKcRZ3ruk
Pa še 2. posnetka sta na kanalu...

Objavljeno: 15 Dec 2010, 23:39
Napisal/-a kmetek
Oba si dal ista

Objavljeno: 16 Dec 2010, 13:32
Napisal/-a Symon
kmetek napisal/-a:Oba si dal ista

Hvala, sem popravil.
Clio meet pa vsi trije nimajo tolk konjev k ta japonski jajc spredaj.

Objavljeno: 16 Dec 2010, 17:22
Napisal/-a matejpurgar19
Objavljeno: 16 Dec 2010, 20:41
Napisal/-a andrej86